Şimdi Ara

>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<< (144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.327
Cevap
50
Favori
922.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar elimde MHC-GR7 japon üretimi sony müzik seti var çeyizlik olarak alınmıştı ve 1 sene kadar kullanıldı,
    2x70w rms ses çıkışı gücü var bütün fonksiyonları kusursuz olarak çalışmakta ve kozmetik olarak çok iyi durumdadır.
    Nakit sıkıntısı nedeni ile satmam gerekiyor fiyatı nedir bu cihazın ??
    >>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<
  • arkadaşlar elime RX80 müzik seti gecti bilgisayara bağladım ama groove tuşu calışmıyo kumandası sağlam ama.kumandadan acıp kapatabilirmiyim groove efectini...
  • dp1000d kullanıyorum ve groove efektini kumandada açıp kapatamıyorum hocam setin üstünde groove tuşu var oradan açıp kapatılabiliyor
  • işte şansıma üstündeki tuşlar calışmıyo. groove tuşuda dahill..icini acıp temizlesem diyorumda bu sefer kapatamam gibime geliyo
  • Az once MHC881 aldim:

130 tl ye aldim Ses gayet guzel ve net' tizlerde basslarda gayet iyi. Ses son derece guclu. Made in japan. 300-500 tl veripte multimedia oyuncaklar alanlara sasiyorum. Muzik performansinda z5500 e falan takla attirir.
  • Yerinde bir karar... elbetteki eski sony ses sistemleri günümüzdeki oyuncak gibi içi boş tenekelerden bin kat iyiler... hele böyle 5+1 felan.. ya anlamıyorum bu Z5500 diyorlar, geçen arkadaşta test ettim bu mu dedim o kadaaaaar övdügünüz teneke :) gerçeklikten tamamiyla uzak bir ses hatta seste denilmez gürültü...bu arada hayırlı olsun...Groove'un tadını cıkarın
  • quote:

Orijinalden alıntı: JakX

Az once MHC881 aldim:

130 tl ye aldim Ses gayet guzel ve net' tizlerde basslarda gayet iyi. Ses son derece guclu. Made in japan. 300-500 tl veripte multimedia oyuncaklar alanlara sasiyorum. Muzik performansinda z5500 e falan takla attirir.

Sistemin hayırlı olsun muhtemelen son kullanıcısı olacaksin sisteminin insanlar neden logitehe multimedyaya vs para veriyor çünkü garanti olayı çok önemlidir bu tür ömrünün son demindeki aletler kronik veya spontane arızaları durumunda hem tamiri güç masraflı hem sonrasında verimsizleşiyor yanu bu aletleri bu yaşta almak cesaret ister onun dışında görsellik kullanış açısından daha meşakkatli boyutu itibariyle benim gibi bu aletleri seven adamlarsa gidip sıfırını garantilisini almak istiyor ama böyle kaliteli olmayıncada vazgeçip multimedya ile yetiniyor sony güncel setleri vasat maalesef keşke buna benzer kalitede üretsede millet logitechle zaman kaybetmese

• quote:

Orijinalden alıntı: _DIESEL_

quote:

Orijinalden alıntı: JakX

Az once MHC881 aldim:

Sistemin hayırlı olsun muhtemelen son kullanıcısı olacaksin sisteminin insanlar neden logitehe multimedyaya vs para veriyor çünkü garanti olayı çok önemlidir bu tür ömrünün son demindeki aletler kronik veya spontane arızaları durumunda hem tamiri güç masraflı hem sonrasında verimsizleşiyor yanu bu aletleri bu yaşta almak cesaret ister onun dışında görsellik kullanış açısından daha meşakkatli boyutu itibariyle benim gibi bu aletleri seven adamlarsa gidip sıfırını garantilisini almak istiyor ama böyle kaliteli olmayıncada vazgeçip multimedya ile yetiniyor sony güncel setleri vasat maalesef keşke buna benzer kalitede üretsede millet logitechle zaman kaybetmese

Alıntıları Göster
    quote:

z5500 de 1 yil kadar kullandim. Sinema sistemi olarak kendi fiyatinda iyi bir sistemdi. Ama hep eski muzik setimin sesini aradi kulaklarim. (philips fwp88 wOOx) Hatta o muzik setini kullaniyorken z5500 u arkadasimda ilk dinledigimde tepkim su olmustur: bass nerede.. Benim setim z5500 gibi sadece en alt frekans basslari degil bassin her asamasini ayri bir gucle verirdi. Her bir frekansi duyabilirdim. Bu yuzden taa yillar once ilk sinema sistemi olarak z5500 u dinledigimde sasirmistim. Ki z5500 kendi fiyatinda ve sinifinda en guclu bassi verebilen alettir ona ragmen.

Cesaret istemiyor cunku 130 tl ye aldim desktop speaker fiyatina yani Eski muzik setim (15 yil once almistim) hala calisiyor bunu almamin sebebi hoparlorlerinden birinin benim yuzumden patlamasiydi. Yani alet hala ilk gunku gibi sapasaglam duruyor. Bu aldigim alette tahminim bir onun kadar yaslidir ama oda saglam.

z5500 un sorunlarini yazsak buraya herhalde destan olur. Elbette garanti guzel birsey ama bir cihazin ardarda defalarca bozulup garantiye gitmesi gelmesi onun stresi insana bir yerden sonra lanet olsun dedirtiyordur. Neyseki benim z5500 saglamdi halada saglam arkadasima sattim kullaniyor su anda memnun. Zaten o derece pahali bir sistemde o sekilde sigorta degistirme olaylari decoder sorunlari vs gercekten cok gariptir. Sanki 900 tllik birsey deilgde 50 tllik bir sistem.

MHC serisini ben bilmiyordum dogrusu cikardigi sesi duyunca sasirdim oldukca. Bayadir sinema sistemlerinede alismisim soyle govdeli tizlari ve midleri guzel olan bir ses cok hosuma gitti ozlemisim. Megerse zamaninin guzel kaliteli bir sistemiymis benim sansim oldu bu fiyata ikinci elini bulabilmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JakX -- 23 Kasım 2011; 1:43:39 >

• Arkadaşlar, bu kadar uzun bir konuda muhakkak geçmiştir ben şöyle bir baktım göremedim. Amfisiyle kolonuyla cdp'siyle stereo bir sistem kurmak yerine neden böyle müzik sistemlerini tercih ediyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quatroxx -- 24 Kasım 2011; 18:05:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: quatroxx

Arkadaşlar, bu kadar uzun bir konuda muhakkak geçmiştir ben şöyle bir baktım göremedim. Amfisiyle kolonuyla cdp'siyle stereo bir sistem kurmak yerine neden böyle müzik sistemlerini tercih ediyorsunuz?

ev anfısınden bahsedıyosan onlar fıyat olarak cok yuksek oldukları ıcın bu tarz sıstemlerı kullanıyoruz
  • Bir tanıdığım geçen gün bana hediye olarak kenwood müzik seti verdi.
    Sanırım 90'lı yıllarda alınmış bir ürün pek fazla dinleyemdim fakat ses kalitesi fena değil. Gerçi sadece amfi ünitesi ve hoparlör geldi bana .
    Cd çalar bölümü de yok sadece amfisi ve hoparlörü var uğraşmaya değer mi sizce.?
    İsteyen olursa Ss eklerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobile prof.

Bir tanıdığım geçen gün bana hediye olarak kenwood müzik seti verdi.
    Sanırım 90'lı yıllarda alınmış bir ürün pek fazla dinleyemdim fakat ses kalitesi fena değil. Gerçi sadece amfi ünitesi ve hoparlör geldi bana .
    Cd çalar bölümü de yok sadece amfisi ve hoparlörü var uğraşmaya değer mi sizce.?

Tabii ki ekleyin.

Eğer sesi çok kaliteli ise değer emin olunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: robotica

quote:

Orijinalden alıntı: mobile prof.

Bir tanıdığım geçen gün bana hediye olarak kenwood müzik seti verdi.

Tabii ki ekleyin.

Eğer sesi çok kaliteli ise değer emin olunuz.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mobile Prof. -- 24 Kasım 2011; 23:21:38 >

• Modelini buldum arkadaşlar.
    Kenwood Ud-301 Component Hi fi system diye geçiyor.
    Hoparlör ise, Ls-b3 modeli 8ohm 50watt x2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mobile Prof. -- 24 Kasım 2011; 23:29:04 >
  • Geçende z5500 ümü sattım ve sony mhc rg 270 modelli müzik setime geri dönmüştüm tekrardan z5500 deki gibi hoş gelmiyodu kulağıma ses ve yine pahalı bir set almaya teşvik ediyodu beni ama müzik setimin hakkını yemişim tam tersine baya güçlüymüş aslında ve yeni dizaynımla çok hoşuma gidiyor z5500 den ayrıldığımada üzülmüyorum daha sony <3 (Bu arada müzik setini 450 tl ye almıştım 4 yıl önce aldıkdan sonraki gün orjinal kolonları beni tatmin etmediği için kırıp jbl hoparlör set kurmuştum)
  • selamlar...elimde efsane lbt serisi müzik setleri bulunmakta ...birisi sony kralı lbt-880 av...

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-ev-ses-sistemi-en-kral-en-dev-sony-modeli-lbt-xb80av-340w-rms-67589815/detay/

digeride.. LBT 455..http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-ev-ses-sistemi-en-kral-en-dev-sony-lbt-455-67407894/detay/

ayrıca efsane fh serilernin ve 2000 yıllarının serilerin gövdelerini amfi niyetine hoparlörlerini ayrıca satıyorum diğer ilanlarımda..hepsinin fm ve aux çalışır vazittedir cd ler ise temizleyici ile hallolabilir...ilanlarımda ayrıca diğer markalara ait 5 kanal m.seti,subwoofer ve hoparlörler de mevcutur..

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-ev-ses-sistemi-efsane-seri-fh-b900-amfi-aux-fm-cd-64948836/detay/
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-ev-ses-sistemi-sony-efsane-muzik-seti-60899877/detay/

• fiyatlar yuksek kardesım
  • piyasada lbt serilerinde fiyatlar çok abartılıdır ..ben uygun yazdıgımı düşünüyorum, fakat elden alımlarda ikramım olur..diğer cihazları zaten amfi niyetine satıyorum..piyasada teneke gibi ses veren '2+1^lerin fiyatlarına stk çıkışlı bir amfi ve bu amfiden beslenen 2 ad. kaliteli ahşap hoparlör alabiliyorsunuz...
  • Bende LBT XB800 AV var. kaset çalmıyor filmini söktüm çünkü set açılınca kasete geçip kapanıyordu. ses düğmesi maalesef tam görev yapmıyor. onun dışında tamamen sıkıntısız.. isteyene kargo benden 625 tl yaparım. selametle kalın.
  • demek rekabet haa!! fiyat 600 oldu lb 880 av için.. sadece kaset çaların birini karıştırırken dondu kaldı başka problem yok 2 dev hoparlör ve 3 adet surr..+kumanda+yakın mesafe ücretsiz nakliye
  • 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.