Şimdi Ara

>>SONY XPERİA GO ST27İ<<[ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.165
Cevap
28
Favori
175.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozgur26

quote:

Orijinalden alıntı: nekioneki

quote:

hızlıal.com a öglen ödemeyi yaptım havale 2 bin küsür lira banka 30 tl masraf aldı verdim tabikide internet bankacılıgından anlamıyorum pek neyse 30 dk sonra filan site ücretin yatırıldıgını onayladı ürün tedarik edilecektir diyor bakalım kargo vs. kaç gün sürecek gelmeleri.

kardeşm bende hizlial.com dan kredi kartıyla aldm dün bugn aradılar stoklarda yokms ürün yarın ellerine gecicekms ve göndercklerms büyük ihtimal yarından sonra kavuşuruz telefonlarıma :)

valla dört gözle bekliyorum stokları yaratsınlar 2 tane beyaz 1 tane siyah bir şeilde elime gelsin valla deliririm bitmesin stoklar filan ilk defa netten birşey alıyorum cenabetliğim tutmasın inş gelirde kullanamaya başlarım artık şu androidi heyecanlan bekliyorum

aynen aynen bende ilk defa internetten bişiler alıyorum tırsa tırsa aldım zaten :D şöle sağsalim elime geçse de içim rahatlasa :D ben geldiği zaman burdan bildiririm kardeşim :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

hızlıal.com a öglen ödemeyi yaptım havale 2 bin küsür lira banka 30 tl masraf aldı verdim tabikide internet bankacılıgından anlamıyorum pek neyse 30 dk sonra filan site ücretin yatırıldıgını onayladı ürün tedarik edilecektir diyor bakalım kargo vs. kaç gün sürecek gelmeleri.

kardeşm bende hizlial.com dan kredi kartıyla aldm dün bugn aradılar stoklarda yokms ürün yarın ellerine gecicekms ve göndercklerms büyük ihtimal yarından sonra kavuşuruz telefonlarıma :)

valla dört gözle bekliyorum stokları yaratsınlar 2 tane beyaz 1 tane siyah bir şeilde elime gelsin valla deliririm bitmesin stoklar filan ilk defa netten birşey alıyorum cenabetliğim tutmasın inş gelirde kullanamaya başlarım artık şu androidi heyecanlan bekliyorum

aynen aynen bende ilk defa internetten bişiler alıyorum tırsa tırsa aldım zaten :D şöle sağsalim elime geçse de içim rahatlasa :D ben geldiği zaman burdan bildiririm kardeşim :)

aynen bende bildiririm bakalım ilk kime gelecek ben benim siparişler antalyaya gitcek ben eskişehirdeyim ordan ablam göndercek bana kargoylada önemli olan ablamın eline en kısa sürede ulaşması bir sorun olursa ilk ve son internet alışverişim olur :D

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

aynen bende bildiririm bakalım ilk kime gelecek ben benim siparişler antalyaya gitcek ben eskişehirdeyim ordan ablam göndercek bana kargoylada önemli olan ablamın eline en kısa sürede ulaşması bir sorun olursa ilk ve son internet alışverişim olur :D

benimde ilk ama son olmasını istemiyorum :) ben de denizli den sipariş verdim :) geldiği gibi buraya yazıcam :D

• ilgilenen arkadaşlar için bende bilgi vereyim. bugün öğleden sonra hizlial.com dan kredi kartı kullanarak sipariş ettim. bana ulaştığında bilgi veririm
  • quote:

2000 lira mi?
    kac tane siparis verdiniz?
  • Hızlı al 30 kasımda stoklarda olarak değişmiş. Önceden verenleri gönderirler inşaallah bugün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: focusone

quote:

2000 lira mi?
    kac tane siparis verdiniz?

3 tane sipariş verdik kardeşim isteyenlerde vardı 2 kişi bide bana işte 2 küsür tutuyor heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jedi Mind Tricks

Hızlı al 30 kasımda stoklarda olarak değişmiş. Önceden verenleri gönderirler inşaallah bugün.

şimdide baktım geçici olarak temin edilememektedir diyor inş benimkiler gelir çünkü dün ödemeyi yaptım öglen tedarik ediliyor dedi bir aksaklık çıkarsa ararım hemen müşteri hizmetlerini.
  • quote:

quote:

Hızlı al 30 kasımda stoklarda olarak değişmiş. Önceden verenleri gönderirler inşaallah bugün.

şimdide baktım geçici olarak temin edilememektedir diyor inş benimkiler gelir çünkü dün ödemeyi yaptım öglen tedarik ediliyor dedi bir aksaklık çıkarsa ararım hemen müşteri hizmetlerini.

bir arkadaş mail atmış herkese 30 unda demişler önce. şu anda tedarik edilemiyor diyor aynen.
  • quote:

quote:

quote:

bir arkadaş mail atmış herkese 30 unda demişler önce. şu anda tedarik edilemiyor diyor aynen.

valla gelir her halde bana yakın zamanda çünkü dün yatırmıştım parayı hala sitede açıktı ürün vardı yani.pazar gününden sipariş verdim dün yatırdıydım.

• arkadaşlar yaklaşık 1 haftadır telefonu kullanıyorum da şarj giriş kapağı yani usb kapağı sanki arka kapakla sıkışıyo kapattıktan sonra hafif usb kapağının üstüne bastırınca gıcırtı oluyo üstten kapakla sıkışıyo :s arka kapağı çıkarınca çok düzgün kapanıyo kapak da takınca boyle bir sorun var acaba normal mi yoksa servise götürsem mi ? kaç gündür suya sokucam sırf bu sorun yüzünden elim gitmiyo musluk altına :D acaba tam kapandımı su geçirir mi gibisinden :)
  • hızlıal a mail attım gelen cevap:

Değerli Müşterimiz,
    Ürünler en geç cuma günü stoklarımıza girecek olup önümüzdeki hafta içerisinde tüm gönderimler sağlanacaktırç
    Saygılarımızla,
    Hızlıal.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: geronimo93

arkadaşlar yaklaşık 1 haftadır telefonu kullanıyorum da şarj giriş kapağı yani usb kapağı sanki arka kapakla sıkışıyo kapattıktan sonra hafif usb kapağının üstüne bastırınca gıcırtı oluyo üstten kapakla sıkışıyo :s arka kapağı çıkarınca çok düzgün kapanıyo kapak da takınca boyle bir sorun var acaba normal mi yoksa servise götürsem mi ? kaç gündür suya sokucam sırf bu sorun yüzünden elim gitmiyo musluk altına :D acaba tam kapandımı su geçirir mi gibisinden :)

bulabileceginiz baska bir arka kapakla deneyebilirsiniz yada en yakin telcide yapabilirsiniz, kapakta sorun var gibi gorunuyor, egilme yamulma olabilir. zaten arka kapak dizayn olarak biraz ozensiz olmus go da. tam kapandigini anlamak zor. diger sonylerdeki gibi cit cit oturmuyor. birazda bosluk kaliyor. cikarmasi zaten ayri bir dert..

• Değerli Müşterimiz,
    Siparişinizdeki ürünün temininde tedarikçi firma kaynaklı bir gecikme yaşanmaktadır.Ürün 30.11.2012 tarihinde stoklarımıza girecek olup bekletilmeden kargo sürecine dahil edilecektir.Elimizde olmayan nedenlerden dolayı yaşanan gecikme için tarafınızdan tekrar özür dileriz.
    Saygılarımızla,
    Hızlıal.com hızlıal.com çok güzel ya 2013 de gönderseler keşke yeni yılda hediye olurdu telefon bana way arkadaş ya bu nedir yaa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender_077

hızlıal a mail attım gelen cevap:

Değerli Müşterimiz,
    Ürünler en geç cuma günü stoklarımıza girecek olup önümüzdeki hafta içerisinde tüm gönderimler sağlanacaktırç
    Saygılarımızla,
    Hızlıal.com

Değerli Müşterimiz,
    Siparişinizdeki ürünün temininde tedarikçi firma kaynaklı bir gecikme yaşanmaktadır.Ürün 30.11.2012 tarihinde stoklarımıza girecek olup bekletilmeden kargo sürecine dahil edilecektir.Elimizde olmayan nedenlerden dolayı yaşanan gecikme için tarafınızdan tekrar özür dileriz.
    Saygılarımızla,
    Hızlıal.com banada bunu yazmış lar o kadar güzel okunaklı bir cevap yazdım ki nasıl bir geri dönüş olacak bana çok merak ediyorum 30.11.2012 d,yo lan şakamısınız olummmm.

• urun gecici olarak temin edilememektedir...

hizli aldaki go nun linki.... ifonedan hizli girdi piyasaya... vay anam vay
  • bugün hızlıal.com'u aradım siparişimi sordum. ürün temin edilememektedir dendi, fakat ben sipariş ederken mevcuttu dedim. sonra bekletti beni sanırım sordu geldi birisine, geldi tekrarladı ürünün temin edilemediğini tekrarladı. isterseniz iptal edebiliriz dedi. bende, hiç ümit yokmu gelmeycekmi peki dedim, (bilmiyor) gelebilirde dedi. bir süre bekletelim dedim. fakat hoşuma gitmedi bu iş tekrar arayıp iptal ettirdim.
    herkese aynı olacak diye bişey yok sadece bilginiz olsun diye yazdım.
    başka bi siteye, ****.com'a go için sipariş verdim. en geç 3 gün dedi aradığım yetkili. bakalım ne olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-cizgisi

ilgilenen arkadaşlar için bende bilgi vereyim. bugün öğleden sonra hizlial.com dan kredi kartı kullanarak sipariş ettim. bana ulaştığında bilgi veririm

Hayırlı Olsun suan hızlıal.com da ürün tedarik sürecindedir falan diyor bakalım ne zaman bulucaklar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-cizgisi

bugün hızlıal.com'u aradım siparişimi sordum. ürün temin edilememektedir dendi, fakat ben sipariş ederken mevcuttu dedim. sonra bekletti beni sanırım sordu geldi birisine, geldi tekrarladı ürünün temin edilemediğini tekrarladı. isterseniz iptal edebiliriz dedi. bende, hiç ümit yokmu gelmeycekmi peki dedim, (bilmiyor) gelebilirde dedi. bir süre bekletelim dedim. fakat hoşuma gitmedi bu iş tekrar arayıp iptal ettirdim.
    herkese aynı olacak diye bişey yok sadece bilginiz olsun diye yazdım.
    başka bi siteye, ****.com'a go için sipariş verdim. en geç 3 gün dedi aradığım yetkili. bakalım ne olacak

hocam ***.com dediğiniz neresi? bu hızlıal göndermeyecek sanırım ben de başka yerden alayım diyorum
  • Merhaba arkadaşlar yorumları okudum ve ICS den bayağı dertliyiz anlaşılan. Bulduğum çözümü sizlere aktarıyorum.
    4.0 ICS yükleyince telefon kasıyor evet ama çözümü var. Benim telde şu an ICS yüklü ve GB kadar hızlı.
    Sorun şu ki; ICS batarya ömrünü uzatmak için işlemciden kısıyor. 1000 mhz' yi 600'mhzye düşürüyor. Bu sorunu SETCPU uygulamasıyla çözüyoruz.
    1.Önce telefonu rootlamak lazım bunun için bu yazılımı kullanabilirsiniz. Sadece yönergeleri izleyin kolay.
    http://j.mp/QmogLr
    2.SETCPU uygulamasını yükleyip Max değerini 1000 ve Min değerini 200 mhzye getiriyoruz. Ayarların korunması için de "set on boot" a check atıyoruz. Profil ayarlarıyla oynamaya gerek yok.
    3. Bu kadar. Artık ICS niz GB kadar hızlı. Fruit Ninja ve Rayman Jungle Run'ı denedim en ufak bir takılma olmadı. Batarya ömrü GB kadar.
    4.Bu mesaj sonradan yaptığım testler sonucu düzenlenmiştir.

Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fbey -- 24 Kasım 2012; 8:09:30 >

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.