Şimdi Ara

GS60-6QE-051TR ısınma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • GS60-6QE-051TR pc yeni aldım ve sanki ısınıyor gibi. Msi kendi performans uygulamasında dgpu n/a yazıyor. Cpu ise 62 derece. Daha kapsamlı bir test nasıl yaparım ve sonuçları ne olmalı.

• Alt tarafında çok fazla ısı var. Yardımınızı bekliyorum.
  • Arkadaşlar yardım lazım. En son 90 dereceyi gördü cpu lütfen yardım edin.
  • ben aynı modelın full hd sini almışım geçen hafta ebrarbilgisaraydan. 45- 50 derecenin üzerine çok çıkmadım . ekranda ışık sızması var diye dün geri yolladım iade ettim bugunde kabul ettiler çok hızlı bir şekilde yerine gs72 sipariş ettim bekliyorum... kısa lafın özü 1 saatlik oyun oynamam sonunda 50 dereceyi zor gördü pc. fabrikasyon sorunu olabilir benim kanımca normal değil 30dk 60dk arası o sıcaklık direkmen aldığın yer ile görüş iade et.7 gün cayma hakkın var. her yerde değişiyor.ebrarda 1 ay örneğin
  • 2.fan genellikle bios vbios ve fir. güncellemelerinden sonra çalışıyor.istersen bu güncellemeleri bi yap sonra tekrar bak 2. fanın çalışıp çalışmamasına...
  • Şimdi söyle ki güncelleme yapamıyorum bu modelin 4k modeli var onun biosları var bu modelin yok. İade etmeyi düşünüyorum bu pc'nin 4k modelini alacağım fakat sıkıntı su paramı ne zaman iade ederler. Taksitle iadelerde direk limit açılıyor mu? 14 günlük hakkım var.

Nasıl oyunlar oynadın. O bahsettiğin değerler çok küçük. Hava sıcaklığı 30 derece zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neylersin1 -- 2 Temmuz 2016; 9:51:00 >
  • Hocam son durum ne?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4k alma pişman olursun

• Gs serisinin ısınması çok normal bu arada sana özel bir durum değil.50 derece diyen arkadaş büyük ihtimal

ge serisiyle karıştırıyor

• Hocam ben full hd sini alicam, internette msi gs60 la ilgili çok fazla şikayet var, ancak gs60-6qe modeliyle ilgili çok sıkıntı görmedim, açıkçası bana hesaplı gelecek, sizce almaya değer mi? Bir sıkıntı çıksa garanti uğraştırır mı?

Şimdiden teşekkürler.

• imammmm İ kullanıcısına yanıt
    Hocam kim ne derse desin ürün ısınıyor bunu bilin öyle alın.Ekranı muhteşem derecede kaliteli.Garanti servisi çok yavaş ama bi sıkıntı varsa ugrastırmadan degisimi veriyorlar.

• Hocam ısınmadan kasıt sadece oyunlarda mı? Genelde ben visual studio, unreal engine 4 gibi uygulamalar kullanıyorum. IDE uygulamalarında da ısınır mı? Birde hocam garanti yavaş derken ne kadar yavaş? 1 ay kadar sürüyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imammmm -- 12 Temmuz 2017; 14:28:11 >
  • imammmm İ kullanıcısına yanıt
    Hocam ağır programlarda da ısınır.Garanti süresi 1 ay süruyor

• Bilgilendirme için çok teşekkürler hocam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.