Şimdi Ara

GS Bonus Kart ile bilet almak ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
20.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar GS Bonus kart ile maksimum 5 bilet mi alınabiliyor?

Arkadaşın kartı var ama pasoligi yok, kartı kullanıp başka kişilere bilet alabilir miyiz?

Bilet ucretleri kredi kartından mi odeniyor yoksa pasolige para yatırıp oradan mi alabiliyoruz?

Konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşların yardımlarını rica ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yok mu tecrübeli birileri?

• Derbiler de en fazla 2 bilet alabilirsin, diğer maçlarda 5.
    GS Bonus Kredi kartıyla maç bileti alamazsın, GS Bonus sadece öncelikli satış önceliği tanır.
    Passolig Kredi kartın varsa direk alabilirsin.
    Passolig Banka kartın varsa bilet tutarı kadar hesabında para olması lazım.

Maça girebilmesi için PASSOLİG şart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyEfendi7

Derbiler de en fazla 2 bilet alabilirsin, diğer maçlarda 5.
    GS Bonus Kredi kartıyla maç bileti alamazsın, GS Bonus sadece öncelikli satış önceliği tanır.
    Passolig Kredi kartın varsa direk alabilirsin.
    Passolig Banka kartın varsa bilet tutarı kadar hesabında para olması lazım.

Maça girebilmesi için PASSOLİG şart.
    hocam nasıl oluyor peki bizden gs bonus kart numarası mı istiyor bide passoligim var ama gs bonus başkasından bulcam isim uyuşması filan gerekmiyo değilmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreunal14

hocam nasıl oluyor peki bizden gs bonus kart numarası mı istiyor bide passoligim var ama gs bonus başkasından bulcam isim uyuşması filan gerekmiyo değilmi?

Alıntıları Göster
    hayır isim uyuşmazlığı olmuyor, gs bonusun senin olmasına gerekte yok, kart sahibinin TC numarasını gireceksin sadece. öncelikli satış ekranında soruyor zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyEfendi7

hayır isim uyuşmazlığı olmuyor, gs bonusun senin olmasına gerekte yok, kart sahibinin TC numarasını gireceksin sadece. öncelikli satış ekranında soruyor zaten.

Alıntıları Göster
    anladım hocam çok teşekkürler maç için hataydan gelcem inşallah bilet bulurum

• quote:

Orijinalden alıntı: Spunch1212

Yok mu tecrübeli birileri?
    Öncelikli bilet almak için sadece bonus kartlı kişinin tc si gerekiyor başka kişilere pasoligi varsa alınabilir. Bende çocugu götürmek istiyorum gs bonuscardlı bir yardımsever arıyorum hocam.

• Gs Mobil veya bonuscard sahibi bir arkadaş bana da yardım edebilirse çok makbule geçer yarın sabaha bilet kalmaz muhtemelen.

• Arkadaşlar şimdi bende Gs pasolig kredi kartı var ve ayrıca Garanti Gs Bonus'a başvuru yaptım. Öncelikli bilet almak için Gs bonus'u pasolig sistemi v.b yere kayıt edip pasolig kartımla eşleştirme gibi bir işlem yapacakmıyım ?yoksa hiç bir işlem yapmayıp bilet alırken tc numaramı girmem yeterli olacak mı? cevap verecek arkadaşa şimdiden çok teşekkür ederim.
  • biembo kullanıcısına yanıt
    TC’ni girince direk sistem GS Bonusun olduğunu algılıyor. Ekstra bilet yapmana gerek yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.