Şimdi Ara

GSM Onayı 'Cep telefonu değiştirme hakkınız bitti' hatası (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
704
Cevap
4
Favori
27.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Etiket #Çözüldü
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Şuan kullandığım numarayı kulanmıyorum. Numarayı siler misiniz? Değiştirmek istiyorum.
  • Telefon numaramı değiştiremiyorum. Eski numaramı siler misiniz?
  • Şu an tanimli olan noyu kullanmiyorum siler misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende ilk başta konu ile ilgili olarak forum destek sistemi üzerinden destek talebinde bulundum ama oradan yardımcı olunmuyor sanırım.
    Şu an tanımlı olan numara eski numaramdır. Silebilir misiniz? Teşekkürler.
  • benim de telefonum eski. Siler misiniz lütfen. Ayrıca yeni numaramı nasıl güncellerim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thisrock -- 12 Şubat 2017; 15:7:51 >
  • Merhaba numaramı değiştirmek istiyorum ancak profilimden bulamadım yardımcı olurmusunuz numaramı güncellemek istiyorum.
  • Telefon numaramı değiştiremiyorum. Eski numaramı siler misiniz?
  • Yeni numarama SMS gelmiyor, değiştirme hakkım için de bitti diyor, arada kaldım. Yardımcı olabilir misiniz?
  • değiştirmeye çalıştığımdada şifreyi tekrar almaya çalıştığımdada Cep telefonu değiştirme hakkınız bitti hatası alıyorum yardımcı olurmusunuz lütfen
  • Bende aynı sorunu yaşıyorum :)) Yardım plzzzz
  • TELEFONUMA ONAY KODU ALAMIYORUM, YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ?
  • Ben de aynı durumdayım yardımcı olursanız sevinirim.
  • Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
  • benim de numaram eski güncellemek istiyorum
  • TELEFONUMA ONAY KODU ALAMIYORUM, YARDIM EDİN. HAKKINIZ BİTTİ HATASI GELİYOR.
  • Acil olarak yardım. Aynı sorun bende var.
  • Telefon numarası girme haklarınızın tümünü kullandınız. Lütfen Forum Destek ile iletişime geçiniz.

uyarısı alıyorum yardımcı olur musunuz?
  • GSM numarasını normal bir sitede paylaşmak ne kadar mantıklı? Sizlere tavsiyem, kendi güvenliğiniz için GSM numaranızı paylaşmayınız.
  • Bu sorun ile ilgili bu konu altında dönüş almayı beklemek yerine destek ekibine özel talep açmak lazım sanırım?

Numara onayı olmadan forumun ikinci el bölümünde ilan açamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 27 Mart 2017; 11:5:11 >
  • "Cep telefonu değiştirme hakkınız bitti." sorunu yaşıyorum.

Senelerdir kullandığım hesabım saçma sapan fake üyelik durumuna düşüyor, vicdan azabı duyuyorum.
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.