Şimdi Ara

<< GRAN TURISMO PSP [ÇIKTI] >> (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
548
Cevap
1
Favori
35.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fark Falan olmaz 4 pspninde donanımı aynı...
  • cumlemize hayırlı olsun
  • valla oyle 5 yillik hasret son buluyor....
  • quote:

Orjinalden alıntı: HyperioИ

quote:

Orjinalden alıntı: SONY_55

Grafik farkı beklmeyin.Hepsinde aynı olur sadce yeni çıkan 2000-3000 ve go'nun ekran parlaklıkları farklı olduğu için görüntü parlaklığı farklılıkları olur..
    Bu arAda GRAN TURISMO MOBILE O KADAR...

Ya ben de kafayı bunla bozdum ama Gran Turismo World'süz bi Gran Turismo hakkında ne düşünüyorsun ?

Yaw o fuardaki zaten demodur.Onda olmayabilir.Full oyunda olabilir..

• Kazunori le yapılan röportaj videosu...
  • Oyunun adı Gran Turismo for PSP diye geçiyor arkadaşlar, hakaret eder gibi şuna GT Mobile demeyin o zaman telefon oyunu gibi geliyor.Sözüm daha ziyade başlığı açan arkadaşa.
    Bari GT Portable diyiverin.

Ayrıca oyunun ps3 e çıkacak GT 5 ile de bağlantı imkanı olacağı söyleniyo, galiba şu remote play muhabbeti, detaylarını bilmiyorum artık.

Gran Turismo Portable... Okkadar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wzzk -- 6 Haziran 2009; 14:06:07 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: wzzik

Oyunun adı Gran Turismo for PSP diye geçiyor arkadaşlar, hakaret eder gibi şuna GT Mobile demeyin o zaman telefon oyunu gibi geliyor.Sözüm daha ziyade başlığı açan arkadaşa.
    Bari GT Portable diyiverin.

Ayrıca oyunun ps3 e çıkacak GT 5 ile de bağlantı imkanı olacağı söyleniyo, galiba şu remote play muhabbeti, detaylarını bilmiyorum artık.

Gran Turismo Portable... Okkadar...

GT Mobile Working Title'dı. Başlıkda 2007 Yılında Açıldığı İçin Herkesin Ağzı Alışmış Ben Dahil GT Mobile Diyoruz. PS3'deki Sürümüyle Benzerlikler Farklılıklar vs Konusunda Konuşurken Gran Turismo'nun PSP İçin Olan Versionu, Gran Turismonun PS3 İçin Olan Versionu Demekden Ziyade GT Mobile Demek Çok Daha Kolay ve Anlaşılır Bence.

Zaten Mobile ve Portable Eş Anlamlı Değilmi? Portable Güzelken Neden Mobile Kelimesi Hakaret Olsun Ki?

Ama Dediğin Kısmen Doğru Oyunun Adı GT: Mobile Değil. Gran Turismo PSP Diye Değiştiriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 6 Haziran 2009; 15:21:34 >

•  << GRAN TURISMO PSP [ÇIKTI] >>

<< GRAN TURISMO PSP [ÇIKTI] >>
  • Goldpunch araya kaynamasan olmuyor değil mi?

@ .:BBR:.
    tabiki isim benzerliğinden ötürü dostum.
    Psp ye bazı oyunlar isminin sonuna Portable eklenerek çıktı..mesela Phantasy Star Portable.
    Yukarda yazdığım gibi Mobile kelimesi daha çok cep telefonlarına hitap ediyor da o yüzden.
    Bu biraz ütopik kaçacak ama hani olur da bir gün Sony Ericsson cep telefonlarına da bir GT oyunu çıkarsa onun adı Gt Mobile olacak, işte o zaman bu ikisi birbirine karışmasın diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wzzk -- 6 Haziran 2009; 15:59:20 >

• Gran Turismo Mobile for PSP Portable
  • quote:

quote:

quote:

Grafik farkı beklmeyin.Hepsinde aynı olur sadce yeni çıkan 2000-3000 ve go'nun ekran parlaklıkları farklı olduğu için görüntü parlaklığı farklılıkları olur..
    Bu arAda GRAN TURISMO MOBILE O KADAR...

Ya ben de kafayı bunla bozdum ama Gran Turismo World'süz bi Gran Turismo hakkında ne düşünüyorsun ?

Yaw o fuardaki zaten demodur.Onda olmayabilir.Full oyunda olabilir..

Yok malesef yaw ben Gamespotta mı ne görmüştüm bu GT biraz farklı olacak missionlar ve ehliyet tarzı yarış olacak ama Sınırlı - Açık Alan haritası olmayacak diye malesef

• quote:

Gran Turismo Mobile for PSP Portable

Bu da tam rezalet oldu yaw.
    neyse herkes nasıl istiyorsa öyle söylesin ben " cii tii portıbıl " diye telaffuz edeceğim...
    Boşverin gitsin 5 yıllık hasret sona eriyor önemli olan bu.

• yaw pspyi tvye baglayip tvde gt keyfi yapariss
  • quote:

Orjinalden alıntı: wzzik

quote:

Gran Turismo Mobile for PSP Portable

Bu da tam rezalet oldu yaw.
    neyse herkes nasıl istiyorsa öyle söylesin ben " cii tii portıbıl " diye telaffuz edeceğim...
    Boşverin gitsin 5 yıllık hasret sona eriyor önemli olan bu.

bende cii tii mobayl diyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: Anar

yaw pspyi tvye baglayip tvde gt keyfi yapariss

harbiden yaa o zaman ekran konsunda 2000-3000 farkı da ortadan kalkar...
  • Keşke hiç yoktan 2 kişi infra desteği olsaymış... Head To Head yapardık..

Neyse ad-hoc ile yetinicez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 7 Haziran 2009; 2:18:04 >
  • tırt Nfs nin bile 4 kişi infra desteği var, hiç iyi olmadı şimdi bu öfff
    Daha şimdiden benden -1 puan aldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wzzk -- 7 Haziran 2009; 2:48:49 >
  • Kazunori Yamauchi oyunu ilk cıkardıkları oyun gibi ozenerek yaptıklarını ama DLC planlamadıklarını acıkladı bence pekde gerek duymayacagız 800 araba 35 track ve hepsi 60 fps ile oynanıyor daha guzel ne olabilirki
  • quote:

Orjinalden alıntı: Party Starter

Kazunori Yamauchi oyunu ilk cıkardıkları oyun gibi ozenerek yaptıklarını ama DLC planlamadıklarını acıkladı bence pekde gerek duymayacagız 800 araba 35 track ve hepsi 60 fps ile oynanıyor daha guzel ne olabilirki

2 sorum olacak;

1.DLC ne demek? (Biraz cahilim bu konuda kusura bakmayın)
    2.Bu 800 aracın arasında Ferrari olacak mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Enchanted Metal

quote:

Orjinalden alıntı: Party Starter

Kazunori Yamauchi oyunu ilk cıkardıkları oyun gibi ozenerek yaptıklarını ama DLC planlamadıklarını acıkladı bence pekde gerek duymayacagız 800 araba 35 track ve hepsi 60 fps ile oynanıyor daha guzel ne olabilirki

2 sorum olacak;

1.DLC ne demek? (Biraz cahilim bu konuda kusura bakmayın)
    2.Bu 800 aracın arasında Ferrari olacak mı?

DLC DownLoadble Content demek.. yani indirilebilir içerik..
    800 Araç içerisinde ferrari bulunmakta.. Trailer ve oyun içerisi videolardan gördüğümüz kadarı ile bi Ferrari Enzo var ..Ancak başka ferrarinin bulunduğu ve bulunuyorsa bunların hangi ferrariler olduğunu bilmiyoruz

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.