Şimdi Ara

Grand Theft Auto: Chinatown Wars (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
33.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yalnız oyunu oynayan arkadaşa söle tırnaklarını kessin o ne ya kabak gibi çıkmış tırnaklar
  • bir sorunda benden, cayna tovn nedir ya Ama güzel inceleme, ayrıntılara güzel değinilmiş, güzel şekilde anlatılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hyperkin -- 30 Nisan 2009; 21:33:21 >
  • çocuğun tırnakları niye o kadar uzun?
  • bir emulatorle pcimde oynuorum msnn yannda çerez niyetine süper gidiyo
  • Oyun GTA 2 ye çok benziyor

Müziklerde güzel , inceleme de gayet güzel olmuş teşekkürler
  • bir emulatorle pcimde oynuorum msnn yannda çerez niyetine süper gidiyo
  • İnceleme gayet güzel fakat ben ufak bir öneride bulunmak istiyorum. Videoda sesini duyduğumuz oyunu anlatan kişi çok heyecanlı konuşuyor ve cümlelerin sonunu sanki cümle bitmemişte devamı gelicekmiş gibi söylemesi insanda bu kişinin çok acemi olduğu hissi uyandırıyor. Cümle sonlarının doğru bir vurgu ile tamamlanması bu işin çok daha profesyonel yapıldığı havasını verir kanımca. Sadece bunu söylemek istedim. İyi akşamlar..
  • İnceleme için teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZartarxiS

İnceleme gayet güzel fakat ben ufak bir öneride bulunmak istiyorum. Videoda sesini duyduğumuz oyunu anlatan kişi çok heyecanlı konuşuyor ve cümlelerin sonunu sanki cümle bitmemişte devamı gelicekmiş gibi söylemesi insanda bu kişinin çok acemi olduğu hissi uyandırıyor. Cümle sonlarının doğru bir vurgu ile tamamlanması bu işin çok daha profesyonel yapıldığı havasını verir kanımca. Sadece bunu söylemek istedim. İyi akşamlar..

metinden okuduğunu çok belli ediyor

ve şu çeşitli araba çalma yolları gta 4 de olucak , süper olurdu
  • Yaklaşık 10 gündür konsol oyunları ile taşınabilir oyun konsolları bölümleri birbirinden ayrılmış olmasına rağmen bu oyunun tanıtımı neden konsol oyunları bölümüne açılıyor, hem de bir editör tarafından.Kendisine buradan tebriklerimi iletiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: wzzik

Yaklaşık 10 gündür konsol oyunları ile taşınabilir oyun konsolları bölümleri birbirinden ayrılmış olmasına rağmen bu oyunun tanıtımı neden konsol oyunları bölümüne açılıyor, hem de bir editör tarafından.Kendisine buradan tebriklerimi iletiyorum.

Bu sadece Nintendo'ya has bir durum. Wii ve DS bölümleri daha yeni ayrıldığı ve diğer bölümlere göre daha düşük bir kullanıcı kitlesi barındırdığı için videoyu tek bir yere koymak istemedim. Wii'de GTA bekleyenlerin DS versiyonundan haberdar olmaları fena mı olur ?

Ayrıca bölümleride ayıran benim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: By_e

quote:

Orjinalden alıntı: wzzik

Yaklaşık 10 gündür konsol oyunları ile taşınabilir oyun konsolları bölümleri birbirinden ayrılmış olmasına rağmen bu oyunun tanıtımı neden konsol oyunları bölümüne açılıyor, hem de bir editör tarafından.Kendisine buradan tebriklerimi iletiyorum.

Bu sadece Nintendo'ya has bir durum. Wii ve DS bölümleri daha yeni ayrıldığı ve diğer bölümlere göre daha düşük bir kullanıcı kitlesi barındırdığı için videoyu tek bir yere koymak istemedim. Wii'de GTA bekleyenlerin DS versiyonundan haberdar olmaları fena mı olur ?

Ayrıca bölümleride ayıran benim.

İyi de biz Nintendo bölümü sakinleri olarak GTA yı da diğer efsane oyunlarımıza da biliyor ve sahip çıkıyoruz zaten
    Diğer bölümlere göre düşük kullanıcı kitlesine sahip olması demek o düşük kullanıcı kitlesinin birşey bilmediği ve yapmadığı anlamına gelmez,değil mi?

İncelemeniz benimki kadar güzel olmasa da idare eder diyebiliriz Ama umarım bu inceleme son olmaz,devamını da bekliyoruz.

Ek olarak;diğer konsol bölümlerinde olan yönetici vb. arkadaşlardan kimsenin Nintendo bölümüyle ilgilenmemesi ve Nintendocu.com dan alınan haberlerin copy-paste yapılması çok rahatsız edici.
    Bölümü ayakta tutmak için yapılan birşey görmüyorum ben açıkçası.En basitinden bir konu açtığımız da üst konu olması için günlerce uğraşmamız,sesimizi duyurmamız gerekiyor...

• sonunda video'yu izleim
    inceleme güzel
    ama şu drug deal olayına(uyuşturucu alım satımı) daha çok değinilmesini isterdim
    bu arada bence oyun ds'in en sağlam oyunlarından ds sahibi olan herkesin oynaması lazım :)
    nintendo konsollarının oyun-inceleme videolarının devamını bekliyoruz
    (bu arada videonun ds'in gerçek çözünürlüklerine uygun olarak ayarlanmasını isterdim-yani illa tam ekran olmasına gerek yoktu lakin oyun ds'te göze çok daha hoş geliyor-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malcolmx -- 1 Mayıs 2009; 8:39:14 >
  • Çok güzelmiş özellikle de ıslıkla taksi çağırma olayına bayıldım
  • gidip ds alasım geldi
  • Teşekkürler inceleme için
  • İlk olarak inceleme çok güzel olmuş.
    İkincisi daha gta 4 ü oynayamadım geçtim ds almayı
  • güzel inceleme ds alasım geldi benimde
  • güzel birşey ama pc deki görüntü yok...
  • quote:

Orjinalden alıntı: max975

güzel birşey ama pc deki görüntü yok...

hocam ne yaptınız.

DS bir el konsoludur ve bu oyun için DS deki neredeyse en iyi görüntü kalitesine sahiptir diyebiliriz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.