Şimdi Ara

Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU] (2669. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
54.196
Cevap
252
Favori
1.561.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26672668266926702671
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheMuyu

evet hocam. verdiğim sitedeki gibi yamayı yüklerseniz yama için oyunun ana klasöründe mods adında bir klasör oluşturuyor.
    online gireceğiniz zaman bu klasörün adını değiştirin mods__ filan yapın mesela.
    tekrar offline girip türkçe oynamak için adını tekrar mods yapın

Alıntıları Göster
    tamamdır hocam çok teşekkür ederim
  • Dün 500bin dolar gelmişti hesabıma, bugün oyuna girdim tekrardan 500bin geldi, iki kez verdiler, havadan 1 milyon sevindirdi dibi görmüştüm arabalara harcamaktan
  • Wake Me Up When I Care kullanıcısına yanıt
    oyunda anlamadığım şeyler oluyor bu ara. geçtiğimiz haftasonu bende sadece bulpup mk2 olmasına rağmen çoğu silahın upgrade yapılmıştı. garajlarımdaki araçlar yer değişiyordu, yeni silahlar geldi, elimdeki bazı silahlar kayboldu. sonra yavaş yavaş düzeldi hepsi. bende olan bende kaldı, gerisi gitti.

insallah size bu olmamıştır
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    o zaman girip harcayayım hemen mutluluğum kursağımda kalmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

normal adamın teki vursa hakkıdır çünkü oyun diyor git parçala diye. parçalasa sıkıntı yok. çatışır savaşırsın ama hilecilere karşı hiçbir şey yapılmıyor. Adam atomizeri seri sıkıyor ve hiçbir şey yapamıyorsun. araban denize doğru gidiyor. çok başıma geldi bu durum.
    hocam online da grubumuz falan var mi, ben yeniyim, level 14 oldum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakan1581 kullanıcısına yanıt
    hocam bir grubumuz var, katılabilirsiniz elbette. görev de yapıyoruz ancak daha çok eğlence amaçlı giriyoruz.

Ekleyin steamden; https://steamcommunity.com/profiles/76561198082346117/
  • quote:

Orijinalden alıntı: pJhier

rage mp eclipse rp serverı için oyun arkadaşı arıyoruz.
    2 kişiyiz.
    server yabancı serverı ve günlük ortalama online oyuncu sayısı 400-500 her zaman.
    istediginiz server a nasil girebiliyorsunuz, server secme var mi?

• Beyler selam akşamları ağırlıklı olarak yarış ve türevleri modları oynayan 3-4 arkadaşız bizimle oynamak isteyen varsa ekibe bekleriz. (+20 yaş)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan1581

istediginiz server a nasil girebiliyorsunuz, server secme var mi?

Alıntıları Göster
    özel serverlardan bahsediyor. FiveM diye google dan aratabilirsiniz.
  • Merhaba ben GTA 5'i yaklaşık 2 ay önce Steam üzerinde satın almıştım. Bir süre hiçbir sıkıntı çekmedim oynadım. Online ve offline moda istediğim şekilde girebiliyordum. Bir süre sonra Online moda giriş yapamamaya başladım. Yaklaşık 2 haftadır da böyle. İnternette gördüğüm neredeyse her şeyi denedim.Hesap ban yemiş mi diye kontrol falan da ettim ama ban yok. Çünkü başka bir arkadaşımın bilgisayarından giriş yapabiliyorum. Sorunu aşağıdaki eklerdeki fotolarda görebilirsiniz. Signed in offline mod diyor. Konu hakkında bilgisi olan kişilerin yardımı çok iyi olur şimdiden teşekkür ederim.

Hocam ekledim sizi ama kabul etmemişsiniz sanırım
  • Hocam tekrar davet yollar mısınız? Tanımadığım için yoksaymıştım.
    Sanırım yoksaydığınız için tekrar istek gönderemiyorum , hata veriyor.

Siz ekleyebilir misiniz zahmet olmaz ise

https://steamcommunity.com/id/loverms

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gönderdim
  • office aldim, depo aldim, ama bir türlü satin almak icin special cargo çıkmıyor . officedeki bilgisayarima giris yapıyorum, satin alınabilecek hiç kargo yok, kac gündür boyle, nedendir acaba?

• merhaba ekleyin arkadaşlar pc de arkadaşım yok yalnız çok zevkli olmuyor. social clup = oz6851
  • Eğer bugün EpicGames Gta 5 i ücretsiz yaparsa bu konuya büyük bir ordu gelebilir herkesin dikkatine

Hazırlıklı olalım

Bu arada Yeni bir karakter oluşturarak 2. Bir Online hesabı geliştiriyorum

Arkadaşı olmayıpta Heist , Görev , Unlock , Yarış yapacaklar ekleyebilir.

https://socialclub.rockstargames.com/member/LoverMS02/

• Bu hafta bunkerlar indirimde , ve bunker stock 3x para verıyor,alacaksanız chumashdaki bunkerı alın.Genelde tek satıyorsanız ,parayla tek sefer doldurun, 630k ya tek araç olarak satarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi n201 -- 14 Mayıs 2020; 13:33:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nasıl tek araç satabiliyoruz o parayı anlamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

nasıl tek araç satabiliyoruz o parayı anlamadım?
    Tek arac dedigim full stock satinca 3-4 arac yerine bu sekilde %20 stock satip tek arac cikariyosunuz.
    3x oldugu icin o para normalde 210k,bunkerda parayla cektigin 1 supply tek arac veriyor.Toplam 5 supply satin almaya stock fulleniyor 3x ile 3milyon verir.Benim dedigim teksen git gel ugrasma tek arac sat 600 k da iyi para.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 26672668266926702671
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.