Şimdi Ara

Graves'in Sigarası Kaldırıldı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
6.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iyi oldu fakat o eski havasi gitti

• Bu konuda bir açıklama yapılmış.

Riot Silver:
    "Hey all,

I can give a bit of context on why the cigar was removed. Essentially, there was a significant risk of censorship or age rating problems in various regions based on the depiction of tobacco usage. This kind of thing is pretty strictly enforced in parts of the world, and in this case it became clear that we needed to remove the cigar in his splash. The relevant laws sometimes apply differently depending on content type, which is why something that might work in peripheral content like a cinematic may not work in content like splashes that are tied specifically to the core game.

I can also speak a bit as to why we wouldn't create multiple splashes in response to this kind of issue. One of our goals moving forward with splash art, compared to how things have been done in the past, is to create content for all regions. In the past we've created modified or entirely different splashes based on the needs or appeal of certain regions, but this is something we've been working to change moving forward. Where possible, we want to stay away from sharding the game unnecessarily for different regions. It may seem like a small thing in this case, but we believe that being consistent with this artistic approach best allows for a common community and common stories for players to experience and share with each other."
    -Silver
    http://boards.na.leagueoflegends.com/en/c/story-art/QU1FzRg5-graves-cigar-got-removed?comment=000f

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRTFR -- 8 Kasım 2014; 11:31:30 >

• Ağır nerflemişler.
  • Sigara zararli meme zararli degil ergen kardeslerim. doya doya bakin memelere ama sigara icmeyin

• Cuağara
  • Cumhurbaşkanımız geçiyor adam hala sigara içiyor tabikide kaldırılcak
    kata , jinx , ashe gibi champlarda kapanacak yakında :D
    şimdiden imam ashe skini 975 rp
  • quote:

Orijinalden alıntı: Révo21

Cumhurbaşkanımız geçiyor adam hala sigara içiyor tabikide kaldırılcak
    kata , jinx , ashe gibi champlarda kapanacak yakında :D
    şimdiden imam ashe skini 975 rp

mf de kapanıyomuş
  • Bu başlığı okuduktan 10 dakika sonra babamın paketimi bulması tesadüf müdür
  • Sıgarayı bırakmış demek ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kesin riot tr bunu dile getirmiştir kaldırın diye zira tv de silahlar yasaklanmazken sigara yerine çiçek koyan kafalara eşit bu durum
  •  Graves'in Sigarası Kaldırıldı
  • Bu kadar saçmalık olamaz ya yakında turnuvalarda açık giyinen heroları da kaldırırlar hay allahım
  • exiledFromBadmen kullanıcısına yanıt
    İşte bunlar hep yalan

• Bu ne saçmalık arkadaş
  • Esq. Gragas ta içiyor aslında.
  • Sigara öldürür göğüs öldürmez
  • Sigara kullaniyorum ama oyuncu kitlesinin 12-13 yaslarina kadar düstügünü ve büyük bir cogunluk olusturduklarını göz önünde bulundurursak bence mantikli bir olay. Silahla aynı kefeye koyanlar olmus da, graves'in veya herhangi bir champin silahını çıkartmak söz konusu bir durum mu sizce? Daha gecenlerde bir video görmüstüm cocuklar basketbol sahasında arena tarzı bir sey yapmıslar 'Ben garen'ım ben draven'ım' seklinde oyun oynuyorlar. Birazcık düsünündügünüzde cidden mantıklı bir hareket oldugunu anlıyorsunuz. Neden bu kadar fazla tepki cektigini anlamadim, takdir ettim sahsen Riot'u.

• Sigara şirketiyle anlaşamamışlardır

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.