Şimdi Ara

<< GRAN TURISMO PSP [ÇIKTI] >> (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
547
Cevap
1
Favori
35.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: censorship

psp gt'de License (Ehliyet) alma olmayacakmış gibi bazı dedikodular var.aslı varmıdır arkadaşlar?yoksa üzülürüm hakikaten...

bilmiyorum ama olmasada çok üzülmem zaten gereksiz.

zorla training yaptırmak için konmuş bişi bana göre.
  • quote:

Orjinalden alıntı: .:BBR:.

quote:

Orjinalden alıntı: censorship

psp gt'de License (Ehliyet) alma olmayacakmış gibi bazı dedikodular var.aslı varmıdır arkadaşlar?yoksa üzülürüm hakikaten...

bilmiyorum ama olmasada çok üzülmem zaten gereksiz.

zorla training yaptırmak için konmuş bişi bana göre.

gt1 den beri en nefret ettiğim şeydi bu ehliyet olayı. hep abime aldırırdım :D eğer kalkarsa en azından benim için iyi olur.
  • ehliyet olsunda şu driving mission olmasın daha iyi olur.acayip kasıyor beni o görevler.dandirik dandirik arabalar 5 km geriden hatasız oynamak lazım.sinir krizi geçirip saçımı yolduğum olmuştur son saniyede ikinciliğe düşüp
  • kazunori Yamauchi ile e3 sonrası yapılan reportajda aynen şu sözler mevcut arkadaşlar...soru:GT Mobile için ne gibi satış sonrası lisanslarınız olacak? Tekerlek, süspansiyon ve frenleme gibi?
    cevap Yamauchi: PSP versiyonunda, aracların parcalarını değiştiremeyeceksiniz ve aracınıza bu sekilde ince ayar yapamayacaksınız. Belirli tekerlek ve tampon yapımcıları olmayacak.
    ne demek araçların parçalarını değiştiremeyeceksiniz.bu gran turismo nun doğasına aykırı.bütün hevesim kaçtı şimdi,böyle saçmalık olmaz
  • Yamauchi: Tasınabilir versiyon oyun yaparken bir cok kısıtlamalar vardı. Gran Turismo gibi büyük oyunlar için özellikle. Gran Turismo’nun 10 yıllık gecmişi var su anda, ve elbette yıllardır oyunun ilk versiyonundan son sürümüne kadar oynayan insanlar var, ama seriye yeni başlayanlar için bir baslangıc noktası olmasının iyi olacagını düşündüm. Işte burda PSP versiyonu yerini aldı IL: 60 FPS baya iyi. Tasınabilir sistemde bu tarz bişey nasıl mümkün oldu.

Yamauchi: (güler) Büyük bir cabayla. 60 FPS sabitlemeyi istedigimiz birşey, cünkü aksi takdirde, ona oyun diyemeyiz yada en azından video oyun
    demezdim.

IL: Favori pistiniz olan Nurburgring Nordschleife oyunda var. Kendiniz arac kullandınızmı orda ?

Yamauchi: Sanırım, asagı yukarı 10 defa

IL: Taşınabilir versiyonu yaparken karsılastıgınız en büyük sorun neydi?

Yamauchi: En basitinden, PSP’deki hafıza miktarı oldukca küçük. Nurburgring pistini bu kücük alette calıstırmak cok zor bir işti.

IL: PSP Go’ya Gran Turismo Mobile oyununu indirecek olan oyuncular, (UMD olmadıgı için) 16GB hafızanın ne kadarını kaplayacak ?

Yamauchi: 1 GB’yi aşmaması için cabalıyoruz. Aksi takdirde oyuncular oyunu indirirken uyuyakalabilir.

Scott Goryl (Sony Computer Entertainment America): GT Mobile eski PSP kullanıcıları için UMD halinde de satıs sunulacak.

IL: Bu oyunu yapmadan once portable oyun oynadınızmı? PSP’niz varmı?

Yamauchi: Bir kac tane oyunu, baslamadan once denedim. Izlenimlerime gore almaya değer bir yarıs oyunu yoktu.
    censorship:benim anlayamadığım psp go'ya hızlı indirilebilsin diye oyunu 1 gb lamı kısıtlıyorlar.umd 1,8gb değilmi arkadaşlar.hem psp gt yi yaparken en çok zorlandıkları işin hafıza miktarı olduğunu söylüyor hemde 1,8 gb lık umd diski doldurmak yerine netten çabuk indirilsin diye 1 gb ile sınırlandırılıyor.yani herşey psp go satabilmek için anlaşılan.benim iyice miğdem bulanmaya başladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi censorship -- 15 Haziran 2009; 23:24:02 >

• kaynak yok ama eğer bunlar doğruysa GT çıkınca büyük hayal kırıklığı olacak. Ama bana pek doğru gibi gelmedi. 1 GB yi aşmamaya çalışıyorlarmış. Sebebi de indirirken uyuya kalmamızmış...
  • Eğer 800 Araç ve 60 Pist 1 Gb'ı Aşmıyorsa O Oyunda Bi Problem Var Demektir.

Açıkçası Bene Bekliyordum GT'den Bikaç Ayar Mayar Vs. Fakat 1 GB Olayı Canımı Sıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 16 Haziran 2009; 0:43:39 >
  • quote:

Eğer 800 Araç ve 60 Pist 1 Gb'ı Aşmıyorsa O Oyunda Bi Problem Var Demektir.

Açıkçası Bene Bekliyordum GT'den Bikaç Ayar Mayar Vs. Fakat 1 GB Olayı Canımı Sıktı

helede bu 60 pist içinde Nurburgring pisti varsa...çok garip benimde kafam karıştı baya
  • quote:

Orjinalden alıntı: ortus

quote:

Orjinalden alıntı: wzzik

ya DLC neyse de bari infrastructure desteği olsaydı da online oynasaydık...

Oyun PS3 uzerinde calisan "Ad Hoc Party" yazilimi ile online oynanabilecek.

Ad-Hoc Party yazilimi sadece Japonya' da calisiyor bunu da biliyosun degil mi?

Tartismaya dahil olalim, arkadaslar gorunuse bakilirsa Kazu bu kisitlamalari bahane edip bizi bayagi hayal kirikligina ugratacak cunku bence bu oyun yine psp nin butun gucunu ve imkanlarini kullanmayacak.
    Kapasitesi cok kucuk diye sikayet edilen UMD ye bugune kadar ne oyunlar sigdi...
    Hem Umd nin kapasitesi kucuk bizi kisitliyor diyorsun hem de oyunu 1Gb' a indirmeye cabaliyoruz diyorsun Kazu ne yaptin sen be adam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wzzk -- 17 Haziran 2009; 11:48:12 >

• Çıkana kadar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Aras Topuz

Çıkana kadar

eh .. ekimi bekliyoruz artık , az kaldı be ..
  • Nolmaldir böle yorumlar 5 senedir çıktı çıkacak çıktı çıkacak

Konuyu bile 2007'de açmıştım ama artık çok az kaldı...

Bide şu alttaki siyah gösterge barı beni çok rahatsız ediyor onu şeffaf yapsalar keşke...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 20 Haziran 2009; 19:49:59 >
  • quote:

Nolmaldir böle yorumlar 5 senedir çıktı çıkacak çıktı çıkacak

Konuyu bile 2007'de açmıştım ama artık çok az kaldı...

Bide şu alttaki siyah gösterge barı beni çok rahatsız ediyor onu şeffaf yapsalar keşke...

evet o biraz can sıkıcı bence de ama bu saatten sonra şeffaf yapamazlar malesef...
  • Bir de ekimde çıkarmıyor uzatıyorlarmış...
  • Yinemi ertelendi
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ortus

quote:

ya DLC neyse de bari infrastructure desteği olsaydı da online oynasaydık...

Oyun PS3 uzerinde calisan "Ad Hoc Party" yazilimi ile online oynanabilecek.

Ad-Hoc Party yazilimi sadece Japonya' da calisiyor bunu da biliyosun degil mi?

Tartismaya dahil olalim, arkadaslar gorunuse bakilirsa Kazu bu kisitlamalari bahane edip bizi bayagi hayal kirikligina ugratacak cunku bence bu oyun yine psp nin butun gucunu ve imkanlarini kullanmayacak.
    Kapasitesi cok kucuk diye sikayet edilen UMD ye bugune kadar ne oyunlar sigdi...
    Hem Umd nin kapasitesi kucuk bizi kisitliyor diyorsun hem de oyunu 1Gb' a indirmeye cabaliyoruz diyorsun Kazu ne yaptin sen be adam?

Evet su anda sadece japonya'da kullanilabildigini biliyorum, o ozelligin global olarak kullanilabilir olmasi soz konusu.

• quote:

Orjinalden alıntı: Aras Topuz

Bir de ekimde çıkarmıyor uzatıyorlarmış...

• quote:

Orjinalden alıntı: -PiToN-

Yinemi ertelendi

Yoo kim dedi ? Yok öyle birşey.. şuan için çıkış tarihini açıklamak değil beklemek söz konusu artık ertelemicekler ...
  • Ekimi bekleriz artık, fazla bir şey de yok zaten.
  • gameplay videolari izleyince hic 1 gblik bi oyunmus gibi durmuyor ama 1 gbda 800 arac 60 pist icin cok az ya...

ben umdsiz psnden satilir oda 3 - 3.5 gb olur diye tahmin ederken 1 dediler kalbimi kirdilar. :D
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.