DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
>>SONY XPERİA GO ST27İ<<[ANA KONU]
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
2.166
Cevap
30
Favori
169.782
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Sony >> >>SONY XPERİA GO ST27İ<<[ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1148 Mesaj
      18 Kasım 2012 16:11:44
      quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-cizgisi

tşk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi focusone -- 18 Kasım 2012; 17:22:28 >
      |
      |

• Binbaşı
      1148 Mesaj
      18 Kasım 2012 16:18:42
      quote:

tşk. Bekliyorum yorumunu hizlial'da baya ucuzmuş. Cihaz diğer 950 ve saire fiyatındakilerden farkı yoksa çok uygun gerçekten. Birde görüntülü konuşma problemi varmı arkadaşlar bu telefonda? Araştırdım net bir bilgi bulamıyorum. Kimi sitede ön kamera yok diyor, kimi sitede var ama görüntülü konuşma ancak google talk gibi bir programla yapılabiliyor diyor. Farklı farklı yorumlar var.

Yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Teğmen
      138 Mesaj
      18 Kasım 2012 16:31:44
      tam bir Go imiş. Yürü yani yollarda ne işin olur tozun toprağın içinde görüntülü görüşmeyle demi. Şaka bi yana nasıl ön kamera olmaz bu telefonda şaşılacak bişey

• Binbaşı
      1148 Mesaj
      18 Kasım 2012 17:20:34
      quote:

tam bir Go imiş. Yürü yani yollarda ne işin olur tozun toprağın içinde görüntülü görüşmeyle demi. Şaka bi yana nasıl ön kamera olmaz bu telefonda şaşılacak bişey

onu sony yetkililerin cevaplamasi gerekir diye dusunuyorum. ha on kamera olsa dadindan yenmez bisi olurdu ama ne kadar ekmek o kadar kofte misali. oncelik siranizda ikinci kamera varsa bu telefon tercih sebebi olmamali. ama bana sorarsan bircok esit telde olmayan dlna benim icin ikincil kameradan daha oncelikli.. cektiginiz goruntuleri tv den paylasmak hicbir aparat kullanmadan, resimleri direk printirdan cikartmak hemde arkadasinizin haberi yokken epey keyifli oluyor. bu arada bunlari yazarken diger benzer marka model telefonlar daha da gelismis olabilir daha iyide olabilir ama ben kendimi bildim bileli sony ve benzeri urunler kullandigimdan digerleriyle acikcasi artisini eskisini pek bilemem...

|
      |

• Onbaşı
      36 Mesaj
      18 Kasım 2012 20:54:35
      Gençler artık bende sizdenim hızlıal.com dan. elime ulaşınca haber veririm inşallah sorun çıkmaz

Twitter: /yrd_pilot_kalem
    • Teğmen
      134 Mesaj
      18 Kasım 2012 21:45:10
      quote:

Orijinalden alıntı: nekioneki

Gençler artık bende sizdenim hızlıal.com dan. elime ulaşınca haber veririm inşallah sorun çıkmaz

hayırlı olsun

|
      |

• Yüzbaşı
      380 Mesaj
      19 Kasım 2012 03:05:38 Konu Sahibi
      yeni sahip olanlara hayırlı olsun....fazla yerden yere vurmayın cünkü kırılıyo aramızdan birinin kırılmış haberiniz olsun su konusunda korkmayın..

• Yüzbaşı
      400 Mesaj
      19 Kasım 2012 06:59:12
      Arkadaşlar internetsiz go da güzel calısan navigasyon programi önerebilir misiniz?

|
      |

• Onbaşı
      27 Mesaj
      19 Kasım 2012 10:51:04
      arkadaşlar android 2.3.7 de bu telefonu nasıl güvenli modda açabilirim?

|
      |

• Teğmen
      122 Mesaj
      19 Kasım 2012 13:23:22
      quote:

Orijinalden alıntı: gonzales20

yeni sahip olanlara hayırlı olsun....fazla yerden yere vurmayın cünkü kırılıyo aramızdan birinin kırılmış haberiniz olsun su konusunda korkmayın..

aga sonuçta telefon plastikten yapılıyor ne akdar da dayanıklı olsa 1 metreden saglam sert bir zemine düştüğünde kırılma ihtimali elbette var o arkadaş ekranı çatlatmıştı naptı bilmiyorum ama ne akdar dayanıklı olursa olsun düzgün kullanmak lazım su konusunda hamama gitcem telefon gelince video çekerim

• Yüzbaşı
      380 Mesaj
      19 Kasım 2012 13:45:54 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: ozgur26

Alıntıları Göster

aga sonuçta telefon plastikten yapılıyor ne akdar da dayanıklı olsa 1 metreden saglam sert bir zemine düştüğünde kırılma ihtimali elbette var o arkadaş ekranı çatlatmıştı naptı bilmiyorum ama ne akdar dayanıklı olursa olsun düzgün kullanmak lazım su konusunda hamama gitcem telefon gelince video çekerim

Tabiki zaten telefonu alma amacımız gösteri değil bende balıklıgöl(urfa) de. Video çektim

• Teğmen
      138 Mesaj
      19 Kasım 2012 14:28:57
      Bu tele usb ile pcden şarj alıyormu. Alınan mesajlar türkçe karakter geliyormu?

• Teğmen
      122 Mesaj
      19 Kasım 2012 15:01:32
      quote:

Orijinalden alıntı: gonzales20

Alıntıları Göster

Tabiki zaten telefonu alma amacımız gösteri değil bende balıklıgöl(urfa) de. Video çektim

balıklar şaşırmıştır her halde

• Yüzbaşı
      771 Mesaj
      19 Kasım 2012 15:29:48
      quote:

Bu tele usb ile pcden şarj alıyormu. Alınan mesajlar türkçe karakter geliyormu?

Alıyor hocam. Tabiki türkçe karakter geliyor :) kafan rahat olsun bu konularda.

|
      |

• Yüzbaşı
      380 Mesaj
      19 Kasım 2012 16:57:18 Konu Sahibi
      quote:

Alıntıları Göster

balıklar şaşırmıştır her halde

|
      |

• Teğmen
      122 Mesaj
      19 Kasım 2012 19:13:27
      hızlıal.com a öglen ödemeyi yaptım havale 2 bin küsür lira banka 30 tl masraf aldı verdim tabikide internet bankacılıgından anlamıyorum pek neyse 30 dk sonra filan site ücretin yatırıldıgını onayladı ürün tedarik edilecektir diyor bakalım kargo vs. kaç gün sürecek gelmeleri.

• Yüzbaşı
      337 Mesaj
      19 Kasım 2012 21:41:38
      Suyun altında video çeken varmı?

|
      |

• Onbaşı
      36 Mesaj
      19 Kasım 2012 21:44:02
      telefonun siyahının görünüşü güzel mi gençler gideri var mı? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nekioneki -- 19 Kasım 2012; 21:49:42 >
      |
      |

• Onbaşı
      36 Mesaj
      19 Kasım 2012 21:45:21
      quote:

hızlıal.com a öglen ödemeyi yaptım havale 2 bin küsür lira banka 30 tl masraf aldı verdim tabikide internet bankacılıgından anlamıyorum pek neyse 30 dk sonra filan site ücretin yatırıldıgını onayladı ürün tedarik edilecektir diyor bakalım kargo vs. kaç gün sürecek gelmeleri.

kardeşm bende hizlial.com dan kredi kartıyla aldm dün bugn aradılar stoklarda yokms ürün yarın ellerine gecicekms ve göndercklerms büyük ihtimal yarından sonra kavuşuruz telefonlarıma :)

• Teğmen
      122 Mesaj
      19 Kasım 2012 21:49:08
      quote:

Orijinalden alıntı: nekioneki

Alıntıları Göster

kardeşm bende hizlial.com dan kredi kartıyla aldm dün bugn aradılar stoklarda yokms ürün yarın ellerine gecicekms ve göndercklerms büyük ihtimal yarından sonra kavuşuruz telefonlarıma :)

valla dört gözle bekliyorum stokları yaratsınlar 2 tane beyaz 1 tane siyah bir şeilde elime gelsin valla deliririm bitmesin stoklar filan ilk defa netten birşey alıyorum cenabetliğim tutmasın inş gelirde kullanamaya başlarım artık şu androidi heyecanlan bekliyorum

• Reklamlar

SEO izmir havalimanı transfer Web Tasarım SEO
      Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü

DH-VM2
      0,422
      1.1.97

Bildirim
      mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.