Şimdi Ara

Gs Td Sorunları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fatih Terim 2013 eylülde görevi bırakmasından sonra takımın başın 4 yılda 8 td geldi

Terimin ayrılma nedeni Ünal Aysalla sürtüşme ve milli takımın teklifini bekleyip sözleşme yenilememesiydi ve yönetimin buna sinir olup ipleri koparmasıydı o sezonda kötü skorlar gelmişti ancak son maçta bjkyı deplasmanda 3-0 yenmeyi başarmıştı.

Daha sonra

Mancini 9 ay görev yapıp şlde gruplardan çıkıp chelsea elendik ligi 2. bitirdik. Taraftar yine beğenmedi halbuki derbileride kazandıydı

Prandelli 5 ay kaldı yönetimin saçma açıklamalarında sonra tazminat kovaladı kendisi sağolsun saçma sapan şeyler denedi olmadı

Hamza Hamzaoğlu 1 yıl kaldı, denge dendi Türk oyuncuları tutuyor yabancıları sevmiyor dendi dendi de dendi. Takım şampiyon oldu şlde astana beraberliği sonra yenilgiler aldı gönderildi. Gereksiz konuştu komisyonculuk mu yaptı naptı artık anlamadı kimse gereksiz adam tuttu gitti.

Mustafa Denizli 96 gün kaldı prandelliden farkı yok gibiydi sonra yapamadı baskılara dayanamadı ama paraları cukkaladı.

Reikerink Bey ilk sezon çok birşey yapamadı denizlinin devamıydı çok ta fark koymadı ortaya 2.sezon ilk sezonunda çok daha iyiydi ancak yine beğenilmedi tecrübesiz dendi saçları var dendi dendi de dendi

Tudor Geldiği yarı sezonda ligde reikerinkten daha iyi değildi. Bu sezon yeni transferlerle sezon başında aldı yürüdü ancak uefadan elenmesi ve bununla ilgili ilk maçtan sonra yetersiz olduğunu gösterdi. Halen daha Galatasaray tdsi olduğunun farkında değil bence

Arada taffarel ve orhan atiki saymıyorum
    https://www.transfermarkt.com.tr/galatasaray-istanbul/mitarbeiterhistorie/verein/141

bu linkten tdlere ve neler yaptıklarına bakabilirsiniz.

Mancini veya Reikerink takımı götürebilirmiş ama Galatasaray taraftarında da ciddi bir sabırsızlık problemi var hepsinde bir kulp bulmuşuz. Tudor iyi değil o belli ancak gelen adam iyide olsa tutulacak mı onu merak ediyorum. Bir şekil şampiyon olmasada iyi götürmüş tdleri beğenmedik bakalım ne olacak.

Taraftarın yanı sıra yönetimin şu sezona kadar nokta transfer yapamamasıda etken

• Düzeltelim:

1. Fatih Terim'e milli takima gitmesine kadar hicbir sözlesme yenileme teklifi yapilmadi. Milli takima gitmesine ise Aysal bizzat önayak oldu. Sonrasinda ise bunu bahane ederek Fatih Terim'i antremandayken kovdu. Terim'in Galatasaray'dan ayrilisi Aysal-Terim ego savasidir. Milli takim sadece bahane.

2. Mancini taraftarin baskisiyla falan kovulmadi. Tam tersi taraftar anlamsiz bir sekilde bu adamin arkasindaydi. Mancini Türkiye'de basarili olamayacagini gördü ve yönetimden gercek disi bir transfer bütcesi isteyerek kendini zorla kovdurdu. Ayrilmasi tamamen kendine güvenemedigi icindir. Gerisi bahane.

3. Hamzaoglu'nu yönetim bir güzel siper olarak kullandi ve isi bittigi zaman kenara atti. Medya karsisinda Zlatan'i alacagiz diyen kulüp baskani, UEFA'ya yolladigi resmi savunmada FFP'ye uymak amaciyla transfer yapmadiklarini, Melo ve Burak'i bu âmacla sattiklarini, oyuncu maaslarini düsürmek adina sportif basariyi ikinci plana attiklarini acik acik yazdi. Perde arkasinda UEFA'ya karsi ezilip büzülen yönetimdi. Ama taraftarin önüne Hamzaoglu atildi.

4. Tudor ve Riekerink teknik direktör falan degiller. Ikisi de stajyerdir. GS yönetiminin bu adamlari getirme sebebi Mancini ve Prandelli'den agizlarinin yanmis olmasi. Cünkü kariyerli TD getirdiginde kabak yönetimin basina patliyor. Kariyersiz getirdiginde onu kovup daha kariyerlisini getirip yönetim süreni uzatabiliyorsun. Her iki tercih de vizyonsuz bir yönetimin kendini korumaya alma cabasidir. Basarili olmak icin degil, basarisizliga kulp bulma vizyonudur.
  • Esas sorun yönetim. Ünal Aysal haricinde adam gibi bir başkanımız olmadı son yıllarda. Özhan Canaydın, Adnan Polat, Duygun Yarsuvat, Dursun Özbek. Galatasaray ne zaman yabancılara satılıp liselilerden kurtulur o zaman düzgün yönetilir ve başarıdan başarıya koşar.
  • Düzeltelim:

1. Fatih Terim'e milli takima gitmesine kadar hicbir sözlesme yenileme teklifi yapilmadi. Milli takima gitmesine ise Aysal bizzat önayak oldu. Sonrasinda ise bunu bahane ederek Fatih Terim'i antremandayken kovdu. Terim'in Galatasaray'dan ayrilisi Aysal-Terim ego savasidir. Milli takim sadece bahane.

2. Mancini taraftarin baskisiyla falan kovulmadi. Tam tersi taraftar anlamsiz bir sekilde bu adamin arkasindaydi. Mancini Türkiye'de basarili olamayacagini gördü ve yönetimden gercek disi bir transfer bütcesi isteyerek kendini zorla kovdurdu. Ayrilmasi tamamen kendine güvenemedigi icindir. Gerisi bahane.

3. Hamzaoglu'nu yönetim bir güzel siper olarak kullandi ve isi bittigi zaman kenara atti. Medya karsisinda Zlatan'i alacagiz diyen kulüp baskani, UEFA'ya yolladigi resmi savunmada FFP'ye uymak amaciyla transfer yapmadiklarini, Melo ve Burak'i bu âmacla sattiklarini, oyuncu maaslarini düsürmek adina sportif basariyi ikinci plana attiklarini acik acik yazdi. Perde arkasinda UEFA'ya karsi ezilip büzülen yönetimdi. Ama taraftarin önüne Hamzaoglu atildi.

4. Tudor ve Riekerink teknik direktör falan degiller. Ikisi de stajyerdir. GS yönetiminin bu adamlari getirme sebebi Mancini ve Prandelli'den agizlarinin yanmis olmasi. Cünkü kariyerli TD getirdiginde kabak yönetimin basina patliyor. Kariyersiz getirdiginde onu kovup daha kariyerlisini getirip yönetim süreni uzatabiliyorsun. Her iki tercih de vizyonsuz bir yönetimin kendini korumaya alma cabasidir. Basarili olmak icin degil, basarisizliga kulp bulma vizyonudur.

• quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

Düzeltelim:

14 sene şampiyon olamadığımızda, 8.olduğumuzda bile bu kadar rezil bir yönetim görmedim ben hayatımda.

• Tudorun arkasında durulmalı bu çok net vizyonu ve geleceği olan bir hocadır tudor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aysal borsaci kafasiyla yönetiyordu, Dursun ise müteahhit kafasiyla yönetiyor.

Halbuki "spor kulübü" yönetimi baska bir is. Faruk Süren baskan bunun en iyi örnegidir. Fikret Orman de yakin dönemde cok iyi bir örnek
  • quote:

Aysal borsaci kafasiyla yönetiyordu, Dursun ise müteahhit kafasiyla yönetiyor.

Halbuki "spor kulübü" yönetimi baska bir is. Faruk Süren baskan bunun en iyi örnegidir. Fikret Orman de yakin dönemde cok iyi bir örnek

Şirket gibi yönetilmesi lazım bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dreamless Dream

quote:

Şirket gibi yönetilmesi lazım bence.

Sirket gibi yönetilmesi lazim evet. Ama her sirket ayni sekilde yönetilmez. Insaat sirketiyle, dondurma satan sirketi ayni sekilde yönetemezsin. Futbol kulübü futboldan anlayan insanlarla yönetilir.

• Mancini'nin kaç puan geride ikinci olduğunu yazmamışsın. Elde Terim'in oturmuş düzenine rağmen Ersun gibi bir adamın takımının 9 puan gerisinde ligi bitirdi. Artı olarak ortada ne Bjk ne Trabzonspor ve ne de başakşehir vb takımlar yoktu. Bir sonraki sezonun başında da kovulmadı kendi isteğiyle gitti. Bütün bu çöküşün ilk işaret fişeği Mancini'dir. Juventus'u eleme hikayesine gelince tek maç, hakem ve kar sayesinde 2 ye bölünmeseydi biz Juventus'u eleyebilir miydik? Bu arada bu zat rusya futbol tarihini allak bullak edecek harcattığı paralar ile bu sene ligi kaçıncı bitirecek acaba? merak ediyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExtrameBOY27 -- 5 Aralık 2017; 16:2:10 >
  • Mancini gerek karizması gerekse futbol birikimi ile gerçekten Galatasaray'a yakışıyordu ama Tudor'un arkasında durduklarının %50 si kadar destek görmedi.
  • quote:

Katılmıyorum. Spor Kulübü tek branşta ilerlemez. Fikret Orman'ın yaptığı farklı bir şey. Fikret Orman'a 3 sene önce herkes seçim baskısı yapıyordu ne çabuk unuttunuz. Fikret Orman başkansa Şenol Güneş sayesinde o koltukta oturuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

quote:

Katılmıyorum. Spor Kulübü tek branşta ilerlemez. Fikret Orman'ın yaptığı farklı bir şey. Fikret Orman'a 3 sene önce herkes seçim baskısı yapıyordu ne çabuk unuttunuz. Fikret Orman başkansa Şenol Güneş sayesinde o koltukta oturuyor.

Senol Günes de Fikret Orman sayesinde o koltukta oturuyor. Aysal'in yaptigi gibi 2 yil sampiyon olan teknik direktörünü kovup isleyen düzene comak sokmadi. Takimin basina vasifsiz, tecrübesiz ve Türk futboluna yabanci kisileri getirmedi. Fatih Terim'i ve bazi yöneticileri göndermeseydi Aysal da hala o koltukta oturuyor olurdu. Kendi aptalliginin cezasini takimi batirip arkasina bile bakmadan kacarak ödedi.

• Galatasaray düşmanlarına inat sonuna kadar tudor. Neymiş büyük maç alamıyormuş. Gülerler buna ulan fener maçı 0.0, verilmeyen 2 net penaltımız var. Trabzon maçı 0.0 iken beroya verilmeyen net kırmızı var. Yoksa bu maçları alırdık, çok açık ve net olarak. Beşiktaş maçı kötüydük, amma ve lakin muslera efendi 0.0 iken elinden kaçırıp ikram etmese o golü ordan da 1 puan almak içten değildi.

• Beni asıl korkutan Tudor'un futbolcularla arasının bozuk olduğu iddiası. Eğer gerçekten böyleyse, aşırı ağır idmanlar yaptırıyorsa, futbolculara kötü davranıyorsa Tudor'la devam etmek intihar. Adamın oyun okuması, oyuna müdahalesi falan zaten zayıf. Takımı iyi çalıştırıyor, disiplini sağlıyor diyorduk onu da yapamıyorsa puan kayıpları arka arkaya gelir.
  • Dursun başkan baloda tudorla devam demiş, yeni öğrendim, terim geliyor falan deniyordu, dursun başkan oyunu bozarım dedi nispet yaptı adeta.

Fatih Terim de bosna milli takımına gidiyor galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

Galatasaray düşmanlarına inat sonuna kadar tudor. Neymiş büyük maç alamıyormuş. Gülerler buna ulan fener maçı 0.0, verilmeyen 2 net penaltımız var. Trabzon maçı 0.0 iken beroya verilmeyen net kırmızı var. Yoksa bu maçları alırdık, çok açık ve net olarak. Beşiktaş maçı kötüydük, amma ve lakin muslera efendi 0.0 iken elinden kaçırıp ikram etmese o golü ordan da 1 puan almak içten değildi.

Kronolojik olarak Tudor'un yönettigi büyük maclar.

FB, BJK, BB, TS ve Avrupa maclari:

Galatasaray 0 Besiktas 1

Trabzonspor 2 Galatasaray 0

Basaksehir 4 Galatasaray 0

Galatasaray 0 Fenerbahce 1

Basaksehir 2 Galatasaray 1

Östersunds 2 Galatasaray 0

Galatasaray 2 Östersunds 2

Galatasaray 0 Fenerbahce 0

Trabzonspor 2 Galatasaray 1

Basaksehir 5 Galatasaray 1

Besikas 3 Galatasaray 0

11 macta 9 maglubiyet, 2 beraberlik, 0 galibiyet.

11 macin 7'sinde gol dahi atamamis takim.

11 macta yenen 25 gol.

Hadi hepsine teker teker bahanelerini bekliyorum. Galatasaray taraftarini hakem penaltimizi vermedi diye aglayacak duruma getirmesi bile gönderilmesine yeter.

• neverlate kullanıcısına yanıt
    O maçların çoğuna bakıldığı takdirde hepsinde hakemler tarafından dilim dilim doğrandık. Çoğunu kazanırdık o maçların bu senede böyle çok açık hemde. Geçen sene hakemler tarafından resmen 22 puanımız yendi resmen kat bakalım 22 puanı aldığımız puana şampiyonduk. Bu yıl hakemler tarafından 8 puan çöpe gitti kat bakalım 8 puanı direk 7 puan başaksehirden diğerlerinden 10 puan öndeydik çok net..

• quote:

O maçların çoğuna bakıldığı takdirde hepsinde hakemler tarafından dilim dilim doğrandık. Çoğunu kazanırdık o maçların bu senede böyle çok açık hemde. Geçen sene hakemler tarafından resmen 22 puanımız yendi resmen kat bakalım 22 puanı aldığımız puana şampiyonduk. Bu yıl hakemler tarafından 8 puan çöpe gitti kat bakalım 8 puanı direk 7 puan başaksehirden diğerlerinden 10 puan öndeydik çok net..

Nereye kazaniyorsun?

Son BJK macinin istatistikleri:

Topla oynama BJK %60 - GS %40
    Sut BJK 28 - GS 9
    Orta BJK 29 - GS 7

Hakem yerine GS amigosunu koysan yine kazanamazsin o maci.

Basaksehir'den 4'er 5'er yemissin. Adebayor iki macta da hattrick yapmis. Hakemler degil Adebayor tarafindan dogranmisiz.

• quote:

quote:

Nereye kazaniyorsun?

Sut BJK 28 - GS 9
    Orta BJK 29 - GS 7

Basaksehir'den 4'er 5'er yemissin. Adebayor iki macta da hattrick yapmis. Hakemler degil Adebayor tarafindan dogranmisiz.

Başaksehir ne top oynadı muslera sağolsun geleni geçeni içeri aldı maşallah. Fener maçı verilmeyen 2 net penaltımız var. Trabzon maçı 0.0 iken beroya verilmeyen net kırmızı var. Yoksa bu maçları alırdık çok açık Beşiktaş maçı kötüydük amma ve lakin muslera efendi 0.0 iken elinden kaçırıp ikram etmese o golü ordan da 1 puan almak içten değildi..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Nereye kazaniyorsun?

Sut BJK 28 - GS 9
    Orta BJK 29 - GS 7

Başaksehir ne top oynadı muslera sağolsun geleni geçeni içeri aldı maşallah. Fener maçı verilmeyen 2 net penaltımız var. Trabzon maçı 0.0 iken beroya verilmeyen net kırmızı var. Yoksa bu maçları alırdık çok açık Beşiktaş maçı kötüydük amma ve lakin muslera efendi 0.0 iken elinden kaçırıp ikram etmese o golü ordan da 1 puan almak içten değildi..

Bu nasil bahane arkadas? Muslera gol yemese puan alirmisiz :) Lafa bak. Volkan Demirel gol yemese dünya kupasini alirdik. Hep sanssizlik iste.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.