Şimdi Ara

Grand C4 Picasso (2007-2013) İlk sürüş izlenimi.. (508. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.686
Cevap
119
Favori
823.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: öcüü..

dostlar üzülerek aranızdan kısa bi süre ayrılıyorum..
    aracım 1 hafta önce perte çıktı... öncelikle yazayım ki araç gerçekten çok güvenli kıymetini bilin...

işlem sonuçlanıp paramı almam 2 -3 ay sürermiş bu dönemde bi araç almalıyım fakat bütçem kısıtlı max 35 civarı ama beni üzmeyecek bi araç...

piyasa saçmalamış iyice 2000 model araçlar bile 30 civarı...

acaba aranızda fıorino bipper nemo bu araçları kullanan oldumu... işe gitgelde kullanacağım.. ama mtv vergi sistemi sigortası falan hakkında bilgisi olan varmı ben camlı van olsun dedim bu kamyonet vergisinemi tabi...

Hocam çok çok geçmiş olsun. Şok içindeyim.

Nasıl oldu kaza? Birşey oldu mu sizlere? Foto falan varsa özelden yollayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• öcüü.. Ö kullanıcısına yanıt
    Çok geçmiş olsun.
  • gokhandemirhan G kullanıcısına yanıt
    Onu bilmiyorum ama nasıl olacak ki? Herşey kontağa bağlı neticede. İmkân olsa bile aküye yazık olur herhalde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buyuk Geçmiş olsun. Güvenlik soyleminizi biraz daha detaylandırabilir misiniz ?

• Merhaba arkadaşlar aracım için daschcam arıyorum. Aradığım özellikler içerisinde dikiz aynası üstüne monte edilmesi karartmalı özelliğe sahip olması ve geri görüş kamera özelliğinin olması önerebileceğiniz kullandığınız bir ürün var mıdır? Hayır öyle ürünler var ki 80 liraya da 1200 lirayada arada seçmek gerçekten zor. Kullanıcı deneyimi önemli. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stagemasterone

Merhaba arkadaşlar aracım için daschcam arıyorum. Aradığım özellikler içerisinde dikiz aynası üstüne monte edilmesi karartmalı özelliğe sahip olması ve geri görüş kamera özelliğinin olması önerebileceğiniz kullandığınız bir ürün var mıdır? Hayır öyle ürünler var ki 80 liraya da 1200 lirayada arada seçmek gerçekten zor. Kullanıcı deneyimi önemli. Teşekkürler.

Bu markanın ürünleri hep iyi referanslı.
    50-100$ arasında çok güzel farklı alternatifler mevcut.
    Almışken GPS, navigasyon, ön arka kamera kayıtlı ve geri görüş kameralı ürünlerden alıp taktırın derim.

https://junsun.aliexpress.com/store/1182006?spm=2114.10010108.100005.2.5e01f0a7HPKiNm

• celenlee C kullanıcısına yanıt
    Merhaba teşekkürler cevabınız için. Ürünlerini inceledim direk dikiz aynasını çıkartıpta takılabilenlerinide gördüm hatta değişim braketleride var bakalım uyumlu olanı bulabilecek miyim? sadece karatma özelliğine ait bir ibare bulamadım onuda netleştirrsem uygun olabilir gibi.
  • stagemasterone kullanıcısına yanıt
    Olguerhan'ın araç içi kamera tavsiyesi başlıklı konudan yararlanabilirsin.Daha saglıklı bilgilere ulaşabilirsin.

• soskay S kullanıcısına yanıt
    teşekkürler bakacağım

• Türkiye Kamu Sen Üyelerine Aytemiz istasyonlarında geçerli LPG 'de %8 Mazotta %6 Benzinde ise %3' lük indirim veriyor.

Bilginize.

Aytemiz mazotunu daha önde deneyen oldu mu ? Şu sıralar reklamları televizyon ve radyolarda dönüyor. Kurumsallaşma çabasında olan bir firma benim gözümde. Bir depo test edebilirim diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zzoorroo

Türkiye Kamu Sen Üyelerine Aytemiz istasyonlarında geçerli LPG 'de %8 Mazotta %6 Benzinde ise %3' lük indirim veriyor.

Bilginize.

Aytemiz mazotunu daha önde deneyen oldu mu ? Şu sıralar reklamları televizyon ve radyolarda dönüyor. Kurumsallaşma çabasında olan bir firma benim gözümde. Bir depo test edebilirim diye düşünüyorum.

dCi ve HDI motorda 5-6 depo kullanmışlığım oldu, PO ve BP ye göre bir farkını görmedim.
  • Herkese Merhaba Bende yakinda araniza katılmak istiyorum.2 arac için fiyat aldim.Sizlere danışmak istedim.1. Araç 2013 ama 2014 trafiğe çıkış 70 binde ,1 değişen 1 boya ,fiyati 80 bin.2.araç 2015 55 binde fiyat 90 bin degisen boya yok .İki aracta yarı otomatik .

• quote:

Orijinalden alıntı: CarlBrashear

Herkese Merhaba Bende yakinda araniza katılmak istiyorum.2 arac için fiyat aldim.Sizlere danışmak istedim.1. Araç 2013 ama 2014 trafiğe çıkış 70 binde ,1 değişen 1 boya ,fiyati 80 bin.2.araç 2015 55 binde fiyat 90 bin degisen boya yok .İki aracta yarı otomatik .

2.aracı tercih etmenizi öneririm. Her yönü ile daha önce gibi duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: CarlBrashear

Herkese Merhaba Bende yakinda araniza katılmak istiyorum.2 arac için fiyat aldim.Sizlere danışmak istedim.1. Araç 2013 ama 2014 trafiğe çıkış 70 binde ,1 değişen 1 boya ,fiyati 80 bin.2.araç 2015 55 binde fiyat 90 bin degisen boya yok .İki aracta yarı otomatik .

İkisi de duz intensive mi?

Guvenlik Paketi

ve Tekno Paket diye iki paket opsiyonu olmasi lazim bunlar durumu degistirebilir.

Ayrica ikisi de e-hdi yani 115 BG mi?

2015 in dusuk ihtimalle, 120bg bluehdi olma olasiligi var.

• quote:

Orijinalden alıntı: ekoah

Çok geçmiş olsun.

saolun hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: synthesizer

quote:

Orijinalden alıntı: öcüü..

dostlar üzülerek aranızdan kısa bi süre ayrılıyorum..
    aracım 1 hafta önce perte çıktı... öncelikle yazayım ki araç gerçekten çok güvenli kıymetini bilin...

işlem sonuçlanıp paramı almam 2 -3 ay sürermiş bu dönemde bi araç almalıyım fakat bütçem kısıtlı max 35 civarı ama beni üzmeyecek bi araç...

piyasa saçmalamış iyice 2000 model araçlar bile 30 civarı...

acaba aranızda fıorino bipper nemo bu araçları kullanan oldumu... işe gitgelde kullanacağım.. ama mtv vergi sistemi sigortası falan hakkında bilgisi olan varmı ben camlı van olsun dedim bu kamyonet vergisinemi tabi...

Hocam çok çok geçmiş olsun. Şok içindeyim.

Nasıl oldu kaza? Birşey oldu mu sizlere? Foto falan varsa özelden yollayın.

saolasın hocam anayolda 70km hızla işe gidiyordum emniyet şeridinde duran bi bayan aniden yolda u dönüşü yapmaya çıktı oldukçada yağmurluydu kaza kaçınılmaz oldu.. 2 orta kapıdan direk çarptım sonra kaldırım ve en son bi ağaçta durdum...

7 hava yastığı açtı araç ön taraf nerdeyse yok gibi ön cam çok çatladı ama dağılmadı burnum bile kanamadan çıktım çok şükür sadece 1 hafta diz ağrısı çektim sanırım çarpma anında direksiyona yada buzdolabının olduğu yere vurdum.. %100karşı taraf suçlu görüldü exper 55 bin fiyat verdi kabul etmedim 2010 90 binde hatasız araç getirin bu fiyata ben size 5 bin daha vereyim dedim bakalım sonuç ne olacak..

bu sürede arabasız kalmamak için 1.2 tdı polo aldım bi arkadaştan inanın mumla arar oldum aracı..

daha önce 1.2 tsı poloya binmiştim dsg çok üzdü yakıt ve vites olarak ama ilk kez 1.2 tdı dizel manuel kullanıyorum en büyük avantajı araç her yere sığıyor ve yakıt konsunda çok çok başarılı.. depoyu doldurdum ankara kastamonu ankara yaptım hava -6 derecelerde 450km yol yaptım sadece 71tl yakıt harcadı.. inanamadım samsuna git gel yaptım 800km 124tl opet aynı pompa fulleme değerleri ile yakıt harcadı.. yakıt olarak %40 daha avantajlı ama konfor ve donanım olarak picassonun yanından bile geçemez..

• quote:

Orijinalden alıntı: zzoorroo

Buyuk Geçmiş olsun. Güvenlik soyleminizi biraz daha detaylandırabilir misiniz ?

saolasın hocam arkadaşada yazdım ama karşı taraf bayan sürücü hala hastanede bende şükür hiç bişey yok araç tavan yüksekliği ve etrafın boş olması( şoför etrafı ) ve tava yastıkları konumu ile inanın tam bi güvenlik harikası..
  • bu arada çok araç aradım almak için inanın 40bin tl ye b sınıfı benzin manuel araç bulmak bile zor.. piyasada hakettiği değeri görmeyen nadir araba picasso heralde çok saçma ama fiyatları gerçekten çok ucuz...
  • öcüü.. Ö kullanıcısına yanıt
    Tekrar geçmiş olsun. Inşallah karşı tarafta da kalıcı bir sakatlık falan olmaz ama öyle de yola çıkılır mı? Bu süreçte psikolojik olarak eminim yıpranmıssinizdir. Aracın görevini yapmasına çok sevindim. Dizinize airbag nedeni ile incinmiş olabilir mi diye aklıma geldi. Malum direksiyon altında diz hava yastığı da var.

• @öcüü hocam çok çok geçmiş olsun.

arkadaşlar GP 7k modeline iyisinden bi 3d paspas linki verin Allah aşkına ya.
    işim gücüm nedeniyle pek giremiyorum foruma ama bu paspası da nette bulamadım.

bilen varsa çok iyi olur lütfen.
  • 
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.