Şimdi Ara

Grim Dawn (2016) [ANA KONU] (38. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.889
Cevap
34
Favori
106.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İşime yaramayan nadir itemlari mavi yeşil filan satmaktan farklı bir şekilde değerlendirebilir miyim?öğrendiğim recipeları nasıl yaparım?bir de summoner oynuyorum shaman-occlutist itemlarda hangi özelliklere önem vermem lazım?attribute dağıtırken spirit pysique birebir oranla gidiyom.doğru yapıor muyum?
  • Oyun şuan Steamda 39TL fakat erken erişim acaba official cıkıs tarihi bellimi?
    Birde 39TLden alınırmı yoksa indirim filan oluyormu oldumu olacakmı?:D
    Son olarakda Single player diablo tarzı tek basımıza oynadıgımız yada Multiplayer arkadas ekleyerekmi oynanan oyun
    yoksa Open play modunda bızım gibi evinde oynayan mmorpg gibi coklu bir serverda oynayabiliyormuyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yildirim Özyiğit

Oyun şuan Steamda 39TL fakat erken erişim acaba official cıkıs tarihi bellimi?
    Birde 39TLden alınırmı yoksa indirim filan oluyormu oldumu olacakmı?:D
    Son olarakda Single player diablo tarzı tek basımıza oynadıgımız yada Multiplayer arkadas ekleyerekmi oynanan oyun
    yoksa Open play modunda bızım gibi evinde oynayan mmorpg gibi coklu bir serverda oynayabiliyormuyuz?

Çıkış için Şubat diyorlardı en son, şu aralar son denge yamalarını yapmaktalar. İlk çeyrekte çıkar gibi yani şu an için.

39 TL'ye alınır ama % 40 indirime giriyor zaman zaman(güz, halloween, kış indirimler vs.). O zamanları da tercih edebilirsiniz.

Oyun Torchlight 2 gibi desek daha iyi. Çünkü diabloda ladder sistemleri oluyor bunda öyle bir şey yok kısaca. Sen bi server kuruyon maksimum 3 kişi daha oservera geliyor. Birlikte campaign yapiyorsunuz. Daha pvp modülü çıkmadı. İlerde bi de Survival modülü gelecek.

• Hep aklımda çift tabanca kullanan bir karakter yapmak vardı. Forumlarda da pek bilgi yok bu build hakkında. Pek bilgim olmadığı için 13 level demolitionist karakter bekliyor öyle :) Rica etsem yardmıcı olur musun? Skill, item, stat, Devoution vs. hakkında.
    @siberarmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paxal -- 30 Ocak 2016; 10:36:47 >
  • paxal kullanıcısına yanıt
    En önemli kısmı üzerinde "gunslinger" özelliği olan eşya bulmak, o olmadan çift tabanca olmuyor. En iyisi Marauder seti veye gunslinger relici başlarda.
    Statlarda öncelik cunning olmalı ama fiziği de geride bırakmamak lazım, hem zırhları kullanabilmek için hem de HP için. Spirite gerek yok ama eşyaların üzerinde energy regen gerekli.
    Build olarak da ya fire strike ya da cadence üzerine yoğunlaşmak lazım. Fire strike dan güzel yere serme geliyor, ufak heroların çoğu hareket bile edemiyor. Cadence de hasar olarak coşuyor.
    Benim kullandığım build şudur, eşyalarım ateş ve fiziksel hasar ağırlıklı, arada attack speed de var baya.

http://grimcalc.com/build/ynmBJE

• siberarmi kullanıcısına yanıt
    Dostum kalkan kullanmiyorsan o üstteki skilli kaldır.sonra pasif skillerden o kılıç şekli olanı 12 yap 2k ya yakın hasar artışı sağlarsın.
    Fizik kaç yaptın bilmiyorum ama ateş hasarlı gidiyorsan ulzuin set için yetecek kadar fizik puanı ver.
    Silahlarında chain lighting özelliği olan extrenator vardı galiba onu 2 elde de kullanmanı öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadowOfDarkness -- 30 Ocak 2016; 12:07:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ShadowOfDarkness kullanıcısına yanıt
    Güzel tavsiyeler ama benim bildiğim Blast shield yeteneği için kalkan kullanmana gerek yok can %75 altına düşünce kendiliğinden açılıyor benim de kullandığım yararlı bir yetenek.
    Bu arada çoktandır gelmiyorsun oyuna hayırdır? Commando ya devam ediyorum ben ultimate ye kadar kasıp bakacağım.Blademaster 81 ile ultimate'de zorlanıyorum.
  • Teşekkürler bilgiler için. Bu chain lighting, lighting hasarı vermiyor mu? Ateş ve fiziksel hasar veren build kullanıyorsak bu chain lighing'in verdiği hasar az olmaz mı?
    @siberarmi

Bu oyunda legit olarak legendary set tamamlamak bir ömür alır heralde. Multiplayer'da trade tarafını bilmiyorum tabi. Level 75 Druid var bende var daha tam set düşüremedim, set düşecek o da işine yarayacak, çok zor. İtemlerin farm yapacal belirli drop yerleri de yok sanırım. Varsa bile ben internette bulamadım.
    @ShadowOfDarkness
  • Bi sorun olmazsa, gece 12 30 gibi 50küsur levellik karakterlerimizle en düşük seviyede farm yapmaya başlayacağız, katılmak isteyen katılsın. Steam Nick:Gestalt. Grim Dawn grubundan da görebilirsiniz.
    2 silahta birden chain lightning olunca coşuyor hasar. Çok hızlı ateş ettiği için karakter ve alan etkili vurduğu için proc üzerine proc geliyor, sürümden kazanıyoruz.

Set işi klasik şansa bakıyor, 48 saat içinde arcanist setinin 3 parçasını düşürdüm (1 tanesi reçeteydi). Ama sonraki 2 haftadır düzgün legendary yüzü görmedim :D
  • alperhan52 kullanıcısına yanıt
    Tatildeyim o yüzden giremiyorum.1 hafta daha giremeyeceğim oyuna

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Nemesis kesmeni tavsiye ederim
    Resmi forumda haritanın nerelerinde çıktığını gösteren kılavuz var.2,3 nemesiste kesin bir kaç legend düşer
    Kesmek zordur kesemiyorsan yardım edebilirim ama 1 hafta tatildeyim

• Anladım, teşekkürler
    @siberarmi

Teşekkürler öneri için, sanırım nemesis çıkması için herhangi bir factionla Nemesis statüsünde olman gerekiyor. Şu anda sasdece Chthonians ile nemesis olmak üzereyim.
    @ShadowOfDarkness
  • Oyunu satın aldım Occultist hosuma gitti debufflar summonlar vs. Fakat şimdi benim arkadaşım filan yok steamda yalnız oynamaya mahkummuym yani:S Yani tanımadıgım biriyle örnegın yabancılarla oynanmazmı bu oyun yada baskalarınn kurdugu odaları gorup o odalara Katılabiliyormuyuz.
  • Yildirim Özyiğit kullanıcısına yanıt
    Oynarsin tabi single player değilde internet seçersen bir sürü oda görürsün kendin host kurarsan başkaları oyununu katılabilir.

• Şu factionun ne olduğuyla ilgili bilgisi olan varmı ? Daha doğrusu detaylı bilgi verebilecek olan varmı? Neye göre doluyor, Nasıl doluyor? Dolunca n'oluyor gibi detaylı bi açıklama yapabilirseniz çok iyi olur ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EliteKillaz

Şu factionun ne olduğuyla ilgili bilgisi olan varmı ? Daha doğrusu detaylı bilgi verebilecek olan varmı? Neye göre doluyor, Nasıl doluyor? Dolunca n'oluyor gibi detaylı bi açıklama yapabilirseniz çok iyi olur ?

Düşman factionlar doldukça daha fazla yaratık hero boss çıkıyor
    İnsanların factionlar doldukça her köy deki satıcılardan başlarda ve sonlarda kullanabileceğimiz çok iyi eşyalar satın alabiliyoruz
    Dost factionlar o factiona bağlı gorevleri yaparak ,nefret ettikleri herolari öldürerek artıyor.
    Düşman factionlar yaratıkları keserek artar.hangi türden yaratık kesersen o türdeki yaratıkların nefretini arttiriyorsun.en sona ulaşınca nemesis denen özel boss çıkıyor o factiona bağlı

• Oyunda Host kuruyorum ama kimse gelmiyor zaten Join dediğimdede hiçbir oda gozukmuyor aşırı yalnızım.
    Birde windows 7de oynuyorum yarım saat oynadıktan sonra bir anda ne bilim yagmur yagarken cat die blackscreen:S

Kimse gozukmuyor baksanıza oyunu oynayan hiç kimse yokmu yoksa illa arkadaş listende bu oyunu satın almış birisimi olması lazım birlikte oynamak için?
    Diğer oyuncularla nasıl oynayabilirm.

Birde blackscreen hatası nasıl cozulur rastgele 30~1 saat arasında sureklı cıkıyor.Alt f4 cekmedende duzelmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yildirim Özyiğit -- 3 Şubat 2016; 19:54:38 >

• wow Sonunda biri oyuna giriş yaptı:D Ne kadar sevindim anlatamam hi yazdı <3
    Nightblade acmıstm ama aslında biraz daha böyle yanar dönerli efektli range atacklı bir class oynamak istiyorum sanırm bana uygun olanı o.
    internette biraz araştırdım Stormcaller die geciyormuş.
    Shaman+Arcanist de olabilirim bilmiyorm cok fazla combinasyon var gibi:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yildirim Özyiğit -- 3 Şubat 2016; 20:39:11 >

• Yildirim Özyiğit kullanıcısına yanıt
    Sınıfların oynanış videolarını izleyip karar verebilirsin.
    İyi eğlenceler.
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.