Şimdi Ara

GRAND THEFT AUTO 5 (PS3 ANA KONU) (981. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.201
Cevap
113
Favori
674.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979980981982983
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vitinho

Gta 5 online'a yeni girdim haritada oyuncular yok, tek ben varım nasıl çözebilirim ?

Bazen tek kişilik odaya atabilir otomatik. Online'da menüden online sekmesinde iken find new session deyip şansınızı deneyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar amazondan GTA5(oyun) almayı düşünüyorum sizce türkiyeden ücret dışında farkı olurmu?Gümrükte sorun yaşanırmı? Sizce bu linkten sipariş versem sorun olurmu?Birde burdaki arkadaşlara nasıl güvenebiliriz.
    ----->>>Amazon GTA V

Edit= Oyunlarda Türkçe dil seçeneği varsa amazonda onu nasıl görebiliriz? Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 8 Şubat 2014; 14:18:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXios6

Arkadaşlar amazondan GTA5(oyun) almayı düşünüyorum sizce türkiyeden ücret dışında farkı olurmu?Gümrükte sorun yaşanırmı? Sizce bu linkten sipariş versem sorun olurmu?Birde burdaki arkadaşlara nasıl güvenebiliriz.
    ----->>>Amazon GTA V

Kargoyla vs uğraşma digital code u seç psnden indir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fozcam kullanıcısına yanıt
    Üstat cd'siz fiyatıda aynı cd'si olması daha iyi olur gibi geliyo. ^^ Birde bu Türkçe dil seçeneği olan oyunları amazon üzerinden nasıl Türkçe seçeneği olduğunu anlarız.
    Teşekkürler.
  • Psn kardeşliği yap hocam tam yarı fiyatına gelir. Amazonda satılan oyunlar 1. Bölge olduğuğu için tr dil seçeneği olmuyor. Ben böyle biliyorum yanlışım varsa düzeltin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fozcam kullanıcısına yanıt
    Kardeşlikteki gibi yarı fiyatına geliyo amazondan (gerçi karşdeşlik sistemini tam bilmiyorum ama birine güvenmemiz lazım) kodu satın alınca hemen gönderirlermi ki birde ben site üzerinden sony store girdim gta 5 in oyunu yoktu bunlar nasıl kod olarak vericek onuda düşünmüyor değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXios6

Kardeşlikteki gibi yarı fiyatına geliyo amazondan (gerçi karşdeşlik sistemini tam bilmiyorum ama birine güvenmemiz lazım) kodu satın alınca hemen gönderirlermi ki birde ben site üzerinden sony store girdim gta 5 in oyunu yoktu bunlar nasıl kod olarak vericek onuda düşünmüyor değilim.

nası yoktu kesin vardır. ben 20$lık card almıştım saniyesinde ekranda çıkmıştı kod. bi de mutlaka us psne girmeniz lazım kodu diğer ülke psnlerine çalışmıyo.
  • Beyler oyuna girdikten sonra Load Game'den herhangi bir save açtığınızda donma olayını çözen varmı? Ps3'te oynuyorum sadece şu saçma sorun yüzünden güzelim oyundan soğudum
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertLIVE

Beyler oyuna girdikten sonra Load Game'den herhangi bir save açtığınızda donma olayını çözen varmı? Ps3'te oynuyorum sadece şu saçma sorun yüzünden güzelim oyundan soğudum

Psn den komple çıkıp geri giriş yapınca düzeliyor filan diye duymuştum ama tam emin değilim bi dene hocam belki işe yarar

• Evet o yöntemle bir sorun olmuyor ama, PSN'ye giriş yapmadan oyunu oynayınca snapmatic'den resim çekince upload etmek için PSN'ye girmek gerekicek, iFruitten köpeği eğitmek için yine PSN'ye girmek gerekicek. Bunun gibi sayamadığım çok şey var, PSN'ye girmeden oyunu oynayınca bir eksiklik hissediyorum buda beni oyundan soğutuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertLIVE

Evet o yöntemle bir sorun olmuyor ama, PSN'ye giriş yapmadan oyunu oynayınca snapmatic'den resim çekince upload etmek için PSN'ye girmek gerekicek, iFruitten köpeği eğitmek için yine PSN'ye girmek gerekicek. Bunun gibi sayamadığım çok şey var, PSN'ye girmeden oyunu oynayınca bir eksiklik hissediyorum buda beni oyundan soğutuyor.

Ben alalı daha 1hafta oldu hiç böyle bir sorun yaşamadım, bide anlatmak istediğim dediğin sorun olunca önce oyundan sonra psn den çıkış yap devamında tekrar psn e giriş yap peşinden oyuna girip bi dene hocam, bu şekilde işe yarıyo diye duymuştum

• MertLIVE kullanıcısına yanıt
    Ayni sorun bende de var. Wireless'i kapatinca sorun geçiyor. Umarim rocktar updatele duzeltir.

• arkadaşlar bu psn kardeşliği nedir bilen varsa anlatırsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anlylmz.

arkadaşlar bu psn kardeşliği nedir bilen varsa anlatırsa sevinirim.

Birisi herhangi bir PSN hesabıyla oyunu alıyor PS Store üzerinden. Diyelim oyun 150 TL ise öncelikle fiyatın tamamını veriyor kredi kartı ile.
    Daha sonra aynı hesabı başkasına da veriyor ve almış olduğu oyunun fiyatının yarısını hesabı verdiği kişiden alıyor karşılığında. Bu sayede oyun iki kişinin elinde oluyor ve her ikisi de fiyatın yarısını ödemiş olarak kar elde ediyorlar. Kısacası ortaklık yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 10 Şubat 2014; 16:47:52 >
  • Teşekkürler. Peki bu iki ortak ayı anda onlıne oynayabiliyomu?
  • Beyler tamda ben psn kardeşi ariyorum GTA için varmı olacak?
    Referansım sağlam fakat nedense dh den referans isteme olayini anlamamamis kişiler var...
    Nl

• quote:

Orijinalden alıntı: anlylmz.

Teşekkürler. Peki bu iki ortak ayı anda onlıne oynayabiliyomu?

O kadarını bilmiyorum ancak oyunu indirip kurduktan sonra istediğiniz PSN hesabından oynayabiliyorsunuz zaten. İlla ki oyunun alındığı PSN hesabına girmeniz şart değil yani.
  • Psn id dejin32 ekleyin beyler takılırz

• Dijital surumde hala kaplama gecikmeleti oluyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: rorschach_

Dijital surumde hala kaplama gecikmeleti oluyor mu?

Araçla aşırı hız yapınca bazen oluyor

• 
Sayfa: önceki 979980981982983
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.