Şimdi Ara

Grim Dawn (2016) [ANA KONU] (45. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.888
Cevap
34
Favori
106.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ShadowOfDarkness

quote:

Orijinalden alıntı: senatorts

quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfDarkness

Occuliste yapabileceğin 2 şey var asit odaklı saldırı ve chaos odaklı saldırı
    Her ikiside çok güçlüdür ve ultimate zorlukta seni rahatlıkla idare eder.Önemli olan karakterini destekleyen yan sınıf ne olacak?
    Soldier seçersen dayanıklığını ve canını arttırabilirsin WitchBlade oluşturmuş olursun.
    sen şimdi hangi tarz takılmak istiyorsun onu söyle ona göre bir build oluşturuz.

siz ne önerirsiniz hocam . soldier hakkında bilginiz var gordugum kadarıyla . Ben daha çok büyücüleri severim oyunlarda . Hangi classı önerir siniz, ?

Asit hasar odaklı giderek bir warlock oluşturabilirsin.Şu alttaki skill dağılımı başlangıç için işini rahat görür.Asit ve poison hasar veren eşyaları üstene giyeceksin ki verdiğin hasar artsın.
    Bu Warlock buildi oluyor.
    http://grimcalc.com/Mastery/Warlock

Sorcerer
    Fire/Aether odaklı.Ayrıca düşmanları dondurma ve olduğu yerde sabit tutma yeteneği var.Olabildiğince düşük seviye tutmaya çalıştım ama buildini bunların üstüne kurabilirsin.
    http://grimcalc.com/build/FzvKrT

Ama yok ben meteor tarzı buz,yıldırım hasar vermek istiyorum diyorsan arcanist/shaman ikilisi aradığın karakter.
    Sen karakterinin skill ağacının ekran görüntüsünü yollar mısın ona göre bakalım kaç lvl'sin ne eşya giyiyorsun onlara bakayım.

Şunu unutma skillere verilen puanlar geri alınabiliyor ama masterye verdiğin puanları geri alamazsın skilleri istediğin gibi seçip değiştir karakterini iyice tanı ama aşağıdaki puanları verirken aceleci olma.

Gereksiz yere 2 gün banlı kaldım hocam cevap yazamadım,pm atamadım o yüzden Neyse açtılar sonunda atıyorum fotografları.

Yakıcı, yıkıcı bir öneri verirseniz sevinirim

Grim Dawn (2016) [ANA KONU]
    Grim Dawn (2016) [ANA KONU]
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senatorts -- 8 Mart 2016; 11:33:15 >

• senatorts kullanıcısına yanıt
    Pet mi kullanacaksın?
    Hayvanları kullanmak istiyorsan yan mastery olarak shaman seçmelisin.O bambaşka bir build.Ben ilk karakter olarak asist odaklı bir karakter öneririm.Kolay ilerlersin fazla zorlanmazsın daha sonra yeni karakterlerinde farklı sınıfları deneyebilirsin.Her skilli açacağım diye uğraşırsan karakter zayıf kalır.
    lvl 20 sadece occulist şöyle başlayabilirsin.Elindeki ve üstündeki itemler chaos/asit/poison hasarlı olsun.Özellikle elinde kullandıkların zehir/asit ve cast speed olan eşyalar bulmaya çalışmalısın.
    http://grimcalc.com/build/GbCw1F
    Spirit ve cunning çok yükseltme sadece giyeceğin eşyalara göre yükselt kalanları physical vermeni öneririm.
    Bu benim önerdiğim buildde en yüksek seviyedeki zırhların mesela 545 spirit filan istiyor.

80 lvl ve iş yapacak bir karakter buildi aşağıda Warlock oluşturduk ve poison/asit/chaos hasarı verecek karakterimiz.Üstüne dreeg set giydirdik ve alan hasarlı skill kullanıyor.Arcanist sınıfından ekstra hasar,koruma ve 3 saniyelik dokunulmazlık skilli aldı.
    http://grimcalc.com/Mastery/Warlock

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadowOfDarkness -- 8 Mart 2016; 11:52:30 >

• ShadowOfDarkness kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam dediginiz gibi yaparım. İlk başladıgımda bilmedigim için random vermiştin skilleri . Değiştiririm . Teşekkürler
  • Diablo 3 oynayıpta bu oyunu oynayan var mı? Diablo 3 e göre eksikleri neler?
    Atmosfer falan hoşuma gitti, alıp almama konusunda karsız kaldım...
  • DarkEternal kullanıcısına yanıt
    d3 ün yanında bu oyun daha fazla özen istiyor. çok fazla build yapma olanağı var. çünkü 2 farklı heroyu kaynaştırabiliyorsunuz. inna/regen monkun aynı zamanda bbv açabildiğini düşünün, ya da vengeance. bunun gibi. bu tip karma buildler yapılabildiği için item çeşitliliği o kadar fazla ki inanılmaz. hele skill çeşitliliğine girmiyourm. silanlar üzerinde bile ekstra skiller var bunları da kullanabiliyorusnuz. ayrıca bolca soket ekleme özelliği var. devotion skilleri de ayrıca büyük hem etki hem katkı sağlıyor yapılan builde.

ben açıkçası d3 olarak tek eksiği d3teki gir-çık riftleri ve griftleri görüyorum. onun dışında d3ten eksiği yok aksine dağlar kadar(evet aynen o kadar) artısı var. haritada ilerlerken görüntünün çevrilmesi bile o kadar büyük bir artı ki.ayrıca çok ilerlediğiniz ve herkesin saygısını kazdığınızda daha fazla görev açılabiliyor. ve düşmanlar tarafından nefret boyutunuz arttığında çok fazla sayıda boss ile karşılabiliyorsunuz.

ben tek eksik şunu görüyorum; oyun 85 leveldan sonra amaçsızlaşıyor gibi oluyor. paragon sistem kesinlikle gelmeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

quote:

Orijinalden alıntı: shadowz61

Bu oyun ne oldu sahiden çıktı mı ne durumda? Titan Quest'i çok severdim kıyaslayabilir misiniz?

Ona göre Steam'den alacam veya indirecem

Hocam parasının hakkını sonuna kadar veriyor.

Teşekkür ederim cevap için. Titan Quest de oynadıysanız kıyaslayabilir misiniz?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

quote:

Bu oyun ne oldu sahiden çıktı mı ne durumda? Titan Quest'i çok severdim kıyaslayabilir misiniz?

Ona göre Steam'den alacam veya indirecem

Hocam parasının hakkını sonuna kadar veriyor.

Teşekkür ederim cevap için. Titan Quest de oynadıysanız kıyaslayabilir misiniz?

Sınıflar ve atmosfer olarak TQ benim için bir tık önde fakat oyun içeriği olarak Grim Dawn bi 5-6 tık önde hocam.

• Ufak tefek kusurlar var. Mesela harita çok karışık. Bi'de sınıflar daha iyi olabilirdi. Ama genel olarak bakarsak Diablo 3'ü cebinden çıkarır bence. :)
  • Devotionlarda Fissure(Magi) ve Meteor Shower(Ulzin's Torch) arasında kaldım.Hangisi daha kullanışlıdır acaba bu konuda bilgisi olan bi arkadaş var mıdır?
  • Juvixted kullanıcısına yanıt
    Seçtiğin büyüyü yapma hızına bağlı seç bence. Arda arda hızlı atılan bir büyüyse Fissure, CD si olan veya geniş alan etkili bir büyüyse Meteor.
    Fissure ile bazı bossları güzel "dans" ettirebilirsin. Yerden gelen hasarı yememek için kaçarlar, ard arda bir kaç tane açılınca komik durumlar çıkıyor ortaya :D
    Meteor geniş alana vuruyor, tek kuvvetli tiplere karşı çok etkili değil ama kalabalığı iyi temizliyor.
  • Şu nemesislere ben hiç rastlamıyorum. Bununla ilgili nereleri kesebilirim ? Mesela factionda chthonians fullendi uzun süredir o kısımda nerde bulabilirim nemesisi? Kendi Forumunda mapı bulamadım. Başka nerelerde çıkar bu arkadaş map olan varsa sevinirim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EliteKillaz E kullanıcısına yanıt
    http://grimdawn.wikia.com/wiki/Benn%27Jhar,_the_Colossal aradığınız boss bu olmalı.

grim dawn wiki sayfasında aradığınız her şeyi bulmanız mümkün. ben de özellikle bountyler için kullanıyorum.
  • Peki elite te nemesis hortlatmak için elite zorluk derecesini bitirmemiz mi gerekiyor komple yoksa bulunduğu factionu fullemek yeterli mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu oynamak için sizler kadar zamanım olmuyor. Tavsiye rica etsem ayıp olmaz umarım

Level 30 Arcanist im. 2. Class oalrak Demolutionist aldım. İkisi birleşince Sorcerer sınıfı ortaya çıkıyor.

Yetenek puanı alıyorum ve birikmeye başladı. Nereye harcasam bir türlü karar veremedim.

Şu anki dağılım aşağı yukarı böyle.

Şu anki Build

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JAX -- 9 Mart 2016; 13:45:08 >
  • EliteKillaz E kullanıcısına yanıt
    onu bilmiyorum. ama sanırım o fractionı nemesis yapmanız yeterli.
  • arkadaslar dün gece oynuyorudum oyunu lvl 40 yaptım sonra oyun hata verdi kapandı yeniden actım oyunu bir ileti geldi bende bilmeden bastım hesabım silinmis yeniden baslıcam artık nasip degilmis yapcak bisey yok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ps3gamex -- 9 Mart 2016; 14:51:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JAX

Oyunu oynamak için sizler kadar zamanım olmuyor. Tavsiye rica etsem ayıp olmaz umarım

Level 30 Arcanist im. 2. Class oalrak Demolutionist aldım. İkisi birleşince Sorcerer sınıfı ortaya çıkıyor.

Yetenek puanı alıyorum ve birikmeye başladı. Nereye harcasam bir türlü karar veremedim.

Şu anki dağılım aşağı yukarı böyle.

Şu anki Build

http://www.grimdawn.com/forums/showthread.php?t=25684

şu linkteki builde bakabilirsin 2 el silah kullanıyor.Sağlam bir builddir öneririm.

• ultimate de bitti an itibari ile. şimdi yan görevlere..
  • saintroyo kullanıcısına yanıt
    Gizli görev var 2 tane onları yapmadıysan yapabilirsin.Forumda yazıyordu 2 adet gizli görev var sadece ultimate de yapılabiliyor.
    Bende 2 tane 85 1 tanede 61 lik var oyunu ultimate de bitirmek nasip olmadı.Görev yapıyorum derken bir anda kendimi nemesis kovalarken buluyorum
    Sayamayacağım kadar legend oldu bankada her builde uygun eşya vardır herhalde kasa doldu.
  • siberarmi kullanıcısına yanıt
    Hocam düz vuruşlara ekliyorum zaten de Fissure daha mantıklı gelmeye başladı.Zaten Meteor'u açabilmek için gereken puanları toplayana kadar çok elzem olmayan 1-2 devotion açtım.Hem o puanları geri kazanırım, hem Meteor için verdiğim puanları geri kazanırım.En başında amacım Meteordu her şey kapalıyken gözüme çok hoş gelmişti ama Fissure gerek cooldownı olsun gerek bahsettiğiniz dans ettirme olayı olsun(zaten 2 kişi oynuyoruz diğer arkadaş da devesataion atıp duruyor, onlardan da kaçmaya çalışıyor bosslar) daha kullanışlı olacak sanırım.Kazandığım puanları da biraz DPS'den fedakarlık edip hayatta kalmaya odaklı dağıtsam iyi olacak sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Juvixted -- 9 Mart 2016; 18:28:42 >

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.