Şimdi Ara

Gsstore'dan forma alan ve eline ulaşan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hacilar gsstore'dan yeni sezon kirmizi formadan bu ayin 18'inde forma siparisi verdim ama forma hala elime ulasmadi. site uzerinde siparis takibi kisminda forma gecen hafta pazartesi gunu kargoya verildi yaziyor ama hala kargo detayi yok kargoyu falanda aradim ellerinde oyle bi sipari olmadigini soylediler.

acaba gsstore'dan forma alip da eline ulasan var mi, anladik simdi herkes yukleniyo, formalar yeni cikti falan filan, ama ne bilem 10 gun oldu, onumuzdeki hafta gelse bari, ben ilk ciktigi gun verdim siparisi sonucta, nedir?

• İlk gün sipariş verdim 3 gün sonra teslim edildi.
  • Biraz önce dağıtıma çıktı benimkisi. Çarşamba vermiştim sipariş.
  • ilk gün sipariş verdim 2 günde kargoya verildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben izmirde yasiyorum acaba ilk dagitim yapilan yerler istanbul mu, simdi daha da uyuz oldum yavvv..

ben bide forma numarasi isim falan yazdirdim, ondan mi oldu acep?

sonucta formalar yeni cikti bi yogunluk var dedim mesaj falanda atmadim siteye ama simdi goruyorum ki, alan almis formasini, simdi site uzerinden mesaj attim ama cok yavas calisiyor, sikayetvar'a falan baktim zaten gsstore'un sicile epey kabarik ben ilk degilim yani..

gsstore'a ulasabilecegim bi numara bilen var mi acaba, sitede yazmiyor, anca mesaj atilabiliyor..

bilen varsa bi atsinda siparis numarasiyla falan bi soriyim bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gufil35

ben izmirde yasiyorum acaba ilk dagitim yapilan yerler istanbul mu, simdi daha da uyuz oldum yavvv..

ben bide forma numarasi isim falan yazdirdim, ondan mi oldu acep?

sonucta formalar yeni cikti bi yogunluk var dedim mesaj falanda atmadim siteye ama simdi goruyorum ki, alan almis formasini, simdi site uzerinden mesaj attim ama cok yavas calisiyor, sikayetvar'a falan baktim zaten gsstore'un sicile epey kabarik ben ilk degilim yani..

gsstore'a ulasabilecegim bi numara bilen var mi acaba, sitede yazmiyor, anca mesaj atilabiliyor..

bilen varsa bi atsinda siparis numarasiyla falan bi soriyim bari

sorunun cevabını bilmiyorum ama İzmir de GSstore var, keşke oradan alsaydın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.