Şimdi Ara

Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU] (2608. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54.204
Cevap
252
Favori
1.561.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26062607260826092610
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ılgaz94

1 saat önce pacific standart heist (motorlu) görevini yaptım. Daha önce series a, fleeca bank, humane labs görevlerini yapmamıştım. Bu görevler pacific standart heistten sonra yapılabilir mi?

Tabiiki yaparsın. Tamamını yapma hakkına sahipsin tekrar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GTA 5 Tofaş Şahin Modu Yükleme Modifiye Yapma

• oynayan varda ben mi denk gelmiyorum arkadaş! heist,MC zamazingosu falanı filanı beraber yapacak arkadaşlar ,RS id:mrtspk ekleyin .
  • Saçma sapan video'lar ile GTA'ya devam

• oyuna steam üzerinden değil normal rockstar sosyal club üzerinden oyuna sahibim orijinal oyunum fakat güncelleme gelmiş 900 mb güncelleme neredeyse sonuna kadar geliyor fakat failed hatası verip kapanıyor.ne yapmam lazım ?
  • 9-15 mayıs arası bütün heistler x2 RP ve x2 $ dağıtıyor.

Bilginize.

• Motorsiklet kulübüne katılmak isteyenleri beklerim! Yalnız oynayınca hiç sarmıyor. Tabii onun dışında beraber heist vs. de yapabiliriz. ID: LuckyTheVoice MC adı: Murder, Inc.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtspk

oynayan varda ben mi denk gelmiyorum arkadaş! heist,MC zamazingosu falanı filanı beraber yapacak arkadaşlar ,RS id:mrtspk ekleyin .

Ekledim !

• Online oyuna yeni başladım ''azimborader'' nickim ekleyelim birlikte oynayalım bana da yardımcı olacak arkadaşlara ihtiyacım var.
  • Bugün pacific standard heisti tekrar yaptım ama sanırım normalde sadece 1 kere yapılabiliyormuş. Hile yapmış sayılır mıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.B.D(azimBora)

Online oyuna yeni başladım ''azimborader'' nickim ekleyelim birlikte oynayalım bana da yardımcı olacak arkadaşlara ihtiyacım var.

Ekleyebilirsin fırsat buldukça oynarız, elimden geldiğince yardımcı olurum! ID: LuckyTheVoice

• Selam oyuna yeni başladım sayılır oyunda baya para verip birkaç yer satın aldım oraların bize bir getirisi varmı ? Misal car crpyard diye biyer satın aldım belli aralıklarla hesabımıza para falan yatırıyorlarmı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihan4292 -- 13 Mayıs 2017; 20:39:19 >
  • ılgaz94 I kullanıcısına yanıt
    Off naptın sen ya... Gitti hesap, ne olacak şimdi?
  • https://discord.gg/dw8hvaK

Discord a bekleriz hocalar...
  • sistem gereksinimleri Çok gereksiz
  • https://socialclub.rockstargames.com/member/boraazim arkadaş arıyorum online için.
  • ılgaz94 I kullanıcısına yanıt
    Öyle bir sınır yok istediğiniz kadar tekrarlayabilirsiniz.

• Arkadaşlar PC'ye format atmadan önce GTA5 oyunarken vsync açık oynuyordum ve 60 fps'ye sabitlenmesine rağmen fps hep 63-62 arasında gidiyordu, hiç bir zaman fps 60'ın altına düşmüyordu kasılma, lag, frame düşüsü falan hissetmiyordum. ayarlarım ile hiç oynamamıştım hepsi very high'daydı. pc'ye format attım şimdi de vsync açık ama fps'm 63-62 falan olmuyor max 61 oluyor bu yüzdende 59-58 falan düşebiliyor böyle ekranı aniden çevirince 54 falan oluyor hatta ama formattan önce böyle bir şey yoktu. sorunu bilen var mı nvidia ayarları ile mi ilgili? vsync'i açınca daha kötü oluyor benim oyunum fps 65-75 olması rağmen sanki kasıyormuş gibi hissediyorum niye bilmiyorum
  • Beyler oyunda satın aldığımız yerlerin bize parasal bir getirisi falan varmı oyunda.
  • Beyler oyunu en ucuz nereden alabilirim?

• 
Sayfa: önceki 26062607260826092610
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.