Şimdi Ara

Grand Theft Auto III, Vice City & San Andreas - 2023 Türkçe Yamaları (PC & PS2) (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
333
Cevap
18
Favori
70.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilmiyorum o zaman, fontla alakalı olabilir, nasıl düzeltebileceğimi bilmiyorum ne yazık ki, fontu ben hazırlamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CriminaL277_ kullanıcısına yanıt
    Grand Theft Auto III, Vice City & San Andreas - 2023 Türkçe Yamaları (PC & PS2)

Sana şöyle bir fotoğraf atayım anlaman için. Fotoğrafa tıklayıp yakınlaştırırsan daha net anlarsın. Uzaktan bakınca belli olmuyor ancak oyunun içerisinde çok sinir bozucu. Kenar yumuşatmayı açar açmaz yazılar bu hâle geliyor.

Nedense SS'te hiçbir sorun yok gibi gözüküyor. Grand Theft Auto III, Vice City & San Andreas - 2023 Türkçe Yamaları (PC & PS2) Niye ben de anlamadım ama bariz bir şekilde yazılardaki kenar yumuşatma gidiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lil Easy -- 18 Ocak 2021; 0:1:7 >

• Lil Easy kullanıcısına yanıt

Yakınlaştırınca gördüm evet, ne yazık ki çözümünü bilmiyorum, 1080p'de kenar yumuşatma sonda oynuyorum, bende böyle gözükmüyor, dkkatimi çekmedi belki de.

Acaba bilgisayarımdan mı kaynaklı diyeceğim ama o biraz saçma olur. Herneyse... tekrardan teşekkürler bu yama için. San Andreas bu yama ile %100 bitirmeyi planlıyorum. Bulduğum her hatayı en ince ayrıntısına kadar bildireceğim.

Tamamdır. Rica ederim, iyi oyunlar dilerim.

dikkatli ol çok zor bulursun bu hataları :D

• BeratA_314 B kullanıcısına yanıt

Bunu "bir sürü hata buldum, sen de bulursun" anlamında dalga geçme niyetli dediysen teessüf ederim.

hayır, ben sadece gerçek anlamlı dedim çünkü ben senin türkçe yamanı oynayınca sadece 2-3 tane hata buldum ondan diye (ben normalde 2-3 tane hatanın daha fazla bekliyordum'da sadece 2-3 tane hata çıkmış o yüzden bu türkçe yama için çok çalışmışsın :) )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeratA_314 -- 18 Ocak 2021; 17:12:12 >
  • Font sahibi ile görüşüp şu sorunu düzeltme şansın var mı? Çünkü yazıların kenarları cidden çok kötü duruyor. Gözlerim acıdı. AA kapatmakta istemiyorum, kapatırsam oyunun grafikleri kötüleşiyor. Şu sorunu düzeltebilirsen harika olacak, onun dışında türkçe yaman müthiş!

Ad vermelimiyim bilmiyorum ama bir çözüm buldum. Yamandaki font dosyasını GTA Bullet'in yapmış olduğu font dosyası ile değiştirdim ve yamadaki font hatası düzeldi. Yani AA açık olsa bile yazıların kenarları bozulmuyor. Bildirmek istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lil Easy -- 18 Ocak 2021; 20:32:12 >

Font sahibinin son giriş tarihi 2019, paylaşanın da 2017, cevap vereceklerini sanmıyorum, fakat yamayı güncelledim, zip'in içine bahsettiğin fontu yedek olarak ekledim, "Beni Oku" metin belgesinde de kurulum talimatını güncelledim, paylaştığım fontta keskinlik sorunu yaşayanlar diğer fontu kullanır. Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim, yamayı beğenmene sevindim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CriminaL277_ -- 18 Ocak 2021; 21:48:59 >

Teşekkür ederim. Ayrıca büyük ihtimalle GTATR ekibi yamanıza bir Setup yapmak için sizin ile iletişime geçecek. Bu sayede yamanız umarım daha büyük bir kitleye ulaşacak.

• bide "haneye tecavüz" görevinde 5 tane kutuyu suya atınca "there aren't enough guns left to fill the truck!" diye görev başarısızlığı cümlesi aldım bunu'da düzeltirmisiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeratA_314 -- 18 Ocak 2021; 21:21:40 >

Düzelttim, teşekkürler.

türkçe yama'da hataları bulmak çok zor zaten ben bir tane hata bulunca "sonunda hata buldum oh be" diyorum ama yinede katkıda sağlamak hoşuma gidiyor :)

Hata bende, yamayı "Yayınlanmış Yamalar" bölümüne çok erken taşıttırdım, iyice kontrolümü yaptıktan sonra taşıttırmalıydım. Tespitlerin için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CriminaL277_ -- 18 Ocak 2021; 23:10:51 >

İnsanlar böyle hatalar yapabilir :)

• bide gta san andreas'ı şimdi Rainbomizer moduyla oynuyorum acaba kaç tane cümle kaçırmışsın diye :) (Rainbomizer Modu oyunun Beta Sürümündeki diyalogları'da kullanıyor kusura bakma full sürüm'le beta sürümün farkı var :/) (bide ben "kusura bakma" kelimesini çok kullanıyorum bunuda kusura bakmayın :D)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeratA_314 -- 19 Ocak 2021; 17:38:38 >
  • bide "yönetim sorunları" görevinde bir tane görev başarısızlık cümlesi çıkıyor böyle gibi birşey'di "rezil sürüşünle diçer şoförleri alarma geçirdin" yani diçer kelimesi "diğer" kelimesi gibi'mi olucaktı?

Düzelttim, bildirdiğin için teşekkürler. "Diğer" olacaktı tabii ki de, Türkçe karakter listesinden harfi eklerken dalgınlığıma gelmiş.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.