Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (349. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.636
Cevap
74
Favori
298.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.gran-turismo.com/gb/gtsport/news/00_4659418.html

gelen arabalardan integra type r ve z8 hoşuma gitti. mustang fena değil. diğerleri sevdiğim ve beklediğim araçlar değil.

pist muhteşem. oyunda böyle bir pist eksiği vardı.
  • Güncellemelerin mantığı belli. Oyunda önceden mevcut araçların çeşitli versiyonlarını ve kimsenin umurunda olmayan klasik araçları eklemek. Dostlar alışverişte görsün misali.
    Oyun çıkalı 15 ay oldu, gelen klasik araçların çok azı iyi.

Başlarda çok oynamama rağmen uzun süredir oyunu açmıyordum. Bakın Forza serisine, gelen güncellemelerde iyi araçlar var. Zaten oyunda mevcut araçlar bile Xbox alma isteği uyandırıyor. Araç çeşitliliği olduktan sonra çoğu kişi fiziğin kusursuzluğunu araştırmaz.

Kazu'nun tek amacı espor, Fia Nations Cup saçmalığı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dream Machine -- 17 Ocak 2019; 10:49:24 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Forza kumda oynasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun bir aradan sonra bu oyuna tekrardan giriş yaptım. Bol bol eklemeler ve değişiklikler olmuş. Ücretsiz güncellemeler ile içeriklerin eklenmesi güzel lakin....

Umarım ben yanlış anlamışımdır ve böyle bir şey yoktur.

Sport moduna en son geçen yıl girdim. Bugün ilk girişimde doğum tarihi il ilçe gibi bilgiler istedi. İstanbul'un 5-6 ilçesi vardı salladık bir tanesini, her neyse de. FIA şampiyonası ülkeniz için geçerli değildir tarzı bir mesaj aldım ve ne takvimde ne de oyunda FIA şampiyonasına ait hiçbir maç yok.

Sonra Gran Turismo'nun sitesine bir baktım ki orada da yokuz. Yunanistan falan filan onlarda yok. Merkezi e spor olan bir oyunda, günlük 3 tane etkinlik ile baş başa bırakılmışız.

Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Zart zurt yasal zırzavatlar bahane gösterilmiş. E bana bu oyunun taahhüt edilen özellikleri sunulmamış, o zaman bende bu oyunu iade hakkına sahibim. Böyle bir saçmalık olabilir mi?

Kariyer modu zaten yok gibi birşey, hadi ona tamam dedik. İçerik az, hadi geliyor eyvallah dedik. Sırf e spor amaçlı çıkartılan bu oyunun rekabetçi olan FIA turnuvalarını da sunmaz o zaman ne anlamı kalıyor ki? Herkesin bam güm birbirine geçirmekten çekinmediği casual 3 etkinliğe mi kaldık şimdi?

Yoksa benim kaçırdığım bir şey mi var burada?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berkin Kayalar -- 18 Ocak 2019; 17:29:51 >

• Kaçırdığın çok şey var. O 3 yarış dışındaki turnuvalar belli bir takvime tabii. onlar zamanla açılıyor kapanıyor. Senin girmeyeceğin turnuvalar ayrı. Bence de daha fazla turnuva olması lazım. Ama fiaa ile ortak yapılıyor belki kısıtlama sebebi fia yüzündendir.

Kariyere halen eksik diyen bence daha önce hiç GT oynamamıştır.

Bu hafta Fiatt 500 king oldum :D 10 dan fazla birincilik ve pole pozisyon var. Hafta bitmeden 20 ye tamamlarsam yaz gelmeden platinyum kupayı kaparız.
  • ilkercom kullanıcısına yanıt
    Değerli hocam o zaman lokasyonu değiştirip yeni bir başlangıç yapacağız. En temiz yol bu galiba.

• Yok oyun bayağı bir değişti ilk çıkışı çok berbattı bende alıp
    1 sene oynamadım konsoluda satmıştım hesabım duruyordu
    1 aydır arada bir oynuyorum kariyer seneryo modunda saydığım
    266 yarış var dahada o dayanıklık yarışlarını sayamadım
    Kilitli henüz nerden baksan 300 yarışı grçiyordur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim daha siftahım yok fia da çok şey kaçırıyormuyum
  • Sport modunda son üç dört gündür aynı yarışlar var, günlük değişmesi lazım değilmi?

• Eskiden 2-3 günde birdi , daha sonra haftaya çıkardılar. Şimdi daha da uzun olabilir.
    FIA lisanslı marka şampiyonaları iyice uzadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oly1786

Eskiden 2-3 günde birdi , daha sonra haftaya çıkardılar. Şimdi daha da uzun olabilir.
    FIA lisanslı marka şampiyonaları iyice uzadı.

teşekkürler. Ara vermiştim oynamaya, demek artık öyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: erhangts

Bu mesaj silindi.
    Oyunun mantığı aslında ilk çıktığı 1997 yılından beri bu şekilde. Oyun cidden büyük bir proje ve kazu kendi keyfini düşünerek oyunu geliştiriyor. CES 2019 da 8 K 165 hz olarak sunum yaptılar :D :D :D Muhtemelen PS5 ile 4k limitlerini zorlayacaklar. 8k işi olmaz diye tahmin ediyorum.

Oyun eskiden beri kazunun deyimi ile "otomobil kütüphanesi" . Nordschleife de benim de hatrı sayılır turum vardır. Project cars 1-2 , asetto derken iRacing için de nordscheleife aldım. Orada yine time trial yapıyorum.

Beklentiler Gt5 ve 6 da çok yüksekti. Hayal kırıklığı oldu ama yine de oynadık. Ben PS4 ve gt sportu almayacaktım beklentim düşüktü. oyun o kadar iyi topladı ki kayıtsız kalamadım. Mecbur aldık ps4 , g29 ve gts 3 lüsünü.

• Beyler yarışlarda arabaların acaip kayıyor lastik ayarları Vs hiç ellemeden giriyorum. Ayar yapmam mı lazım? ve nasıl yapacam bu ayarları?

• quote:

Orijinalden alıntı: aliuzm

Beyler yarışlarda arabaların acaip kayıyor lastik ayarları Vs hiç ellemeden giriyorum. Ayar yapmam mı lazım? ve nasıl yapacam bu ayarları?
    Biraz sürüşü geliştirmen gerekiyor biraz da ayarlara hakim olman gerekiyor. Araç çok kayıyorsa genelde viraj demiri serttir. onun ayarını ön 4 arka 3 yaparsan iyi viraj almaya başlar. yarışın kuralları lastik seçimini serbest bırakıyorsa en yumuşak lastiği seçeceksin.
  • ilkercom kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam çok yardımcı oldun

• Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    Kariyer modu fena değil ama zorluk seviyesi çok düşük. Yapay zeka tam olarak embesil. Hiç zorlanmadan her yarışı birinci bitirmek mümkün. Özellikle araçların başlangıç sıralarına iyi bakın. Nasıl sıralanmışlarsa genellikle öyle bitiriyorlar. Birbirlerini nadiren geçiyorlar.
    Nfs Mostwanted zamanlarını hatırlıyorum, karalistedeki rakipleri yenmek bir hayli zordu. Oyun hem arcade hem 2005 çıkışlı olmasına rağmen yapay zeka zorluyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dream Machine -- 22 Ocak 2019; 21:32:22 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler bende yeni aldım oyunu online olarak nasıl serverler dolu mu? Ben daha çok online seviyorum o amaçla aldım bakalım.

• Dream Machine kullanıcısına yanıt
    Biz alıştığımız için kolay geliyor

Yeni başlayanlar için zor olabilir

• acemi ligi biraz hafif adı ustune acemı lıgı hıc deneyımı olmayan bırını dusunursek olması gereken bu sanırım
    amator lıgınde kendınızı zorlamak ıstıyorsanız mesela yarış max. 400bg ise 250bg bi araç seçin yine lastik seçimini ys veya ss olarak ayarlayın
    prof. lig ve dayanıklılık lıgı baya benı zorluyor suan bır aydır fln prof ligde pineklıyorum mesela :)
  • endurance serisi nispeten zor.
  • 
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.