Şimdi Ara

Grim Dawn (2016) [ANA KONU] (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.889
Cevap
34
Favori
106.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu tarz fazla oyun oynamadım oyndıklarımı da zaten bitirmedim. Bununla başlamak istiyorum, bakalım beni içine çekecek mi? Tavsiyeleriniz falan var mı arkadaşlar?
  • hocam merhaba, oyuna normal zorluk ile başlamanı öneririm alışık değilsen. biraz item kasıp kök skilleri açtıgın zaman veteran zorlugunda ilerlemeni öneriyorum.

questleri atlamaman yararına olur. portalları da bu sayede takır takır açıyorsun.

kendi portalın var oyun içindebu arada. hangi tuş hatırlamıyorum. amacı seni başlangıç noktasıyla bağlantıda tutmak. sık sık kullan onu bir limiti yok.

skiller resetlenebiliyor, statlar resetlenmiyor. ama dikkat edilmesi gereken bir şey var; skillerde örnek veriyorum arcanist skilini 5 ve ya 10 verdin. bu verdiğin puan arcanist skillerine ulaşman için verdiğin bir puan. bu puanı sıfırlayamıyor ve ya geri çekemiyorsun.

başka ne denir bilmiyorum, steamden eklersen daha detaylı yardım ederim
  • Bilgiler için teşekkürler hocam, oynamaya başladım hocam oyun biraz sardı, sindire sindire gideceğim artık.
  • Şu questleri hızlıca bulaydık iyiydi

Hocalarım Occultist ile başladım . Ne önerirsiniz . Hangi skille ağırlık vermeliyim . Hangi statları arttırmalıyım
  • Bu ne zevkli oyun ya, sıkılmadan oynadım saatlerce. Şimdiden level 11 bile yaptım. Kesinlikle alın oynayın, tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ateş ve güneş

Oyunu detaylı olarak oynamadım henüz ama atmosferi falan çok iyi oluşturmuşlar yav. O konudaki eleştirilerinize katılmıyor.

Hack'n Slash severler için şu anda bu oyundan daha güzeli yok sanırım.

Hocam oyunun kendi yansıtmak istediği atmosferi çok güzel yanısttığını düşünüyorum zaten ben de.Benim atmsoferle ilgili yakınmam TQ ile kıyaslamaktan geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senatorts

Şu questleri hızlıca bulaydık iyiydi

Hocalarım Occultist ile başladım . Ne önerirsiniz . Hangi skille ağırlık vermeliyim . Hangi statları arttırmalıyım

Akşam yardımcı olacağım occulist yanına soldier aldım 81 lvl witchblade şimdi dışarıdayım akşam detaylı anlatırım sana

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfDarkness

quote:

Orijinalden alıntı: senatorts

Şu questleri hızlıca bulaydık iyiydi

Akşam yardımcı olacağım occulist yanına soldier aldım 81 lvl witchblade şimdi dışarıdayım akşam detaylı anlatırım sana

Tamam hocam . Oyunun indirimde kaçırdıgım için bi arkadaşın steam hesabına aile paylaşımından edindim oyunu yazın alacagım nasipse indirim gorunce.

bekliyorum yazılarınızı .

• Oyunda bir kapının açılması için "Skeleton Key" istiyor. Onu nerde bulabileceğimizi bilen var mı?

Edit: Tamam buldum arkadaşlar gerek kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-683EA8C88 -- 5 Mart 2016; 21:34:42 >
  • senatorts kullanıcısına yanıt
    Occuliste yapabileceğin 2 şey var asit odaklı saldırı ve chaos odaklı saldırı
    Her ikiside çok güçlüdür ve ultimate zorlukta seni rahatlıkla idare eder.Önemli olan karakterini destekleyen yan sınıf ne olacak?
    Soldier seçersen dayanıklığını ve canını arttırabilirsin WitchBlade oluşturmuş olursun.
    sen şimdi hangi tarz takılmak istiyorsun onu söyle ona göre bir build oluşturuz.
  • Valla oyun çok keyifli, özellikle şu pompalı silahlarla ortalığı cümbüş alanına çevirmek ayrı bir haz. Ayrıca karakterimizi istediğimiz gibi geliştirme özelliği de oyuna çok iyi yansıtılmış, şimdiye kadar gördüğüm oyunun tek eksik yanı bence haritası çok dar olmuş.
  • Dar derken hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Juvixted -- 6 Mart 2016; 1:25:23 >
  • Haritası oldukça uzun ama genişlik konusunda pek geniş gelmedi bana. Bu durumu yer altında ki yerlerle kapatmışlar o da iyi olmuş. Oyunda çok ilerlemedim büyük şehirlere falan gelmedim daha, şu an küçük kasabalardayım şehirleri de görmek lazım.
  • şehir yok ki, sadece dağ, bayır ya da tarla :):):)
  • Hocam ben şu an Dünya haritasını Burwitch tarafındayım, sol tarafta ki kısımda şehir falan yok mu?
  • şehirden kasıt bina vs ise yok. tarla, dağ tepe var gene sadece.. ama çok güzel mahzenler var. özellikle act 2.. undercity arkovian ve torment mağaraları tam exp kasma yerleri.
  • Hocam şehirden kastın Devil's Crossing gibi güvenli bölgeler ise onlardan 1-2 tane mevcut.Ama onun dışında farm noktaları yok şehir tarzında.
  • Ee dağ bayır yapayalnız yaratık kes dur. Bu karakterin ihtiyaçları ne olacak? Yapılan ayıp değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfDarkness

Occuliste yapabileceğin 2 şey var asit odaklı saldırı ve chaos odaklı saldırı
    Her ikiside çok güçlüdür ve ultimate zorlukta seni rahatlıkla idare eder.Önemli olan karakterini destekleyen yan sınıf ne olacak?
    Soldier seçersen dayanıklığını ve canını arttırabilirsin WitchBlade oluşturmuş olursun.
    sen şimdi hangi tarz takılmak istiyorsun onu söyle ona göre bir build oluşturuz.

siz ne önerirsiniz hocam . soldier hakkında bilginiz var gordugum kadarıyla . Ben daha çok büyücüleri severim oyunlarda . Hangi classı önerir siniz, ?
  • Diablo sıkmaya başlamıştı,bende alayım dedim iyiki de almışım level 12 oldum yalnız diablo sanki daha basit geldi,bir de devotoin puanları hep sıfır soldierla oynuyom yanlış bişeyler yapıyorum herhalde .
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.