Şimdi Ara

GSS PART TİME REZİLLİĞİ !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir mağaza da 2 yıla yakın bir süre part time çalıştım ve hala devam ediyorum. Bugün GSS prim borcuma baktım 2750 lire deniyor. Gelir testi yaptırmadığım için EN YÜKSEKTEN hesaplamışlar. ALLAH korkusu kalmamış bunlarda. Zaten part- time çalışıyorum bu kadar borcu nasıl öderim. İşin kötü yanı bu süre zarfında 1 kez olsun doktora gitmedim.

Konu hakkında görüşlerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LM10yusuf -- 26 Ağustos 2014; 17:36:43 >

• En yakın SGK'ya gitmeni öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magnussen

En yakın SGK'ya gitmeni öneririm.

Dostum gitmesine giderim de bu parayı asla ödeyemem. Af falan çıkacak diyorlardı var mı bir bilgin ?
  • Af cıkacagı soyleniyor. Ama kesin bir bilgim yok. Daha dun anahaberde gıdın gelir testi yaptırın diyorlardı. Belki silmeyip taksit imkanı sunarlar belli olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bendede 3400 lira küsur var. 1 ay boş kaldım sonra çalışmaya devam ettim. hiç hastane eczaneye gitmedim. neyin parasını talep ediyorlar. hiç elleme zke zke silecekler hepsini. gelir testi vesaire yaptırma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackIndustrial

bendede 3400 lira küsur var. 1 ay boş kaldım sonra çalışmaya devam ettim. hiç hastane eczaneye gitmedim. neyin parasını talep ediyorlar. hiç elleme zke zke silecekler hepsini. gelir testi vesaire yaptırma.

Milleti soyuyorlar resmen. Adi herifler.
  • GSS prim borcuna nasıl bakıyoruz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drgnsbrk

GSS prim borcuna nasıl bakıyoruz ?

https://esgm.sgk.gov.tr/Esgm/ burdan bak kardeş.
  • O zaman gelir testini yaptiracaktin.kendi sorumsuzluğunuzu devlete yüklemeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LM10yusuf

quote:

GSS sekmesinde 18 yaş altı kaydıniz vardır ve şu şu tarihe kadar geçerlidir yazıyo 2009 yılı bi tarih .Fakat ben 21 yaşındayım öğrenci olmadığım zaman gelir tespiti yaptırmıştim. Ama son 2 senedir ogrenciyim. Prim borcu olsa GSS ekranında mi gözükmesi lazım ?

• quote:

quote:

quote:

GSS sekmesinde 18 yaş altı kaydıniz vardır ve şu şu tarihe kadar geçerlidir yazıyo 2009 yılı bi tarih .Fakat ben 21 yaşındayım öğrenci olmadığım zaman gelir tespiti yaptırmıştim. Ama son 2 senedir ogrenciyim. Prim borcu olsa GSS ekranında mi gözükmesi lazım ?

Dostum bu konulara fazla vakıf değilim. Ama eğer borcun olsaydı GSS ekranında gözükecekti.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Dostum bu konulara fazla vakıf değilim. Ama eğer borcun olsaydı GSS ekranında gözükecekti.

Anladım kardes sagolasin

• GSS Uygulaması kapsamında tescil kaydınız bulunamamıştır.
  • Bilgilerimi doğru giriyorum hatalı diyor saçmalığa bak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.