Şimdi Ara

GRANDE PUNTO (611. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.286
Cevap
31
Favori
884.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 609610611612613
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiat için malzeme satan heryerde bulursun fiyat hemen hemen aynı olur trw asla kullanmayın mümkünse fren sistemi orjinal yada üretici onaylı yan sanayi olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zibidibidikcik

Fiat için malzeme satan heryerde bulursun fiyat hemen hemen aynı olur trw asla kullanmayın mümkünse fren sistemi orjinal yada üretici onaylı yan sanayi olsun

Üstad bulunduğum şehirde Trw den başka disk bulamadim Link verebilir misiniz?

• emurat E kullanıcısına yanıt
    Delphi, lancia veya bosch marka oto unlu de olması lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: zibidibidikcik

Delphi, lancia veya bosch marka oto unlu de olması lazim

Sağol hocam bakayım.

• emurat E kullanıcısına yanıt
    05322820720 bu numaraya wattsap tan sorabilirsin yardımcı oluyorlar orjinal parçalar aksoy fiat yedek parça

• quote:

Orijinalden alıntı: freze1980

05322820720 bu numaraya wattsap tan sorabilirsin yardımcı oluyorlar orjinal parçalar aksoy fiat yedek parça

Sende sağol hocam.
    Punto ruhu ölmemiş.

• arkadaşlar 2008 grande punto 1.3 multijet aracım.

önceden 4.0 4-5 arası yakardı şimdi 5.0- 5.5 arası yakar oldu. genelde uzun yol yapıyorum.
    günde 50 km.

araç 180 . 000 kmde değişmesi gereken parça vs var mıdır bilmiyorum.
  • cafzafer2 C kullanıcısına yanıt
    Normal havalar soğuk günde 50km yol yapıyorsanız gösterge 5 litre civarı ise iyi sayılır 6 7 hatta 10 litre yakanlar var triger değişmediyse 180binde değiştirebilirsin ses vs varsa.. onun dışında motor yağı ve filtreler her 10binde değişir özellikle 180binde şu şu değişecek diye birşey yok hangi parçada yıpranma fazlaysa değişebilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zibidibidikcik -- 25 Aralık 2016; 12:29:54 >
  • zibidibidikcik kullanıcısına yanıt
    kardeş sen eski kasayı sattınmı grandeye takılıyorsun

• Arkadaşlar merhaba,

Grande Punto araç almayı düşünüyoruz, yakıt tüketimi,teknik donanımı, iç dizayn her şey okey fakat bu araçlarda Kronik bir arıza var mıdır ? Var ise nelerdir? Kaç kmde ortaya çıkmaktadır ? Bile bile lades olmak istemiyorum. Yardımlarınızı rica ediyorum :)
  • freze1980 kullanıcısına yanıt
    Geçen sene sattım 4 5 ay sonra grande aldım

• Taylan8899 T kullanıcısına yanıt
    Fiat punto alacaksanız direksiyon sistemi mutlaka kontrol ettirin sağlamsa gerisi önemsiz motor düzenli bakım görmüş ise yüksek km de olsa sıkıntı yok aracın beyni elektrik aksamı kontrol edilsin problem varsa zaten belli olur bu paralara alınacak en güzel araçtır

• Taylan8899 T kullanıcısına yanıt
    arkadaşın dediği gibi direksiyon servo motor arızası yanş city mode kronik ona diikkat et gerisi zaten rutin kontroller yetkili servise mutlaka götür yazılı kağıt al

• Arkadaşlar aracı alırken expere soktum.
    Kusur olarak yakıt pompasından yakıt sızdırması var denildi.
    rekorlarda falanmı problem vardır yoksa pompamı değişir genelde.
    teşekkrler.
  • Senkei kullanıcısına yanıt
    Pompa tamir kitleri var içindeki contalar felan değişiyor 200 -300 arası bir rakam tutar Bosch servisler yapıyor bu işi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiat özel servise gitsem hallederler mi ?
  • Senkei kullanıcısına yanıt
    Hallederler ama bazıları pompayı söküp revizyoncuya götürür Bursa'dasınız sanırım sizi yönlendirebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoctorEconomy -- 18 Ocak 2017; 19:53:11 >
  • Bursa Gemlikteyim hocam. Cumartesi orhangazide ki teknikiş otoyaya gitmeyi düşünüyorum.
    siz ne önerirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senkei

Bursa Gemlikteyim hocam. Cumartesi orhangazide ki teknikiş otoyaya gitmeyi düşünüyorum.
    siz ne önerirsiniz.

Özel mesaj attım hocam

• araç 1.3 dizel. debriyaja basılı çalıştırdığım zaman. araç çalışıyor ve debriyajdan ayagımı alırken cırrrrrrt diye ses geliyor. bu normal mi ?
    ne gibi bir problem olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 609610611612613
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.