Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Green Card (göçmenlik başvurusu) yapanlar burada toplanalım [SON GÜN 3 KASIM]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
713
Cevap
88
Favori
39.406
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Green Card (göçmenlik başvurusu) yapanlar burada toplanalım [SON GÜN 3 KASIM]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      11276 Mesaj
      17 Kasım 2017 22:10:10

İlk defa başvurdum ben de bakalım hakkımızda hayırlısı
      |
      |

• 22 Kasım 2017 12:59:51
      Başvurular bitti mi acaba?
      |
      |

• Binbaşı
      1004 Mesaj
      22 Kasım 2017 13:53:57
      quote:

Orijinalden alıntı: iFruit

bazen parada gecmiyor gelince gorucekler

valla diyorum burda yakin 1. dereceden isini oturtmus

kimsesi olmayan veya turkiyeden ciddi anlamda size anne baba dayi amaca size ciddi ciddi destek cikmiiycaksa

ustinuzde 15000$ olmadan girmeyin amerikaya

hicbir turke bel baglamayin isinde calisiyorum diye guvenmeyin heran hersey yasayabilirsiniz surunursunuz yoksa bekar adam icin gecerli bisey bu

social security card size gelenekadar biraz hazirinizi yemeyin

mecbur caliscaksiniz gaz istasyonlarinda restorantlarda veya sokak tezgahlarinda avm icinde stand satis elemani olarak

caliscaksiiz zorluklari gorceksiniz ve social security kart gelene kadar evet turklerin yaninda calismaya mahkumsunuz

herturlu egolarini sizinle tatmin edecekler cunku kendileri geldikleri yeri unutmuslar karekter kisilik diye bisey yok zengin zuppesi gibi simarik insanlari burnundan assagin bakan tipler bazen keyfine gelme bugun is yok sana ihtiyacim yok diyce siritarak diyorum ya az yatmadin nezarethanede 🤣

burda kadina vurmayin ben o hatayi yaptim siz yapmayin
      ama boyle assalik suratina tukurmeye bile degniycek seref karekter yoksunu kisiligini benligini kaybetmis kafayi yiyor burdaki turk karilari alemlerde msarhos olup zengin is adamiarin takildigi yerdeki mekanlarda zarf atiyorlar para babalarina garsona tripler laf sokmalar hakaretler

biri cizmeyi asti bir cevap verdik tabi ne haddimize biz 5. sinif insaniz o ingiliz monorsinin kralicesi
      baya bir bagirmaya magruz kalinca ben milllet bakinca rencide olduk yani iki sert ama saglam oyle bir siddeti tokat carpmisim kari bayildi hikaye ayni itfaye 2 polis araci 6 izbandut gergadan azmani polisler ters kelepce nezaret
      sikayetinden vazgecti patron girdi bide newyorklu en sesi kalin abilerimiz mekandaydi yedirmisler biraz

gunu gelicek size agir kimsenin yapamiycagi zor isler vericekler kimi zmaan yemek vermiycek veya bu hafta nakit yok haftaya al parani diycek bir bakmissin ortada sebeb yok kapiya atmislar

bu yuzden 15000$ koyun cebinize amerikaya gelirken

issiz kalirsiniz kiraniz var is bulamazsiniz

cunku burdaki turkler tam bir suzme , cakal ,kolpaci adami yemeye calisirlar kullanirlar parandan yediginden calistigin saatten calarlar it gibi 10 dakka dinlendirmeden calistirirlar hakkinizi vemezler calarlar somururler surekli herturlu kelime yapar caninizi sikarlar social security card gelene kadar eyvallah diceksiniz mecbur bazen 4 ay bazen 6 ay suruyo
      sonra girin starbucks veya kurumsallara kafaniz rahat olur

social security card gelene işe giremiyor muyuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

2018

• Yüzbaşı
      358 Mesaj
      22 Kasım 2017 14:25:01
      burada iyi guzel birbirimize yardimci oluyoruz da arkadas cikipta gitneyecek affedersiniz sıgirlar neden basvuruyor? cocuk oyuncagimi bu niye basvuruyorsunuz arkadasim? konu sahibine onerim konuyu silsin coluk cocugun gecilmedigi forumda gitmeyecek ne kadar adam varsa basvuruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unsatisfied -- 22 Kasım 2017; 15:9:39 >
      |
      |

• Binbaşı
      1659 Mesaj
      16 Mayıs 2018 06:56:06
      bu sene kazananlari gorelim
      |
      |

-trust me i'm an engineer-

Los Angeles,CA

• Onbaşı
      20 Mesaj
      22 Ocak 2019 13:39:15
      Trump köstek olacak bu işe

• Er
      3 Mesaj
      [24 Şubat 2019 11:47:43 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
      22 Ocak 2019 14:29:01

yeni bir haber mi var da konuyu hortlattın
      |
      |
      sabzu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
      20 Mesaj
      22 Ocak 2019 16:58:00
      quote:

Orijinalden alıntı: pakaji

yeni bir haber mi var da konuyu hortlattın
      foruma epeydir girmiyordum, soru filan gelmiş,
      |
      |

• Yarbay
      3073 Mesaj
      23 Ocak 2019 19:37:35
      Bu yıl bir daha başvurdum

Hayirli olsun

[Çıkmazsan yollara, gidemezsin uzaklara..]
      Always stick to the plan!
    • Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 6 saat 32 dakika kadarı kaldı.
      1 Not
      23 Ocak 2019 21:49:29

Ne zaman başladı ne zaman bitiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      mrsmrc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3073 Mesaj
      23 Ocak 2019 23:55:46

Kasımda sona erdi

|
      |
      Promayz00 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      0 Mesaj
      13 Şubat 2019 16:13:32
      Arkadaşlar herkese merhaba, green card alabilmenin tek yolunun çekiliş ya da bir Amerikan vatandaşı ile evlenmenin gerekmediğini çok geç olmadan, aracı firmalara ve avukatlara paralar saçmadan öğrenmiş bir kişi olarak sizlerinde zarar görmesini istemem. Tabi ki bu aydınlanmam tek başıma olmadı ABD de uzun süredir ( 28 yıl )yaşayan çocukluk arkadaşımın sayesinde oldu. :)
      Green card alabilmenin yaklaşık 187 çeşit yolu olduğunu ve evlilik ve çekilişin bu yollardan sadece iki tanesi ve en zor olanları olduğunu kendisi söylediğinde ve bir çok bilgi daha verdiğinde bunları nereden bildiğini sordum. o da Amerika da bu işi çok ciddi yapan hatta bu alanda en büyük hukuk firması olan HW de bir avukat arkadaşı olduğu ve 2 arkadaşını o sayede green card sahibi yaptığını söyledi. Detaylıca konuştuktan 2 ay sonra Miami'ye gidip firmayı ziyaret ettim. Şansıma 1 ay önce büyük bir açılış ve ünlülerin katıldığı davetle Türkiye de temsilci firmaları olan IIS 'i açmışlar. Ben başvuru mu tamamladım şu an combo card yani ABD ya giriş yapacağım evraklarımı bekliyorum. 4-5 ay sürecek. Toplamda 9-10 ayda green card 'mı alacağım.
      Avukat ve hiç bir yetkisi olmayan aracı kurumlara para kaptırmayın.
      Ve en önemlisi bu kurum size green card alamazsa paranızı geri ödüyor anlaşmada var bu madde.
      Sadece yardımcı olmak istedim. Zarar gören çok insan var benim yakın çevremde bile var.
      Hatta geçen gün sadece form doldurmaya 150 usd istemişler sesli güldüm. formu 15-20 dk da arkadaşıma doldurdum.www.iisvisa.com
      Bence bir bakın.

No Pain No Gain

• Çavuş
      52 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      aea 98

13 Şubat 2019 16:32:58
      quote:

Orijinalden alıntı: USAlone

Arkadaşlar herkese merhaba, green card alabilmenin tek yolunun çekiliş ya da bir Amerikan vatandaşı ile evlenmenin gerekmediğini çok geç olmadan, aracı firmalara ve avukatlara paralar saçmadan öğrenmiş bir kişi olarak sizlerinde zarar görmesini istemem. Tabi ki bu aydınlanmam tek başıma olmadı ABD de uzun süredir ( 28 yıl )yaşayan çocukluk arkadaşımın sayesinde oldu. :)
      Green card alabilmenin yaklaşık 187 çeşit yolu olduğunu ve evlilik ve çekilişin bu yollardan sadece iki tanesi ve en zor olanları olduğunu kendisi söylediğinde ve bir çok bilgi daha verdiğinde bunları nereden bildiğini sordum. o da Amerika da bu işi çok ciddi yapan hatta bu alanda en büyük hukuk firması olan HW de bir avukat arkadaşı olduğu ve 2 arkadaşını o sayede green card sahibi yaptığını söyledi. Detaylıca konuştuktan 2 ay sonra Miami'ye gidip firmayı ziyaret ettim. Şansıma 1 ay önce büyük bir açılış ve ünlülerin katıldığı davetle Türkiye de temsilci firmaları olan IIS 'i açmışlar. Ben başvuru mu tamamladım şu an combo card yani ABD ya giriş yapacağım evraklarımı bekliyorum. 4-5 ay sürecek. Toplamda 9-10 ayda green card 'mı alacağım.
      Ve en önemlisi bu kurum size green card alamazsa paranızı geri ödüyor anlaşmada var bu madde.
      Sadece yardımcı olmak istedim. Zarar gören çok insan var benim yakın çevremde bile var.
      Hatta geçen gün sadece form doldurmaya 150 usd istemişler sesli güldüm. formu 15-20 dk da arkadaşıma doldurdum.www.iisvisa.com
      Bence bir bakın.
      şimdi reklamlar
      |
      |

''Görürsünüz ki milleti mahveden, esir eden, harap eden fenalıklar, hep din örtüsü altındaki küfür ve kötülükten gelmiştir'' M. Kemal ATATÜRK

• Yarbay
      3073 Mesaj
      13 Şubat 2019 17:07:58
      quote:

Orijinalden alıntı: USAlone

Bence bir bakın.
      Yaw he he.

|
      |

Reklamlar
web tasarım
Paykasa
nice türkiye
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.