Şimdi Ara

>> Yeni Samsung S5603 Dokunmatik-3G << (177. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.623
Cevap
5
Favori
739.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar arayan resmi eklemek için resim boyut vs bir kıstlama yada uzantı mecburiyeti var mı?
    Rehberden düzenle - resim üzerine kadar gelip tıklayorum görüntülerden eklemek istediğim resmi seçiyorum tam ekranda göstermeye başlıyor bir büyüteç birde resim bilgileri ikno var ki daha önceki sayfalarda boş bir yere tıklayınca ekle çıkıyor denmiş ama nereye tıklarsam tıklayayım ekle diye bir ibare çıkmıyor?
    jpg / bmp olarak denedim resmin boyutları 96*96 piksel kadar küçük ama başarılı olamadım...
  • 1-Arama zil sesi 2 saniye kadar kısık sesle çaldıktan sonra normal ses seviyesine geliyor.
    2-SD karttaki bir müzik dosyası, zil sesi olarak ayarladığında telefon hafızasına aktarılıyor. Zaten az bir telefon belleği var.
    3-Mesajlara koyduğum kilit kafasına göre kalkıyor.
    4-''Etkinlik Yok'' widget'i yerdeğiştirip duruyor (ne işe yarıyor bu kısayol hakkaten?)
    ...........

bunları yapmayan bir telefon önerilirse çok makbule geçecek
  • up !

arakadşlar şarj problemi var şarj olmuyor sözde şarj soketinden anakrta giden bağlar kopmuş 240 lira tamir bedeli istiyorlar ne yapıyım 1 yıl garantisi daha var kulaklık tanıyor müzik dinelniyor ama şarj olmuyor ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRV35

up !

arakadşlar şarj problemi var şarj olmuyor sözde şarj soketinden anakrta giden bağlar kopmuş 240 lira tamir bedeli istiyorlar ne yapıyım 1 yıl garantisi daha var kulaklık tanıyor müzik dinelniyor ama şarj olmuyor ..

240 lira mı? telefonu elden çıkar bence, anlaşılmadan sat. ben öyle yapıcam bu telefona 50 lira bile harcamam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ezik Man

quote:

up !

240 lira mı? telefonu elden çıkar bence, anlaşılmadan sat. ben öyle yapıcam bu telefona 50 lira bile harcamam.

Yav telpaya güvenim kalmadı yazıklar olsun 240lira istedi benden perşembe samsung izmir servisine verdim bu gün teknisyen aradı problemin hallolduğunu şarj soketinde bir kaç kırılma olduğu onları yaptığını söyledi ( garanti kapsamı dışında olmasına rağmen !! ) yarın gidip alıcam telefonu..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ezik Man

quote:

up !

Yav telpaya güvenim kalmadı yazıklar olsun 240lira istedi benden perşembe samsung izmir servisine verdim bu gün teknisyen aradı problemin hallolduğunu şarj soketinde bir kaç kırılma olduğu onları yaptığını söyledi ( garanti kapsamı dışında olmasına rağmen !! ) yarın gidip alıcam telefonu..

kardeş garantisi varsa yapmaları lazım anakarta giden bağların kopması senin hatandan kaynaklanmaz garantiden karşılanması lazım benim telefon yere düştü geçen hiç açılmadı servise gönderdim komple anakartın yandığını söylediler ve yeni cihaz göndereceklerini bildirdiler hiçbir para ödemeden 0 cihaz gelecek pazartesi

• S5603JVII1 i bulacak bir babayiğit var mı?

Bende S5603JTIG2 var Turkcell li ama pc suite ile güncelleme yapmak istediğimde Yükseltmeye Gerek Yok diyor.

Acaba 2 si aynı sürüm biri normal diğeri Turkcell olabilir mi?. Çünkü bende 2 tab ve 2. tab da 3 sayfa var.
  • t9'da mesaj yazarken geriden geliyor :S dil seçeneğini ingilizce yapınca problem olmuyor
  • http://www.anysvc.mobi/details.php?image_id=607

Son versiyon burada var ama download butonu aktif değil nasıl olacak paralı mı anlamadım. Herhangi bir tepki uok.

Birde S500JVIJ1 var aynı yerde Türkçe
  • quote:

Orijinalden alıntı: yirmisekizli

http://www.anysvc.mobi/details.php?image_id=607

Son versiyon burada var ama download butonu aktif değil nasıl olacak paralı mı anlamadım. Herhangi bir tepki uok.

Birde S500JVIJ1 var aynı yerde Türkçe

malesef paralı...

bulunmaz hint kumaşı oldu mübarek. Böyle saçma şey görmedim. Samsung çıkardıysa bunu neden bulunmuyor arkadaş

• Vay arkadaş ya! Samsung servislerinde çalışan veya bağlantısı olan bir Allah ın kulu yok mu forumda?
  • quote:

Vay arkadaş ya! Samsung servislerinde çalışan veya bağlantısı olan bir Allah ın kulu yok mu forumda?

valla arkadaslar bu telefonu samsunga sorsaniz samsung tanimaz okadar hic oldu bu model yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: musanpa

quote:

Vay arkadaş ya! Samsung servislerinde çalışan veya bağlantısı olan bir Allah ın kulu yok mu forumda?

valla arkadaslar bu telefonu samsunga sorsaniz samsung tanimaz okadar hic oldu bu model yani

bu kadar çok satmasına rağmen yani.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: musanpa

quote:

bu kadar çok satmasına rağmen yani.

yani bende kullandım bu cihazdan ama bu ara fiyatı 369 lara kadar düştü bi süre daha satacaktır normal yani.ama dediğim gibi model coklugunda boguldu bu cihazdan kısa süre sora hem 3g hem wifi olan lindy modeli cıktı ardından monte falan derken kaynadı gitti yani özellikle monte klasik yazılım taşıyanlardan en cok satan modeldir herhalde...

• quote:

up !

telefonun kendisi zaten kaç para. ayıptır yahu bu servislerin ücretleri
  • http://forum.gsmhosting.com/vbb/f352/s5603-latest-firmware-1126075/#post6494857

burada başlık açtım bakalım bir faydası olacak mı?

Aslında Turkcell in firmware ini kullanıyorum bir problem yok. Jar dosyalarını direkt telefondan kuruyor. Çift sekme ve toplam 4 sayfa menü var. Ekran hassasiyeti güzel. Ve belkide bununla aynı . ama niye telefonumda Turkcell içeriği olsun ki?

Bulursak bakarız .

JVIE2 isteyen için burada:

http://www.4shared.com/file/I4IfsIOF/S5603_JVIE2.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andırgalsın -- 27 Ekim 2010; 1:25:13 >

• Bunu kendim için yaptım isteyen kullanabilir

• Arkadaslar benim telefonun yazılımı S5603JVIF4 tab menüsü yok, ama telefonda herhangi bir sorunda yok. Turkcell açılışı falan yok, telefona uyumlu her dosyayı açıyor, donma falan olmadı yani full sorunsuz. Yazılım yükseltmelimiyim acaba.
  • arkadaslar yeni bişey keşfettim. Şimdi telefonda rehber bölümne giriyoruz. isimler çıkıyor. sol üst tarafta büyüteç gibi şeyin altındaki aşağı yukarı oku tutup aşağı doğru sürükleyin. alfabe çıkıyor ve hangi harfte bırakırsanız o harfle başlayan rehberdeki isimler geliyor. Resim burda

http://yfrog.com/28fotoraf0732j
  • arkadaşlar telefonumda turkcell sürüm yüklü garantiye göndermeden güncel olan sürümü nasıl yükleyebilirim anlatırsanız sevinirim şu anki sürüm JTIG2
  • 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.