Şimdi Ara

[ALINDI] GSKILL Flare X Series 16GB (2 x 8GB) DDR4 3200 MHz CL14-14-14-34

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
2
Favori
422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 [ALINDI] GSKILL Flare X Series 16GB (2 x 8GB) DDR4 3200 MHz CL14-14-14-34
    Başlıkta da belirtildiği gibi G.Skill Flare X Serisinin 3200 MHz ve CL14 olanından 16GB (2 x 8GB) almak istiyorum.

RAM&'in tüm özelliklerini aşağıya yazıyorum.

GSKILL Flare X Series 16GB (2 x 8GB)

F4-3200C14D-16GFX
    DDR4-3200 PC4-25600
    CL14-14-14-34;1.35v

Eğer RAM'ler memtest86 veya memtest86+ geçiyorsa, bu ikinci el RAM kiti için teklifim 1600 TL'dir.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1600 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Şanlıurfa, Merkez Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 4-5 aydır buradan ikinci elini 1600 TL'ye bulamadım. Amerika Amazon'dan 70 dolara sıfırını buldum. Kargo, vergi vs toplamda 105 dolara yani yaklaşık 2 bin TL' ye aldım.

• Samsung b die diye miydi bu arayış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CS BETA kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam. Zaten 2x8GB vardı yıllardır kullandığım. Daha önceden Ryzen 7 1700x vardı, yetiyordu. Bu sene başında AM5'e geçeyim mi gecmeyeyim diye kararsız kaldım. Sonra AM4'te kalmaya karar verdim ama ryzen 9 5950x, sıvı soğutma, rtx 4080 vs ile güncelleyince RAM zayıf kaldı sanki. Sonra zorlayıp anakartin izin verdiği 3600 MHz'e kadar oc yaptım ve Samsung B-die'in harbiden ününün hakkını verdiğini tecrübe ettim. Ama kapasite düşük kalınca 2 tane daha alayım dedim. Fakat nasip olmadı buradan almak. Satılanlar da zaten benim aldığım sıfır fiyatın üstüne satılıyordu.

Hatta şöyle bir güzellik oldu, paylasayim belki ileride lazım olur. Bu ramleri sipariş etmeden yaklasik 5 gün once, yine amazon amerikadan bir tıraş makinesi sipariş vermiştim. Sonra bunu sipariş verdim. Ikisi de yolda iken birden aklıma geldi acaba iki ürünü birden sipariş vermiş olsaydım kargo ücreti daha ucuza gelir miydi diye. Her iki ürünü tekrar sepete ekledim ve baktim harbiden ödediğim fiyattan daha az odeyecekmisim. Once aklimdan acaba ürünleri iptal etsem yeniden alsam sonra düşündüm ya bunların gelmesi 20 gün sürüyor, 20 gün de geri gitmesi, iade derken 2 ayı bulur. Sonra müşteri hizmetlerine amazon chat'ten bağlandım ve durumu anlattım. Saniyesinde urunler elinize ulaşınca size 30 dolar geri iade yapacağız dediler. Anlamadim adamlarda nasil bir müşteri haklılığı düşüncesi varsa artık. Ürünlerin biri kaliforniyadan digeri Ilionis'ten geliyor ona rağmen kargo ücretini düştüler. Bu ramler bana zaten almak istediğim 1600 tl civarina geldi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.