Şimdi Ara

===> GALAXY S için 2.2.1 güncellemesi (KIES vs. ODIN) <=== (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
650
Cevap
5
Favori
89.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neden garanti dışı kalsın ki offical Samsung yazılımı yüklüyoruz , dilersek gelince TR versiyonunu da yükleriz. Anlam veremedim ? :D
  • Öncelikle selamlar ve bilgilerini paylaşan arkadaşlara teşekkürler. Çok güzel anlatılmış herşey. Benimde konuyla ilgili bir sorum olacaktı:

Ben forumu okumadan önce kiesin kendisini update etmesine izin vermiştim. Forumu okuduktan sonra telefonu bağlayıp JPA sürümünün önme gelmesini beklerken benim önüme hiç regedit ayarı yapmamama rağmen JPO sürümü geldi. Telefonum yurtdışından alınma. Ama direk aaa ne güzel hemen yükleyeyim demeden bi danışayım dedim, tırstım açıkçası bi hata yapmayayım diye. Bi durumla ilgili aydınlatırsanız sevinirim.
  • yükle işte ne bekliyon.
  • Eywallah yeteri kadar açıklarıyıcı oldu :)
  • arkadaşlar kiese ne zaman güncelleme çıkacak samsung tarafından bilen varmı bekleyelimmi yani kiesi kandırmadan ne zaman yükleme yapabiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: dramaguen

arkadaşlar kiese ne zaman güncelleme çıkacak samsung tarafından bilen varmı bekleyelimmi yani kiesi kandırmadan ne zaman yükleme yapabiliriz

Kuzey ve Orta Avrupa'da resmi olarak yayılmaya başladı. Türkiye için de Kasım sonuna kadar çıkacaktır muhtemelen. Daha önce belirtilen tarihlerde bütün dünya geneline Kasım ayı tarih olarak işaret edilmişti.
  • Merhaba,
    2.2 ye ilk çıktığı zaman geçen şanslılardan biriydim. daha sonra resmi 2.2 çıkınca kies e takınca otomatik regedit ile oynamadan jpa ya yükseltti. ama jpa dan hiç memnun değilim.çok fazla takılıyo hiçbirşey yüklemememe rağmen. jpo denemek istiyorum. nasıl geçiş yapabilirim.??
  • beklemek gerekirmi yoksa aynı sürümmü acaba aynı sürümse beklemenin bir anlamı yok gibi
  • quote:

beklemek gerekirmi yoksa aynı sürümmü acaba aynı sürümse beklemenin bir anlamı yok gibi

Türkiye'de çıkacak olan sürüm bence Turkcell ile bağlantılı olacaktır yine. Bizim indirdiğimiz sürüm JPO ve içinde Türkçe desteği de var. Karar size kalmış elbet. Garanti vs konularında özen gösteriyorsanız bekleyin. Aksini düşünüyorsanız ise beklemeye gerek yok kurun gitsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: barancir

Merhaba,
    2.2 ye ilk çıktığı zaman geçen şanslılardan biriydim. daha sonra resmi 2.2 çıkınca kies e takınca otomatik regedit ile oynamadan jpa ya yükseltti. ama jpa dan hiç memnun değilim.çok fazla takılıyo hiçbirşey yüklemememe rağmen. jpo denemek istiyorum. nasıl geçiş yapabilirim.??

Birinci sayfadaki adımları deneyince JPO önerisi gelmiyor mu size?
  • quote:

Orijinalden alıntı: igtx

quote:

beklemek gerekirmi yoksa aynı sürümmü acaba aynı sürümse beklemenin bir anlamı yok gibi

Türkiye'de çıkacak olan sürüm bence Turkcell ile bağlantılı olacaktır yine. Bizim indirdiğimiz sürüm JPO ve içinde Türkçe desteği de var. Karar size kalmış elbet. Garanti vs konularında özen gösteriyorsanız bekleyin. Aksini düşünüyorsanız ise beklemeye gerek yok kurun gitsin

özen göstermek ayrı güncelleme yaparım sonra bi sorun olur golda garantiye yollarım sonra siz froyo 2.2 yüklemişsiniz ondan garanti dışı demesinler bide

• quote:

quote:

quote:

özen göstermek ayrı güncelleme yaparım sonra bi sorun olur golda garantiye yollarım sonra siz froyo 2.2 yüklemişsiniz ondan garanti dışı demesinler bide

demek istediğim oydu tam olarak. Tercih size kalmış yani.

• peki dostum bekledik sürüm geldi yükledik gene aynı şeyi söyleye bilirlermi sence
  • quote:

peki dostum bekledik sürüm geldi yükledik gene aynı şeyi söyleye bilirlermi sence

Diyemezler elbette. Size satılan üründen çıkan programın size önerdiği şeyi yaptınız ve sürüm yükselttinizse suç sizin olmaz ki. Öyle bir hak iddia edemezler.
  • hayır.
    o adımları dikkatle yaptım. zaten son sürüm var sizde diyor. jpa ile jpo nun farkı sadece dil desteği değil galiba çünkü benden başka yeni 2.2 den şikayet eden yok .
    ama bir şekilde jpo ya geçmek istiyorum.
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: barancir

Merhaba,

Birinci sayfadaki adımları deneyince JPO önerisi gelmiyor mu size?

• quote:

Orijinalden alıntı: sdivleli

Neden garanti dışı kalsın ki offical Samsung yazılımı yüklüyoruz , dilersek gelince TR versiyonunu da yükleriz. Anlam veremedim ? :D

Evet Türkiye için çıktığında bunu yüklemeniz tabiki garanti sorunu oluşturmaz. Ama siz farklı bölgelerin Rom'larını KIES'i v.s. kandırarak yüklüyorsunuz. Bu durumda neden garanti dışı kalmasınki? Bu nasıl official Samsung Rom yüklemek?
  • anlıyorum ben biraz daha beklemek istiyorum arkadaşlar türkiye sürümü çıkınca deniyeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Neden garanti dışı kalsın ki offical Samsung yazılımı yüklüyoruz , dilersek gelince TR versiyonunu da yükleriz. Anlam veremedim ? :D

Evet Türkiye için çıktığında bunu yüklemeniz tabiki garanti sorunu oluşturmaz. Ama siz farklı bölgelerin Rom'larını KIES'i v.s. kandırarak yüklüyorsunuz. Bu durumda neden garanti dışı kalmasınki? Bu nasıl official Samsung Rom yüklemek?

Farklı bölgeler için farklı donanımlar üretilmemişse garanti dışı kalmasının hiç bir mantığı yok. :S
  • Cihaz benim cihazım ROM Samsung'un ROM'u ben ingilitere'ye gittim diyelim ki orda bi arkadaşımın Kies,inden update ettim . Sonuçta ben asla oturup turkcell rom yüklemem cihaza tonla aptal gereksiz market , tonla aptal yazılım , aptal aptal turkcell jingleları ve google market yok.
    Hala TR rom bekleyenleri de anlamıyorum zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metal can
    quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62
    quote:

Farklı bölgeler için farklı donanımlar üretilmemişse garanti dışı kalmasının hiç bir mantığı yok. :S

quote:

Cihaz benim cihazım ROM Samsung'un ROM'u ben ingilitere'ye gittim diyelim ki orda bi arkadaşımın Kies,inden update ettim . Sonuçta ben asla oturup turkcell rom yüklemem cihaza tonla aptal gereksiz market , tonla aptal yazılım , aptal aptal turkcell jingleları ve google market yok.
    Hala TR rom bekleyenleri de anlamıyorum zaten.

Mantık olarak tabiki öyle. Buna kimsenin bir lafı olamaz. Ama maalesef yasalardaki boşluklar yüzünden servis ne derse o oluyor. Siz beğenseniz de beğenmeseniz de Samsung Türkiye için şu an da Turkcell Rom hazırlamış. Bunu kullanmak zorundayız. Yok kardeşim kullanmam dediğiniz de de sen bilirsin ben tanımam demesi doğal.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.