Şimdi Ara

Graveyard Keeper - Better Save Soul Türkçe Yama(v.1.405) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
362
Cevap
19
Favori
96.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oyun + DLC

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hocam bir tek ben demi siyah ekran da kalıyor?

• bendede aynı sıkıntıyı veriyor

taş kırma sahnesi ve siyah ekran

• siyah ekran sorunu sürümden kaynaklı eski yada yeni sürüm kullanıyorsanız siyah ekran veriyor uygun sürümünü bulun steamdaysa eski sürüme geri dönün.

• Yama steam versiyonuyla uyumlu siyah ekran hatası almanızın sebebi oyunun sürümüyle alakalı eski sürümlerde çalışmıyor yama.

• Oyunu ve yamayı ben de deneme fırsatı buldum. Öncelikle söylemeliyim ki oyunu çok beğendim. Hatta stardew Valley den daha başarılı buldum. Neden puanları ona göre düşük kalmış anlamadım. Her bir adımda acaba ne olacak diye merak ettiriyor. Başlarda üretim yapmak ve para kazanmak biraz zor ama bir süre sonra kolaylaşıyor. Herneyse şimdi yamaya gelecek olursam. Maalesef bazı yerlerde eksikler ve hatalar mevcut. Göçmen kampında çevrilmemiş diyaloglar var. Hatalar ise genellikle diyalogların çoğunda mevcut. Diyaloglar biraz yarı translate gibi olmuş. Ama genel olarak bakacak olursak bu yamayla oyun rahat ve anlaşılır bir şekilde oynanabiliyor. Oyunda bayağı bir zaman geçirdim ama henüz bitmedi. Bittikten sonra ya da güncelleme gelirse, eksik ve hatalı yerleri elden geçirmeyi düşünüyorum. Umarım böyle bir firsatim olur çünkü oyunu gerçekten çok beğendim. Keşke daha önce oynasaydim. Oyun bitsin bakalım neler olacak...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Macbook Pro cihazımda yamayı uyguladım. Fakat oyun içinde ki itemlerin grafikleri bozuluyor. Yamayı kaldırdığımda düzeliyor. Sorunu yaşayıp çözen var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: burak1952

Macbook Pro cihazımda yamayı uyguladım. Fakat oyun içinde ki itemlerin grafikleri bozuluyor. Yamayı kaldırdığımda düzeliyor. Sorunu yaşayıp çözen var mıdır?

Oyun orjinal mi? Değilse v. 1.310 sürümünü indirdiğine emin misin?

• Truelegend kullanıcısına yanıt

Oyunu steamden alarak kurdum. 1.310 versiyonunda. Windows pc de kurup denediğimde çeviri ve grafikte bozulma olmuyor. Fakat macbook da çalıştırdığımda aşağıda ki gibi görseller bozuluyor.

Graveyard Keeper - Better Save Soul Türkçe Yama(v.1.405)
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak1952

Oyunu steamden alarak kurdum. 1.310 versiyonunda. Windows pc de kurup denediğimde çeviri ve grafikte bozulma olmuyor. Fakat macbook da çalıştırdığımda aşağıda ki gibi görseller bozuluyor.

Hmm o zaman bilmiyorum. Windows dışında bilgim yok.

• Eline sağlık hocam, sayende bitirdim şu oyunu :)

• Elinize sağlık, fakat çeviride bazı bölümler eksik kalmış sanırım veya güncelleme ile ekstra text gelmiş olabilir. Mülteci Kampına gittikten sonra kampların işleyişi ile ilgili soruların bazı kesimleri ingilizce. Ayrıca mülteci kampının tutorial kısmı ingilizce kalmış. Şuan gözüme çarpan bunlar oldu. Onun harici harika bir iş tekrar teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: smtcnts

Elinize sağlık, fakat çeviride bazı bölümler eksik kalmış sanırım veya güncelleme ile ekstra text gelmiş olabilir. Mülteci Kampına gittikten sonra kampların işleyişi ile ilgili soruların bazı kesimleri ingilizce. Ayrıca mülteci kampının tutorial kısmı ingilizce kalmış. Şuan gözüme çarpan bunlar oldu. Onun harici harika bir iş tekrar teşekkürler.

Haberimiz var çeviren arkadaş gözden kaçırmış olmalı. Güncelleme gelirse düzeltilecek.

• Oyundan çıkıp girdiğimde save dosyalarım siliniyor çözümünü bilen varmı acaba

Save dosyalarını nasıl yedekleyecegim bunuda bilen varsa çok yardımcı olmuş olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Hrz1

Oyundan çıkıp girdiğimde save dosyalarım siliniyor çözümünü bilen varmı acaba

Save dosyalarını nasıl yedekleyecegim bunuda bilen varsa çok yardımcı olmuş olur

neden silindiğini bilmiyorum ancak oyunun save dosyaları burada tutuluyor istersen kontrol et ya da yedeklemeye çalış.

C:\Users\Kullanıcı Adı\AppData\LocalLow\Lazy Bear Games

• Kanka şimdi

Bunlardan hangisi save dosyası unity dosyasının içinde "local.df6... diye giden bir klasör adı var

Graveyard Keeper - Better Save Soul Türkçe Yama(v.1.405)

• quote:

Orijinalden alıntı: Hrz1

Kanka şimdi

Bunlardan hangisi save dosyası unity dosyasının içinde "local.df6... diye giden bir klasör adı var

1.dat.backup.1 ve 2 olması lazım.

• konum ve saat kaynaklı bir hata alıp oyunu sinirlenip silmiştim bi bakmak lazım tekrar

• quote:

Orijinalden alıntı: frkndgnr

konum ve saat kaynaklı bir hata alıp oyunu sinirlenip silmiştim bi bakmak lazım tekrar

o sorun hala devam ediyor düzeltmediler. windows görüntüleme dilini ingilizce yapmak gerekiyor oyunun açılması için.

• İngilizce kısımlar güncellendi mi?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.