Şimdi Ara

Grim Dawn (2016) [ANA KONU] (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.888
Cevap
34
Favori
106.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 75 level warlock ile an itibari ile elite zorluk bitmiştir. hem de ilk defa tüm görevleri yaparak. en sondaki bossa gelmek ve onu kesmek iyi kastı gerçi ama değdi..

80 e yaklaşayım ultimate e geçerim artık.:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saintroyo -- 23 Ocak 2016; 23:02:13 >
  • Şöyle bi gruba ne dersiniz tek tek biribirmizi ekleyeceğimize gruptan herkes biribirini görür, daha rahat anlaşma sağlanır belki?

http://steamcommunity.com/groups/grimdawntr
  • utku191 U kullanıcısına yanıt
    katıldım ben, ''barak the saint''
  • saintroyo kullanıcısına yanıt
    Buildi paylaşırmısın hocam bakalım nasılmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

katıldım ben, ''barak the saint''

Tamamdır abi :) Biz de @Sta1ker ile oynuyoruz da daha act 4 sonlarındayız. En azından 1.zorluk seviyesini bitirip öyle girelim dedik daha çok kişiyle multi olaylarına, ama gelmek isteyene her zaman kapımız açık:).

Bu arada grupta group chat var. Online olan herkesle oradan iletişime geçebiliyorsunuz arkadaş bile olmasanız, bilginiz olsun istedim:).
  • son update ile ultimate i kolaylaştırmaları ve dropları arttırmaları benim bayağı kolayıma geldi. an itibari ile bastion of soul dahil her şeyi kesip biçtim, itemlarımı kastım, setim herşeyim tam. yeni karakterler düşünüyorum bakalım

bu arada gruba katıldım
  • tabii ki;

Grim Dawn (2016) [ANA KONU] Grim Dawn (2016) [ANA KONU] Grim Dawn (2016) [ANA KONU] Grim Dawn (2016) [ANA KONU] Grim Dawn (2016) [ANA KONU] Grim Dawn (2016) [ANA KONU]

• itemlerden çok sayıda puan geldi bana. özellikle amulet 1 to all skill veriyor, kafalık aynı şekilde hem occulist için, hem de arcanist için 1 to all skill veriyor. doom bolt, dregg ve sigil e de 2şer 3er opuan verenler var üzerimde. aff hand in empoweredı var mı bilmiyorum ama eğer varsa o çok bomba olacaktır herhalde, şu anda bile çok iyi poison ve acid damage veriyor.
    resistler çok sıkıntılı duruyor
  • Darion kullanıcısına yanıt
    açykçasy resistler için elimdekilerden çok daha iyi itemler gelirse soketler ile geli?tirmeyi dü?ünüyorum. üstümde bekletti?im buff kutulary onlary bekliyor. ayryca arcanistin mirror y çok i?e yaryyor gerçekten.

bunlar da verdi?im ham puanlar;

Grim Dawn (2016) [ANA KONU] Grim Dawn (2016) [ANA KONU]

• Şu topluluk çok iyi olmuş. Bende akşam girdiğimde katılcam o gruba ;) diablo 2 ruhu geri gelsin eskisi gibi kim düşündüyse çok iyi olmuş..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • utku191 U kullanıcısına yanıt
    multi hiç oynamadım, single oynamayı daha çok seviyorum hemen hemen tüm oyunlarda. bilgisayardan kalkma durumlarım olduğu için sık sık, beraber oynadıklarımı meşgul etmek istemiyorum. diabloda da 1-2 run yapıp çıkmak zorunda kalabiliyorum publicte.
    Çok güzel
  • teşekkürler, ama bilgisayarım ve müthiş işletim sistemim yüzünden sürekli oyundan atmalar ve resetler yaşıyorum. sistem eski olduğu için idare etmeye çalışıyorum özellikle. sistemi yenileme imkanım olursa eğer o zaman da yeni işletim sistemi ile belki sorunlarım çözülür diye tahmin ediyorum.
    Umarım kısa zamanda yenilersin
    anladım hocu, diğer arkadaşlar da paylaşırsa buildlerini fikir alış verişleri olabilir bu şekilde. benim dual wield karakterimde neredeyse bütün resistler 80 ve bu bayağı rahatlatıyor oyunu ultimate zorlukta.
  • Benim 2 tane kastığım var(1 tane Shaman/Soldier 2 hand-physical/lightning build ve 1 tane Demo/Occultist dual wield pistol fire/chaos build) ama şu an oyun sonu buildlerinin yakınından geçmediğim için paylaşmıyorum umarım o seviyelere gelince siz ile paylaşırım, yine de yazı olarak dökebilirim çok sıkılırsam:). Eşyalar, skill dökümü, component seçimi fln...
  • Son yamanın içeriği belli oldu. Mekanlar grafiksel olarak elden geçecek, ormanlar daha ağaçlık, harebeler daha dolu olacakmış.
    Lootlara gene biraz el atmışlar, legendary düşürme oranı yükselcekmiş hafifçe elit ultimate de. Elimizde bulunan tariflerin aynısından düşme şansı azalacakmış. Eşyaların özellikleri de elden geçecekmiş.
    Zehir, yakma gibi DoT lar artık kritik hasar verebilecek. Hem iyi hem kötü haber aslında (DoT=damage over time)
    MAstery ve devotiounlar elden geçmeye devam edecekmiş.
    Achivementler açılıyormuş.

http://www.grimdawn.com/forums/showthread.php?t=31762

• Dün gece okudum ve en çok şuna sevindim. TQ'da unique itemlar bir süre yerini yeşil itemlara bırakırdı. Bence oyunun en güzel özelliği buydu. Şu an için herkes ben de dahil daha çok legendary/unique tabanlı buildler kuruyoruz(ya da kuramıyor çünkü bazı buildler için legendary item bulunmuyor) bunun nedeni yeşil itemların bunlara göre çok kötü kalması. Şu an hem bunların bonuslarını arttıracaklar hem de ilerki seviyelerde, double affixli yeşillerin tek affixlilere göre düşme şansını bariz artıracaklar yani düşen yeşiller en azından 2 ek özellikli olacak.

İkinci olarak DoT'ların critical özellik kazanması bence güzel bir yenilik. DoT buildleri çok etkisizdi.

Ve son olarak mastery ve devotion sisteminde baya değişiklik olacak, sabırsızlıkla bekliyorum en son 2 build yapmıştım baya zevk alabileceğim bunların yeniden yalan olmasından korktum valla :). Devotion sisteminde benim en çok ykaındığım konu orta sınıf yıldız takımları tamamlama bonusu olarak ilk sınıf yıldız takımlarına göre çok düşük affinity veriyolar umarım bunları biraz dengelerler.

• Valla ben çift tabancalı komandom için yeşil 2 tane pistol kullanıyorum. Chain lightning olması yetiyor üzerinde özellik olarak, geri kalanı ne olursa olsun. 10 levelde bir crafting de yenilerini yapana kadar uğraşıoyrum.
    Farenin sol tuşunun üzerine ağırlık koyup oynuyorum o karakterle resmen. Böyle bir katil görmedim, bazen hero öldürüyorum arada göremeden elemanı tam olarak. Hata kaza benzer silahların epic ve legendary versiyonları düşecek o zaman bossları da aynı şekilde keserim.

Devoution da bazı kuvvetli takımlara ulaşmak çok kolay (meşale ve atlındaki hulk gibi olan) bazılarına ulaşmak da gayet zor. Zordan kastım saçma sapan takımları açmak zorunda kalıyoruz. Yukarıda bahsettiğim komando ile elite act 2 nin başlarında meşaleye ulaşıp 2-3 skill verebilmişken, cold arcanistim ile leviathan a anca ultimate in başında ulaşabildim.

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.