Şimdi Ara

GS-FB MAÇI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
5.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • golsüz bi FB-GS maçı düşünemiyorum....Hele Fenerin atamadığı bi maç düşünmek bile istemiyorum...
  • iki takımın da hücum oynadığını düşünürsek bol gollü bi maç olcaı kesin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cause_of_death

Bir tarafta zengin ve iyi bir kadroya sahip Fb kadrosu ve başında Daum, Diğer tarafta Fb'ye oranla tartışmasız daha zayıf bir kadroya sahip olan fakat buna rağmen ligde bu şartlar göz önüne alındığında gerçekten iyi ilerleyen bir Gs.. Çok zor bir maç olacak bbence iş teknik direktörlerde bitiyor.. Bir Fbli olarak Gs ilk golü bulursa maç çok daha güzel bir hal alabilir; Fb yüklenir gol atar / atamaz, Gs kontra atak arar gol atar / atamaz dolayısıyla pozisyon olur.. Fb ilk golü bulursa maçta fazla bir hareketlenme beklemiyorum çünkü Daum oyun sistemine uzun süre dokunmayan bir antrenör Fb kapanmayacağı için Gs yüklü pozisyon bolluğu yaşayamaz... Sonuç iş Daum ve Gerets de bitiyor.. Tabi yıldız oyuncuları da unutmamak lazım bakalım göstersinler yıldızlılkarını.. Dostça kavgasız bir maç olsun iyi olan kazansın

Doğru fakat fener gol atarsa gs daha çok saldırır fark olabilir...Bnce gollü bi maç olcak...

• bence de gollü bir maç olur
    GALATASARAY kısa süreliğine de olsa klüpteki sıkıntıları unutturmak istiycek
    fb de aynı şekilde cl deki başarısız sonuçları unutturmak istiycek
    umaarım biz galip geliriz
  • Fenerim kasım ayını sever
  • KASIMDA DERBİ BAŞKADIR...

GALATASARAY WINS THE GAME
    GALATASARAY KAZANSIN İSTİYORUM.ÇÜNKÜ BEN GALATASARAY'LIYIM
  • Bir Fenerbahçeli olarak kazanırız derim.Galatasarayın kazanması için ANELKA yı durdurabilmesi lazım..E zor tabii..
  • Gollü bi maç olacak.
    FB kazanacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: cdemir

Gollü bi maç olacak.
    FB kazanacak

Çok gollü bi maç olacak
    FB kazanacak
  • bence fenerbahçe 2-1 kazanır.gerçi işi zor olucak taraftarlar büyük etken
  • fb kazanıcak inşallahgs yenilirse bu iş burda biter çok zor maç olucak
  • fenerim kazansında gerisi önemli degil...

iki takımda istedigi zaman gol atabilen forvetlere sahip ve iki takımında defansı zorlanmaya gelmiyor eger gs ortada saido yu tek oynatırsa fenerim zorlanmaz (+ hasan şaş oynamazsa) gs nin sol bek inde geçler görev alıyor (adını unuttum) anelka onun üzerinden ynayıp rahat sonuca ulaşır...

bizim defansmı gs den aşagıya kalmaz önder hariç
  • zor ve zevkli maç olucak gs de solda ayhan oynarsa ii olur saidonun yükü hafiflerson yılların en zevkli gs-fb derbisi olacak gs nin kadrosu:

mondi
    cihan-song-tomas-orhan
    hasan-iliç-saidou-ayhan
    ümit-hakan

böyle çıkarsak we küçük maçların dev adamı alexle dünyanın en ii 10 forvetinden biri olan(en azından fenerliler ve kankisi henry öle düşünüyo)anelkayı durdurursak kazanırız gibime geliyo bu maçıda alırsak fener biraz afallıyabilir we şampiyonluk yolunda büyük bi adım olur

• alex oynasın yeter.. kimsenin tutmasına da gerek yok...gs için çantada keklik olur
  • alex anelka geçen seneki maçlarda da vardı.. asy de gs kazanır. benim kadrom şöyle olurdu..

mondi

cihan tomas song orhan

hasan saidou ayhan heinz

...............iliç

---------ü.karan
  • bi fenerbahceli olarak %51 Galatasaray diyorum..ama DAum ilk defa takımı adam akıllı motive edip adam akıllı taktikle oynatırsa O zaman Bu kadro ile Galatasarayı ezeriz...ama Daumdan umidim yok.
  • katılıyorum hocam. bu kadro bence de yeterli fb için..sadece anelka tutulsun yeter.
  • anelka gününde olursa tek başına alır götürür ipe dizer
  • zor bi maç ama biz alırız diye düşünüyorum.takım iyi teknik ekipte çok iddalı.inşallah alırız.
    4-2 cimbom
  • bol gollü bir maç olur inşallah Fenerbahçem 3 atar 2yer bu maçı kazanırsak iyice rahatlarız
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.