Şimdi Ara

>>Assassin's Creed 3<< OYUN ÇIKTI (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
1
Favori
8.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sharpshooter !
    Sene sonuna doğru çıkacak olan Assassin's Cred 3'ün Koleksiyoncu Sürüm içeriği gösterildi. İçerisinde bulunacaklar:
    Koleksiyoncu Kutusu
    Join or Die Madalyonu
    George Washington tararından yazılmış bir Kitap
    Savaşın Hayaleti adında ekstra tek kişilik içerik
    Sharpshooter çoklu oyuncu karakteri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Opricnik -- 25 Mart 2012; 18:43:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paypay88

>>Assassin's Creed 3<< OYUN ÇIKTI

Sharpshooter !
    Sene sonuna doğru çıkacak olan Assassin's Cred 3'ün Koleksiyoncu Sürüm içeriği gösterildi. İçerisinde bulunacaklar:
    Koleksiyoncu Kutusu
    Join or Die Madalyonu
    George Washington tararından yazılmış bir Kitap
    Savaşın Hayaleti adında ekstra tek kişilik içerik
    Sharpshooter çoklu oyuncu karakteri

Gordugumde tek dedigim sey off galiba alacagim ilk ve tek koleksiyon surumu olacak.

• Amerika bagimsizlik savasi ile ic savasini karistiran var forumda yuh boyle egitim sistemine.
  • ben nedense cesur yurek filmini hatirladim

• mobilshttp://youtu.be/IJj1yHu9F9A
    Dünyada ilk bizde trailer hiç bir sitede yok FIRST EXCSLUVE !

HIDDEN BLADE IS BACK !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Opricnik -- 26 Mart 2012; 20:28:32 >

• Çok çabuk duyurdular oyunu. Yeni oyun dinamikleri sunması lazım. Revelations da görüldüğü gibi artık bazı şeyler miyadını doldurdu.
  • Assassin's Creed 3 team 'looking at Red Dead Redemption success'

http://www.computerandvideogames.com/341576/assassins-creed-3-team-looking-at-red-dead-redemption-success/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 27 Mart 2012; 12:31:31 >
  • Kaynak :
    http://gamingeverything.com/17676/ubisoft-preparing-special-edition-versions-of-assassins-creed-iii-for-europe/aciii-freedom-edition_2/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 27 Mart 2012; 12:45:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: maviyolcu

Çok çabuk duyurdular oyunu. Yeni oyun dinamikleri sunması lazım. Revelations da görüldüğü gibi artık bazı şeyler miyadını doldurdu.

Oyun 3 senedir yapılıyor .AC2 yi yapan ekip yapıyor bo ve rev yapan değil. ondan çok farklı dinamikler var haberlere bakarsan görürürsün.Grafikler değişti multi değişiyor. oynanışta bir sürü yenilik var Rev ezionun hikayesini bitirmek içindi
  • Assassin's Creed III'de Savaşcı Kadınlar Olmayacak

Assassin's Creed III'ün duyurulmasından bu yana fan çizimlerinde sıkça karşılaştığımız bayan    savaşcılar, ne yazık ki oyunda mevcut olmayacak.

Bu konuda kendisine çok fazla isteğin geldiğini belirten yaratıcı direktör Alex Hutchinson, böyle birşeyi kendilerinin de istediğini, ancak Amerikan devriminin gerçekleştiği savaşlarda bayanların bulunmadığını belirtti. 

Daha önce birçok oyunda bir bayanın, erkeklerin dünyasına adım attığına şahit olmuştuk. Ancak görünüşe göre Assassin's Creed III bunlardan biri olmayacak.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Assassins_Creed_IIIde_Savasci_Kadinlar_Olmayacak-26056.htm

•  >>Assassin's Creed 3<< OYUN ÇIKTI
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

Görsel fan yapımı mı yoksa resmi mi? Bayan savaşçıların olmayacağını sanıyordum.
  • freedom sadece gamestop ta MI SATILIYO
  • quote:

Orijinalden alıntı: LIvERBiRD

quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

Görsel fan yapımı mı yoksa resmi mi? Bayan savaşçıların olmayacağını sanıyordum.

Evet sadece bir gorsel bayan karekterle oynamiyacagiz Multiplayer olabilir belki.

Assasin's Creed III Yapımında Kızılderili Danışman

Bu senenin merak edilen ve beklenen yapımlarından Assasin's Creed III ile ilgili bazı açıklamalar yapıldı.

Oyunda hayat vereceğimiz karakter olan Connor'ın bir kızılderili olduğu açıklandıktan sonra Alex Hutchinson, oyunun yapımını çok ciddeye aldıklarını ve bunun için yanlarında danışman olarak bir kızılderili çalıştırdıklarını da belirtti. Alex Hutchinson ayrıca Connor'ı seslendiren kişinin de bir Amerikan yerlisi olduğunu söyledi.

Assasin's Creed III PC, PS3, Xbox 360 ve Wii U için geliştirilmeye devam ediyor ve çıkış tarihi olarak 30 Ekim 2012 gösteriliyor.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Assasins_Creed_III_Yapiminda_Kizildereli_Danisman-26162.htm

• Çok güldüm.

• Yanılmıyorsam dün gece LiveStream aracılığıyla oyunun Beta versiyonunu tanıtmışlar, aşağıdaki görüntüler de bu süreç sırasında alınan görseller. Açıkçası oyun beklentilerimin baya bir altında görünüyor, Total War atmosferi yaratalm derken kullandıkları motorun kapasitesi unutulmuş gibi bir hava var resimlerde. Bilhassa renk paleti ve level design çok çok kötü görünüyor... Umuyorum beta süreci olduğundan böyle kötü bir manzara ortaya çıktı, yoksa Assassin's Creed'in geleceğini pek parlak bulmuyorum. Çok profesyonel olduğu bilinen bazı sitelerde de oyunun mükemmel göründüğü söyleniyor.

Her yıl oyun çıkarmanın faydaları bu olsa gerek...

>>Assassin's Creed 3<< OYUN ÇIKTI >>Assassin's Creed 3<< OYUN ÇIKTI
     >>Assassin's Creed 3<< OYUN ÇIKTI >>Assassin's Creed 3<< OYUN ÇIKTI

• Baya bilgi gelmiş
  • Assasin's Creed III'ten Yeni Detaylar

Polonyalı site, elimde Assasin's Creed III ile ilgili bilgiler olduğunu iddia etti ve bu detayları internette paylaştı. İşte Polonyalı sitenin ortaya attığı detaylar;

Connor'ın sahip olduğu Tomahawk baltasının yanında eski oyunlarda bulunan çekiç, çift elle kullanabileceğimiz kılıç, fırlatma bıçakları ve Hidden Blade yine bulunacak. Ayrıca yay seçeneği ve bu oyunda fazlasıyla haşır neşir olacağımız ateşli silahlar da silah yelpazesinde yerini alacak.

Doğada, 30 farklı türde hayvan bulunacak ve vücutları parçalayabileceğiz.

Eski oyunlarda olan, duvarlarla sınırlama bu oyunda olmayacak.

NPC'ler birbirleriyle etkileşim halinde olup, gerçekçiliğe destek olacaklar.

Köpekler yardımıyla düşmanlarımızın izlerini sürebileceğiz. 

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Assasins_Creed_IIIten_Yeni_Detaylar-26453.htm

• Assassin’s Creed III “Making of the Art” video

• YENi

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.