Şimdi Ara

Green Card (göçmenlik başvurusu) yapanlar burada toplanalım [SON GÜN 3 KASIM] (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
727
Cevap
80
Favori
55.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: iFruit

bazen parada gecmiyor gelince gorucekler

valla diyorum burda yakin 1. dereceden isini oturtmus

kimsesi olmayan veya turkiyeden ciddi anlamda size anne baba dayi amaca size ciddi ciddi destek cikmiiycaksa

ustinuzde 15000$ olmadan girmeyin amerikaya

hicbir turke bel baglamayin isinde calisiyorum diye guvenmeyin heran hersey yasayabilirsiniz surunursunuz yoksa bekar adam icin gecerli bisey bu

social security card size gelenekadar biraz hazirinizi yemeyin

mecbur caliscaksiniz gaz istasyonlarinda restorantlarda veya sokak tezgahlarinda avm icinde stand satis elemani olarak

caliscaksiiz zorluklari gorceksiniz ve social security kart gelene kadar evet turklerin yaninda calismaya mahkumsunuz

herturlu egolarini sizinle tatmin edecekler cunku kendileri geldikleri yeri unutmuslar karekter kisilik diye bisey yok zengin zuppesi gibi simarik insanlari burnundan assagin bakan tipler bazen keyfine gelme bugun is yok sana ihtiyacim yok diyce siritarak diyorum ya az yatmadin nezarethanede 🤣

burda kadina vurmayin ben o hatayi yaptim siz yapmayin
    ama boyle assalik suratina tukurmeye bile degniycek seref karekter yoksunu kisiligini benligini kaybetmis kafayi yiyor burdaki turk karilari alemlerde msarhos olup zengin is adamiarin takildigi yerdeki mekanlarda zarf atiyorlar para babalarina garsona tripler laf sokmalar hakaretler

biri cizmeyi asti bir cevap verdik tabi ne haddimize biz 5. sinif insaniz o ingiliz monorsinin kralicesi
    baya bir bagirmaya magruz kalinca ben milllet bakinca rencide olduk yani iki sert ama saglam oyle bir siddeti tokat carpmisim kari bayildi hikaye ayni itfaye 2 polis araci 6 izbandut gergadan azmani polisler ters kelepce nezaret
    sikayetinden vazgecti patron girdi bide newyorklu en sesi kalin abilerimiz mekandaydi yedirmisler biraz

gunu gelicek size agir kimsenin yapamiycagi zor isler vericekler kimi zmaan yemek vermiycek veya bu hafta nakit yok haftaya al parani diycek bir bakmissin ortada sebeb yok kapiya atmislar

bu yuzden 15000$ koyun cebinize amerikaya gelirken

issiz kalirsiniz kiraniz var is bulamazsiniz

cunku burdaki turkler tam bir suzme , cakal ,kolpaci adami yemeye calisirlar kullanirlar parandan yediginden calistigin saatten calarlar it gibi 10 dakka dinlendirmeden calistirirlar hakkinizi vemezler calarlar somururler surekli herturlu kelime yapar caninizi sikarlar social security card gelene kadar eyvallah diceksiniz mecbur bazen 4 ay bazen 6 ay suruyo
    sonra girin starbucks veya kurumsallara kafaniz rahat olur

social security card gelene işe giremiyor muyuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• burada iyi guzel birbirimize yardimci oluyoruz da arkadas cikipta gitneyecek affedersiniz sıgirlar neden basvuruyor? cocuk oyuncagimi bu niye basvuruyorsunuz arkadasim? konu sahibine onerim konuyu silsin coluk cocugun gecilmedigi forumda gitmeyecek ne kadar adam varsa basvuruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-151CCB885 -- 22 Kasım 2017; 15:9:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu sene kazananlari gorelim
  • Trump köstek olacak bu işe
  • sabzu S kullanıcısına yanıt
    yeni bir haber mi var da konuyu hortlattın
  • quote:

Orijinalden alıntı: pakaji

yeni bir haber mi var da konuyu hortlattın
    foruma epeydir girmiyordum, soru filan gelmiş,
  • Bu yıl bir daha başvurdum

Hayirli olsun

• Kasımda sona erdi

• Son 2 hafta hadi bakalım
    Bu sefer kazanacakmisim gibi bir his oluştu içimde.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrsmrc

Son 2 hafta hadi bakalım
    Bu sefer kazanacakmisim gibi bir his oluştu içimde.
    Umarım kazanırsın hocam.Bende ileride başvurmayı düşünüyorum bakalım neler olacak...
  • Eyvallah

• Forumdan kazanan oldu mu hiç

• Yarın mı açıklanacak

• Bu sene de başvurmuştum bekleyelim bakalım sonuçları.
  • Türkiye saatiyle 19.00 açıklanıyor

• Site çöktü giremiyorum

• Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.

Please verify that you have entered all information correctly. You may re-check the Entry status by clicking on the ESC Home Page link below.
  • Çıkmadı

• İki günlük kitlenme sonrası bugün bakabildim. Çıkmamış. Sağlık olsun.

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.