Şimdi Ara

===>HTC Desire HD | Ana Konu<=== (653. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.930
Cevap
23
Favori
898.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 651652653654655
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam aldığınız kişiyle irtibata geçin düzeltmek zorunda bu durumu ki zaten forumda çokça cihaz satmış biri.

--------------------------------------------------

Teleservis ile konuştum. Yurtdışından parça gelecek demişlerdi gelene kadar telefonu alabilir miyim diye. Öyle bir hizmetimiz yok dedi bayan. Anlamıyorum ki onlara ne bu durumdan ne zararları olacak?
    Mail attım şimdi IMEI istediler ne alaka onuda bilmiyorum. Madem olmuyor böyle bir durum direk yok dersin.
    Ne diyeyim bunlara ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onemsiz1i

Arkadaşlar merhaba, ilginç bir problemle karşı karşıyayım... Şöyle ki;

kulaklığı taktığım zaman sorunsuz çalışıyor, mikrofon olarak da görüyor (sadece kulaklık değil, mikrofonlu kulaklık olarak gösteriyor yukarıda) fakat hiçbir şekilde telefon görüşmelerimde kullanamıyorum. Sesim bir türlü karşı tarafa gitmiyor. Acaba belli bir ayarı mı var ki benim yapamadığım. Mikrofon hiç çalışmıyor olsa sadece kulaklık olarak görür diye düşünüyorum...? Bir fikriniz var mı acaba?

Arkadaşlar yok mu bi' fikri olan ?
  • arkadaşlar sorunum için cevap yazan herkese çok teşekkürler.
    satıcı arkadaşla iletişime geçtim , pasaportla ya da diğer belgelerle ilgili bir eksiklik var sanıyorum. pasaport sahibine ulaşıp bana dönecek.
    umarım hiç bir arkadaşımın başına bu tür bir aksilik gelmez 6 aydır kullandığım bir cihaz ve çok memnunum...6 ay geçmiş olması kayıtda sorunsuz olduğunu göstermemiş oldu ne yazıkki.
    dediğiniz gibi satıcı arkadaş sorunu düzeltemezse , yeni bir pasaportla kayıt yaptırmaktan başka çarem kalmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: armydc

dayanamadım bea en iyisi ben size madenin adresini vereyim bari
    miui severler sömürüüün

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1134657

İndirdim bunları telin içine attım ama bişey olmadı nasıl yapıcaz ?
  • Merhabalar hdh ile bluetooth arkadaşın telefonundan resim alayım dedim arkadaş gönderdi hdh de kabul et reddet menüsü geldi kabul edincede reddettincede hiç birşey olmuyor ve başlık çubuğunda hala bluetooth simgesi duruyor temizle desemde gitmiyor telefonu acip kapattm ama hala simge gitmiyor nasıl gider nu simge arkadaşlar yardimlariniz icin simdiden tesekkur ederim allaha emanet olun by
  • Arkadaşlar elimdeki kılıf ve ekran koruyucuları bedavaya veriyorum.
    http://forum.donanimhaber.com/m_50125258/mpage_1/f_/key_//tm.htm#50125258

güncel liste
    Siyah 0
    Beyaz 0
    Yeşil 2
    Pembe 5
    Mavi 0
    Kahve 0
    Şeffaf 0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f_m_y -- 6 Temmuz 2011; 15:41:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: f_m_y

Arkadaşlar elimdeki kılıf ve ekran koruyucuları bedavaya veriyorum.
    http://forum.donanimhaber.com/m_50125258/mpage_1/f_/key_//tm.htm#50125258

güncel liste
    Siyah 0
    Beyaz 1
    Yeşil 3
    Pembe 5
    Mavi 1
    Kahve 0
    Şeffaf 0

Beyazı gönderebilir misin ?Mavide olabilir. Kargo ne kadar alır acaba?
  • Sadece pembe renk kaldı. Kargo 6-8TL arası tutar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f_m_y -- 7 Temmuz 2011; 14:35:50 >
  • Son maviyi ben aldım sanırım :)
  • copy it to this folder: /sdcard/MIUI/Themes diyor

bu adreste

yani telefonun sd kart içindeki bölüme kopyalıcaz tamam da disk sürücüsü olarak açtım böyle bir dizin yok sd kartını direk pc taktım gene öyle bir bölüm yok acaba kendimiz mi oluşturucaz ?
  • merhaba arkadaşlar HDH usbeden PC Bağlıyorum dokonmatik acayipleşiyor tuş kilidini bile zor açıyoruum usb yi pc den çıkardığımda herşey normal takınca dokunmatik ekran acayipleşiyor daha önce olmuyordu sizce neden olabilir. yardımlarım-nızı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkımm

quote:

dayanamadım bea en iyisi ben size madenin adresini vereyim bari
    miui severler sömürüüün

İndirdim bunları telin içine attım ama bişey olmadı nasıl yapıcaz ?

mtz uzantılı dosyaları sd card\miui\theme nin içine at
    sonra telefondan theme dedğiğin zaman orda attığın dosyalar theme şeklinde görünüyor
    yada lockscreen artık ne indirdiysen

• quote:

copy it to this folder: /sdcard/MIUI/Themes diyor

bu adreste

yani telefonun sd kart içindeki bölüme kopyalıcaz tamam da disk sürücüsü olarak açtım böyle bir dizin yok sd kartını direk pc taktım gene öyle bir bölüm yok acaba kendimiz mi oluşturucaz ?

sen de hangi rom kurulu??
  • quote:

quote:

copy it to this folder: /sdcard/MIUI/Themes diyor

bu adreste

sen de hangi rom kurulu??

orjinal rom yükli 2.3.3 sense olmuyor illa rom mu değiştiricez ?

MIUI diye bir bölüm yok benim sd içinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkımm -- 6 Temmuz 2011; 17:07:57 >

• Vofafone'dan aldım cihazı bir arkadaşım ısrarıyla. Şimdi içine turkcell hat takabiliyormuyum ? Pil ömrü nedir acaba ?
  • @alkımm bey kardeşim
    benim verdiğim link teki tema ve lock screen görselleri miui için
    diğer romlara uymaz
  • y arkadaşlar bu android root olayını yapmaya kalkarsam eminim ki bugünlerimi çok ararım.. sorun üstüne sorun ile karşılaşacağıma eminim :( ama bu güncelleme sonrası olanlar sinirimi bozuyor. telefonu recovery mi yapmam lazım yoksa boot'lamak mı gerek bilemiyorum. android 2.3.3 oldu güzelim telefonun ne şarjı kaldı ne gps kullanılaması kaldı... bu telefonu samsung wave in sıkıntılarından dolayı aldım oh dedim ama bu güncelleme bana o sıkıntılı günlerimi hatırlatıyor.. ne yapmam lazım uygulamalarda çok bir sıkıntı yok ama benm için sık kullanmama rağmen şarjın bu kadar kısa sürede bitmesi ve navigasyon çalışmaması (gps uydu bulamıyor) çok kötü oldu. lütfen yardım edin (n'olur root demeyin elimi kana bulaştıracağım diye korkuyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drserk -- 6 Temmuz 2011; 19:58:19 >
  • Şarj bende güncellemeden sonra iyileşti ama GPS konusnda senle aynı durumdayım. Bir türlü bulamıyor. Sinir oluyorum. Benim kazmalığım zannediyordum demek başkasında da var. Eski telefonda(touch hd) balkondan sarkınca bile gps yakalıyordu. Bunla bulutsuz havada 10 dakka denedim yine bağlanamadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: jxoch

Şarj bende güncellemeden sonra iyileşti ama GPS konusnda senle aynı durumdayım. Bir türlü bulamıyor. Sinir oluyorum. Benim kazmalığım zannediyordum demek başkasında da var. Eski telefonda(touch hd) balkondan sarkınca bile gps yakalıyordu. Bunla bulutsuz havada 10 dakka denedim yine bağlanamadı

açık havada bir saate yakın şarj bitene kadar neredeyse denedim ama bağlanmıyor. şarj konusunda bir kaç şikayet daha gördüm nette araştırdım ama güncelleme böyle olacaksa olmasın.
  • Video cekerken takilma yapiyor guncelleme yaptim .2.3 sizdede ayni sorun varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 651652653654655
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.