Şimdi Ara

Playstation 2 [ANA KONU] (259. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.449
Cevap
88
Favori
546.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ikinci el bölümüne konuları açarsanız sizin için daha verimli olur.. burada yazan hemen herkesin zaten ps2'si var, sizin için daha verimli olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WolF-EyE -- 29 Mart 2013; 14:52:54 >
  • yardım edecek yokmu arkdaşlar yeni ps2 aldım şimdi bu bazı oyunları sildim elimde god of war 1 2 vs. birçok oyun var oynamak istediğim benim ps2 fat kasa hardiskli şimdi bu oyunları dvd ye yazıp nasıl hardikske yükleyebilirim yada hardiski nasıl söküp pc ye bağlayabilirim yardımcı olurmusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

arkadaşlar ikinci el bölümüne konuları açarsanız sizin için daha verimli olur.. burada yazan hemen herkesin zaten ps2'si var, sizin için daha verimli olur

kardeş ps2 aldım şimdi bu bazı oyunları sildim elimde god of war 1 2 vs. birçok oyun var oynamak istediğim benim ps2 fat kasa hardiskli şimdi bu oyunları dvd ye yazıp nasıl hardikske yükleyebilirim yada hardiski nasıl söküp pc ye bağlayabilirim yardımcı olurmusun
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitaf1453

quote:

arkadaşlar ikinci el bölümüne konuları açarsanız sizin için daha verimli olur.. burada yazan hemen herkesin zaten ps2'si var, sizin için daha verimli olur

kardeş ps2 aldım şimdi bu bazı oyunları sildim elimde god of war 1 2 vs. birçok oyun var oynamak istediğim benim ps2 fat kasa hardiskli şimdi bu oyunları dvd ye yazıp nasıl hardikske yükleyebilirim yada hardiski nasıl söküp pc ye bağlayabilirim yardımcı olurmusun

dostum hiç harddiskten oynamadığım için bilmiyroum.. forumu bir araştır istersen, hard diskten oynayan birileri vardır mutlaka
  • Ben de PS2 mi satıyorum arkadaşlar.Hiçbir sorunu yoktur sadece üstünde biraz çizik vardır çalışmasına engel değildir.PS2 Slim(Çipli)+2 Joystick(1 Orjinal+1 Kontorland)15 OYUN 200 TL Satma sebebim PS3 almamdır.
    İlgilenenler olursa:http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-konsol-ps2-slim-konsolcipli-plus2-joystick-plus1-orjinal-oyun-plus15-oyun-117934849/detay/
  • kardeş bu konudakilerin hepsinin ps2 si var yani çogunun bide fikir vermek gibi olmasın ps2 fat kasa satmıyorsun
    slim e 200 çok fazla ancak taş çatlasa o 120 gider benim fikrim bu yönde çünkü piyasada bile slim kasa sıfır olarak
    250-300 arasında değişiyor
  • arkdaşlar ps2 de aksiyon tarzı oynanabiliecek en güzel oyunlardan önerebilirmisiniz şu ana kadar oynadığım god of war 1i2
  • ben geçen sene 2.el hard diskli almıştım ama içinde lens yoktu buna lens takabilir miyim hard diskin çalışmasına engel olur mu ?
  • arkadaşlar ben torrent den oyun indiriyorum alcohol 120 ile dvd ye yazıyorum fakat çoğu açıldıktan sonra hatalı çıkıyor. mesela guitar hero serisinin tamamını ındırdım bazı parcalar bozuk calıyo gta san anders ı indirdim oda acıldıktan sonra hata verdi napmam gerekiyo
  • quote:

kardeş bu konudakilerin hepsinin ps2 si var yani çogunun bide fikir vermek gibi olmasın ps2 fat kasa satmıyorsun
    slim e 200 çok fazla ancak taş çatlasa o 120 gider benim fikrim bu yönde çünkü piyasada bile slim kasa sıfır olarak
    250-300 arasında değişiyor

Yanlız hatırlatırım PS2 üretimi durduruldu.Hem arşiv olarak duyduğuma göre baya bi fazla anime oyunları yapılmış ps2ye.Belki fantezisine alınacak bulunur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibor-2

arkadaşlar ben torrent den oyun indiriyorum alcohol 120 ile dvd ye yazıyorum fakat çoğu açıldıktan sonra hatalı çıkıyor. mesela guitar hero serisinin tamamını ındırdım bazı parcalar bozuk calıyo gta san anders ı indirdim oda acıldıktan sonra hata verdi napmam gerekiyo

alcohol bende kullanıyodum ama deneme süresi filan yüzünden ultra iso kullanıyorum kaliteli proglam tavsiye ederim bu arada bozuk olmasının nedeni cd yi hızlı yazdırıyorsundur yavaş yazdır
  • quote:

arkdaşlar ps2 de aksiyon tarzı oynanabiliecek en güzel oyunlardan önerebilirmisiniz şu ana kadar oynadığım god of war 1i2

ps2'de aksiyondan bol ne var

spyhon filter: logans shadow (ajan/casusluk oyunu)

urban reign (platform dövüş)

mortal kombat shaolin monks (platform/dövüş)

killswitch

batman begins (film oyunları hiç sevmem ama bu oyun çok başarılı)

finalfight streetwise (hagarın ps2 versiyonu)

yakuza serileri

aklıma daha gelirsen yine yazarım.. dövüş oyun istersen onlardanda önereceğim oyunlar olur

• quote:

quote:

arkdaşlar ps2 de aksiyon tarzı oynanabiliecek en güzel oyunlardan önerebilirmisiniz şu ana kadar oynadığım god of war 1i2

ps2'de aksiyondan bol ne var

spyhon filter: logans shadow (ajan/casusluk oyunu)

urban reign (platform dövüş)

mortal kombat shaolin monks (platform/dövüş)

killswitch

batman begins (film oyunları hiç sevmem ama bu oyun çok başarılı)

finalfight streetwise (hagarın ps2 versiyonu)

yakuza serileri

aklıma daha gelirsen yine yazarım.. dövüş oyun istersen onlardanda önereceğim oyunlar olur

sagol kardeş dediklerini deneyecegim başka kaçırmayacagım oyunlar varsa önerebilirsin

• arkadaşlar elimde sony ps2 im var ve fifa 08 var matrix çip kullanıyorum 8gb hafıza kartı var Pes 2013 veya fifa 2013 almainternetteki videolar böyle değilyı düşünüyorum ama bi arkadaşımın pc2 sinde fifa 2013 o kadar kötü gösteriyorduki playsatitonumdan soğudum resmen internettteki videolar böyle değil gayet güzel gösteriyor ps2 içinn yani sizce futbol oyunlarını güzel oynarmıyım ? ve televizyonla alakası varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rookiee07

arkadaşlar elimde sony ps2 im var ve fifa 08 var matrix çip kullanıyorum 8gb hafıza kartı var Pes 2013 veya fifa 2013 almainternetteki videolar böyle değilyı düşünüyorum ama bi arkadaşımın pc2 sinde fifa 2013 o kadar kötü gösteriyorduki playsatitonumdan soğudum resmen internettteki videolar böyle değil gayet güzel gösteriyor ps2 içinn yani sizce futbol oyunlarını güzel oynarmıyım ? ve televizyonla alakası varmı ?

tüplü tv de oynuyorsan rbg kablo, lcd tv'de oynuyorsan component kablo alman lazım.. yoksa çamur gibi oynarsın
  • Muhakkak surette component kablo kullanın eğer,lcd veya plasma sahibiyseniz,görüntü dehşet değişiyor. Sanki H.D. gibi...ps3 görüntüsü gibi oluyor diyebilirim abartmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King Kong İstanbulda -- 8 Nisan 2013; 10:31:48 >
  • Ayne öyle.. tabi kabloyu almadan önce tv'nin arkasında 5li komponent girişi olduğundan emin olmak lazım
  • Component kablo
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinirlisinek

Muhakkak surette component kablo kullanın eğer,lcd veya plasma sahibiyseniz,görüntü dehşet değişiyor. Sanki H.D. gibi...ps3 görüntüsü gibi oluyor diyebilirim abartmıyorum.

Özellikle de oyun da progressive scan destekliyorsa görüntü iyice güzelleşiyor.
  • progressive scan'de coşuyor oyunlar adamlar ps2'yi LCD tv için yapmışlar sanki diyorsun
  • 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.