Şimdi Ara

Grundig DSR 8200 hakkında... (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
305
Cevap
11
Favori
28.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.sanalpazar.com/dsmart-1601-1585-1583-1587-17/i-44488782

Arkadaşlar bu adresde d-smart modül senelik tam paket 213 tl. Oldukça hesaplı.

Ben 3 ay önce 300 tlden aldım. Sorunsuz kullanıyorum.

http://www.sanalpazar.com/dsmart-1601-1585-1583-1587-17/i-44488782

• quote:

Orijinalden alıntı: mselim

Arkadaşlar bu adresde d-smart modül senelik tam paket 213 tl. Oldukça hesaplı.

Ben 3 ay önce 300 tlden aldım. Sorunsuz kullanıyorum.

Elinizdeki SD modulu mu elinizden cikarmaya calisiyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Buyur dostum

(232)-4028686 Ege miray---Çankaya merkezde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: djcool

quote:

Orijinalden alıntı: EHABERDAR

Merhaba. An önce izmir de bir Arçelik'i bayisinden 100 TL ye cihazı aldım.. Akşam evde kurmayı deneyeceğim .. Kutuyu açıp biraz inceledim.. Sanırım kanallar ayarlı gelmiş.. Filbox modülü kullanabilmem için herhangi bir işlem yapmam gerekiyor mu? Bir de cihazı internete kablo ile bağlamamın bana ne avantajı olur? Eğer ahım şahım bir fark yoksa hiç internete bağlamak ile yaraşmayayım .. Şimdiden cevap için teşekkür ederim

Selam, İzmir'deyim. Bayinin telefonunu verirseniz özelden ya da buradan bir bakayım elinde var mı.

Hocam izmirde hangi bayide satılıyorsa bana da lazım. Bilgilendirmelerinizi bekliyoruz.

• Demir77 D kullanıcısına yanıt
    2 mesaj yukarıda yazıyor dostum bayinin bilgileri
  • quote:

Orijinalden alıntı: EHABERDAR

2 mesaj yukarıda yazıyor dostum bayinin bilgileri

Gözümden kaçmış. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demir77 -- 25 Şubat 2016; 10:53:45 >
  • çok memnunum bu cihazdan tavsiye ederim
  • Cihazdan internette bulamadım ama bir üst modeli olan Grundig DBS 8350 n11 de hala satışta ve 160 tl civarından alınabiliyor8350'nin 8200'den artısı panelde gömülü Wi-Fi özelliğinin ve DLNA özelliğinin bulunması .
  • Bu cihazda TKGS varsa yarın bu cihazı bayi bayi gezip bulmaya çıkacağım. Kullananlar görüntüsünden memnun görünüyor ve menüsü bildiğiniz Arçelik / Beko televizyon menüsü ile aynı. Kronik sorunu yok gibi duruyor TKSG gerçekten varmı bu uydu alıcısında?
  • ben 8350 modelini 160 tl. aldım cihaz kuçuk bir cihaz goruntu gayet ıyı wifi cok iyi çekiyor interaktif uygulama basarılı.hbbtv stabil çalışıyor kumandası super turksat ve hotbırd yuklu olarak geliyor.cihazı kurduktan sonra hemen guncelledi. ve bence en onemlisi servis cihazı kargodan aldıktan 1 saat sonra ben aramadan servis geldi.kısaca giriş seviyesi için gayet basarılı bir cihaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerburhan

ben 8350 modelini 160 tl. aldım cihaz kuçuk bir cihaz goruntu gayet ıyı wifi cok iyi çekiyor interaktif uygulama basarılı.hbbtv stabil çalışıyor kumandası super turksat ve hotbırd yuklu olarak geliyor.cihazı kurduktan sonra hemen guncelledi. ve bence en onemlisi servis cihazı kargodan aldıktan 1 saat sonra ben aramadan servis geldi.kısaca giriş seviyesi için gayet basarılı bir cihaz.

Bende buna bayiden 150 lira nakit fiyatı aldım. Cihazda TKGS var mı acaba ve memnun musunuz?
  • Bu 8200 olandan bulmak için İstanbulda ne kadar Arçelik / Beko bayisi varsa aradım. Hiçbir bayinin elinde yok bir bayi aynı zamanda servismiş ve çok samimi şeyler anlattı. Almadan önce iyi düşün ona göre al dedi. Elinde Grundig uydu alıcının başka modelleri olmasına rağmen elimdekini satayım gerisi beni ilgilendirmez demedi. Allah razı olsun dürüst esnafmış.

1- Bu uydu alıcısı Grundig ama Arçelik / Beko fabrikasında üretiliyormuş yani Alman malı ile alakası yok.
    2- Uydu alıcısının içindeki yazılım ile televizyondaki yazılım aynıymış.
    3- Dahili uydu alıcılı televizyonlarında kullandıkları kart ile harici uydu alıcılarının içindeki kart aynıymış.

Bizim için asıl önemli olanları yazayım.

1- Grundig / Arçelik / Beko uydu alıcı üretimi uzun zaman önce durmuş. Arçelik harici uydu alıcı üretmekten vazgeçmiş ve bayiler ellerinde kalanları satıyormuş. Bu sebeple gelecekte yazılım desteği olmayacakmış.
    2- 7000'in ilk çıkan ve sadece 7000 yazan modeli haricindeki HD 7000 serisi ve HD 8000 serisi tüm cihazlar aynı kart ve aynı işlemciye sahipmiş. 7000 serisinin kart girişi olmayan ilk modellerine daha sonra kart girişi eklenmiş. 8000 serisinin ilk modellerinde dahili wireless yokken daha sonraki 8000 serilerindeki yazılım desteği genişletilmiş, kutu içine wireless alıcı koyulmuş ve kutuya modül girişi eklenmiş.
    3- 7000'in ilk çıkan ve sadece 7000 yazan modeli haricindeki HD 7000 serisi ve HD 8000 serisi tüm cihazlar aynı görüntü kalitesine sahipmiş.
    4- 7000 serisinde yan menülü Arçelik ilk model televizyonlarına ait yazılım varmış. 8000 serisinde yeni seri dik menülü Arçelik ve Beko televizyonlara ait olan yazılım varmış. 7000 serisi için yeni dik menülü yazılım servislerde varmış rica edilirse kuruyorlarmış.
    5- Bulabildiğin serileri bayilerde dene hepsinin görüntü kalitesinin aynı olduğunu göreceksin dedi bu sebeple ister ucuz olanlardan birini al ister en pahalı olanı al wireless, bilgisayar ile görüntü paylaşımı, kart-modül girişi ve kasa tipi gibi birkaç ufak değişiklik dışında fark göremeyeceksin dedi.
    6- Malzeme kalitesi Çin malı veya yerli montaj cihazlara göre daha iyiymiş.

Almak isteyenler buna göre değerlendirebilir. Ben elinde DSB 8350 olan bir bayi buldum ona gidip görüntü kalitesine bakıp beğenirsem almayı düşünüyorum.

• Arkadaşlar 150 tlye Grundig 8350 alabileceğimiz bir yer var mı?
    Veya satmayı düşünen olursa irtibata geçebilir...
  • mselim M kullanıcısına yanıt
    ilgili sitede 159 tl ye satılıyor.. isterseniz telefonla da bir sorun

http://www.bekoanabayi.com/asp/product/200/Grundig-DSB8350-uydu-alicisi?ref=akakce&v=1.81.3
  • Teşekkürler sipariş verdim....
  • 8200 alman malı, kullanıyoruz süper görüntü, kaliteli bir lnb ile daha iyi görüntü veriyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam arkadaşlar ben de bu 8350 cihazdan almak istiyorum cihazda youtube vs kullanılabiliyormu web tarayıcı özelliği varmı dizi izleme sitelerine vs bağlanma özelliği varmı? kullananlar cevaplarsa çok sevinirim
  • Buradan Arçelik Grubunun kullanım kılavuzlarını bulabilirsiniz.

http://download.arcelik.com/Download.UsageManuals/
  • Bu cihazdan bir tane almıştım zor buldum, acaba İstanbul içinde satış kanalı tespit edebilen varmı? bir adet daha ihtiyaç duyuyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: B_Beyrek

Bu cihazdan bir tane almıştım zor buldum, acaba İstanbul içinde satış kanalı tespit edebilen varmı? bir adet daha ihtiyaç duyuyoruz.

Ben size Türkiye geneli şu an elinde stok olan bayileri vereyim.

İzmir

MGT Beyaz Eşya Arçelik AVM Konak Ana bayi : 0232 227 76 35 - 175 TL - 3 adet
    İrem Tüketim Malları Konak Ana bayi : 0232 256 54 55 - 175 TL - 2 adet

İstanbul

Bayrampaşa Arçelik bayisi : 0212 563 21 10 - 200 TL - 1 adet
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.