Şimdi Ara

Grand Theft Auto V İçin Yeni Ekran Görüntüleri! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • resimdeki oyuncumuz "bilader şu araba senin mi.mekanın önünden kaldır onu hemen" diyer gbi hahahaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: AyNaR

Arabalr yine super ... Ama PC-e YOK BIZE YOK ! =(

panpa bi ps3 al ps3'de oyun başkadır
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

quote:

Mouse + Klavye gibi bir nimet varken.
  • Lisanslı arabalar mı var?
  • FBI'nın binası da vara bu oyun cidden efsane olacak.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Babblebabble

quote:

quote:

Mouse + Klavye gibi bir nimet varken.

GTA tarzı oyunlar gamepad ile daha iyi kontrol edilebiliyor. ama bunun için konsol şart değil tabiki. PC uyumlu X modu olan kaliteli bir gamepad, aynı işi fazlasıyla görür.

• kesin verecekleri videonun kesitleri bu resimler___ama çok merak ediyorum videoyu artık çıksın da başlasın gta çılgınlığı

• Ps 3 yeterli rami yok diyen arkadaş ps3 teknik özellikleriyle ilgili bi bilgin olmadan saçma sapan yorumlar yapma insanı dillendiriyoruz böle laflarla
  • Bu oyunda vice cityde gördüğüm ışığı görüyorum! onun yarattığı etkiyi yaratacak ve senelerce akıllarda kalacak bir oyun geliyor millet!!!!!!!

• quote:

Ps 3 yeterli rami yok diyen arkadaş ps3 teknik özellikleriyle ilgili bi bilgin olmadan saçma sapan yorumlar yapma insanı dillendiriyoruz böle laflarla

256 mb ram e yeterli mi diyosun yani :D koptum. Burda gelip konsol veya pc fanlıgı yapmanın manası yok. Bir gerçekler vardır bir de olasılıklar. Olasılıklar gerçekleri yanlış kılmaz. O kadar geniş şehri 256 mb ram ile vemeleri çok zor. Ha vermesine vverirler ama 5 metreden sonrası çamur gibi olur, oyun kasım kasım kasar anca öyle olur.

• Rockstar games bu görüntüler'le beklentiyi çok yükseltti adamın iştahini kapartıyo ama geldiğinde fizikler böyle kaliteli olmazsa gta'nın sonu olur gibi geliyo.Bide gta 4 gibi optimize özürlü olursa of of of.

• kaç yaşındasın smalsrol ? böyle çok bilmişlik yapmadan önce bir araştır PS3'te ram nedir ne iş yapar kafan basmıyor anlaşılan
  • smalsrol
    12.11.2012 22:08:07

Konsol ramiyle PC ramini bir tutma mantıkları aynı değildir. Konsol hakkında zerre bilgi sahibi değilsin saygı duyarım ama kalkıp milletle polemiğe girme bari.
  • PC ile konsolların işleyiş özellikleri farklı.PS3'te böyle bir oyunda işlemciye ve rame yükleniceklerdir.Fakat işlemcisinin çok iyi olmasına rağmen,ramin düşük olması oyundaki kırpılmalara yol açacak.Yinede oyun rahat ve akıcı bir biçimde çalışıp,oynanacaktır.Xbox360'da ise yine aynı şekilde işlemciye ve rame yükleneceklerdir.İşlemcisi PS3'e nazaran daha kötü olsada,ekran kartı durumu kurtararak daha net ve temiz bir görüntü sağlacaktır.AA eksikliği Xbox360'da daha az görülecektir.Hatırlarsanız GTA IV'ü PS3 630p,Xbox360 720p oynatmıştı ve Xbox360'ın grafik kalitesi PC'ye daha yakındı.Buda demek oluyor ki multiplartform oyunlarda Dx'in ve ekran kartının önemi daha fazla.Opengl kullanan PS3 ise multiplartform oyunlarda daha sönük kalıyor.Çünkü firmalar PS3'e optimizasyon açısından daha çok zorlanıyorlar ve iyi bir görüntü sağlamaları için üzerlerinde çok uğraşmaları gerek.Tabi Naughty Dog gibi firmalar bu işi çözmüş durumdalar.Zaten konsolların grafik kalitesi artık sonlarda.Aleti daha fazla zorlayamıyorlar.Bu nesilde konsollardan görebileceğiniz en iyi grafik Uncharted 3 ve Gears of War 3'ten daha iyisi olamaz.Yeni çıkan oyunlarda ise bir kaç eklenti yapılarak,grafik daha da iyileştirilebilir.

Sonuç olarak konsollar şuan GTA V kaldırabilecek durumdalar.Fakat grafik anlamında GTA IV'ün üstüne çok birşey katacaklarını sanmıyorum.Sadecene çevre ve renk paletleri değişecek gibi bir his var içimde.Ama eğer konsolun tam gücünden yararlanılıp,GTA V gibi bir oyun piyasaya çıksaydı ( Ki ben GTA V'te konsolların sınırlarının tam anlamıyla zorlandığını sanmıyorum ) grafiklerinin nasıl olacağını gerçekten merak ediyorum.Bu görüntüler ise PC'den anlınmıştır.Çünkü oyunlar PC'de yapılıp,konsollara optimizasyon yapılıyor.Buda demek oluyor ki,resimler oyunun konsollara optimizasyon yapılmamış halini içeriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: aygun61

FBI'nın binası da vara bu oyun cidden efsane olacak.

FIB yazıyor orada..
  • Hala PC çıkış tarihi konusunda bir açıklama gelmedi. Sadece konsola çıkma konusundaki endişelerim iyice artıyor :(
  • quote:

kaç yaşındasın smalsrol ? böyle çok bilmişlik yapmadan önce bir araştır PS3'te ram nedir ne iş yapar kafan basmıyor anlaşılan

Bir misafirlikten çıkta kımsın görelim, ben çok bilmişlik yapmıyorum ama sen yapıyorsun farkında değilsin. Neyin ne oldugunu biliorm, 256 mb ram ile bu görüntüyü veremez bunu sende biliorsn, kırpılmalara gidilecek. Bunu sende demişsn zaten. Neyin kafasını yaşıyorsn o zaman, sırf tartışma ortamı yaratmak için. yazık.
  • quote:

smalsrol
    12.11.2012 22:08:07

Konsol ramiyle PC ramini bir tutma mantıkları aynı değildir. Konsol hakkında zerre bilgi sahibi değilsin saygı duyarım ama kalkıp milletle polemiğe girme bari.

Aynı tuttugumu söyleyen kim ? şuraya gelip konsol veya pc fanlıgı yapanların bundan çıkarı ne diye düşünmüyor değilim. Sanki konsolu kendileri yapmışta, pcyi kendileri icat etmişte toz kondurmuyorlar. Ne kadar farklı da olsa konsolun çalışma şekli, 256 mb ekran kartı rami ve 256 mb kendi rami ile bu görüntüyü veremez, verir diyen varsa oyun çıkltıgında görüşelim. Battlefield 3 ü hepimiz gördük. Konuşmaya gerek yok.
  • ulan ne kadar cahil bi konsol kitlesi yaşıyor bu ülkede saflar renderli resimlerdeki kaliteyi konsollarında göreceklerini sanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: tizar

ulan ne kadar cahil bi konsol kitlesi yaşıyor bu ülkede saflar renderli resimlerdeki kaliteyi konsollarında göreceklerini sanıyor.

Aynen kardeşim, zaten o yorumları yapanların alayı ' BSC Misafiri '
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.