Şimdi Ara

<< GRAN TURISMO PSP [ÇIKTI] >> (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
547
Cevap
1
Favori
35.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • G4'ün podcastlerinden GT PSP Review'ını izlemiştim ..
    Sanırım bu oyunu en iyi özetleyebilicek cümleyi o inceleme de duydum ; Oyun gerçekten çok iyi ancak Gran Turismo fanları daha iyisini hak ediyorlardı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HyperioИ -- 10 Ekim 2009; 1:22:27 >
  • challenge ları bitirene kadar cok keyif aldım gercekten.. ama bitince yapacak bisey kalmadı, single player o gerçek GT tadını vermiyor.

GT2 yi malesef tercih ederim. En iyi si ben bi popsloader yükleyeyim
  • bütün chllgn.lar 20 küsürüncü günde bitmişti ztn ondan sonra ilk amacım formula ve veyron almaktı ama f1 çıktığında sadece 3m olduğu için alamamıştım sonra bugatti gelene kadar single takıldım 55.günde veyron ve corvette zr1 iki si aynı anda çıktı ikisinide aldım ztn zr1 184k ucuz bi fiyatta ztn.Gerçekten veyron çok hızlı ve kullanması çok keyifli bi araba.bide galiba daha önce biri veyron 122.günde çıkıcak onu bekliom demişti herkeste farklı günde çıkabilir 2 günde bir kontrol etmeyi ihmal etmeyin

veyronla test course ta viraja 390 la girip düzlükte 402 ye çıkabildim en fazla.Öndeki arabanın rüzgar tüneline girip 420 ye falan çkılabilinir bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LordofDevils -- 10 Ekim 2009; 19:44:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: LordofDevils

bütün chllgn.lar 20 küsürüncü günde bitmişti ztn ondan sonra ilk amacım formula ve veyron almaktı ama f1 çıktığında sadece 3m olduğu için alamamıştım sonra bugatti gelene kadar single takıldım 55.günde veyron ve corvette zr1 iki si aynı anda çıktı ikisinide aldım ztn zr1 184k ucuz bi fiyatta ztn.Gerçekten veyron çok hızlı ve kullanması çok keyifli bi araba.bide galiba daha önce biri veyron 122.günde çıkıcak onu bekliom demişti herkeste farklı günde çıkabilir 2 günde bir kontrol etmeyi ihmal etmeyin

veyronla test course ta viraja 390 la girip düzlükte 402 ye çıkabildim en fazla.Öndeki arabanın rüzgar tüneline girip 420 ye falan çkılabilinir bence

71nci günden sonra aynı başa sarıyor yine baktım gün gün .. ilk seferde 51nci günde çıktı veyron şimdi ikinciye 122nci günde çıkacak o yüzden

Ama ben her halukarda her 2günde bir bakıyorum tabiki markalara

• Bugün epey drifte sardım.Challenge'lardan sonra bırakacağımı düşünürken çok iyi geldi.

Çok zevkli driftler.İlk başlarda zorlanıyorsunuz tabiki.Bende 1000'i görünce sevinmiştim.Şuan tek virajda 6000 görebiliyorum

Grand Canyon tavsiye edilir.Daracık yollar (bu pistte hep aklıma Suzuki Pikes Peak geliyor yahu , çıksın hemen alacağım)
  • A'dan H'ye kadar tüm challengeleri altın yaptım.Sıra geldi diğer kısıma
  • Sony sindire sindire oyna derim

Ben bi aşkla hemen bitirdim bütün challenge'ları.Şuan sadece driftlerden zevk alıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sayın

Sony sindire sindire oyna derim

Ben bi aşkla hemen bitirdim bütün challenge'ları.Şuan sadece driftlerden zevk alıyorum.

Tüm challengeleri altın yapmaya çalışınca mecburen sindire sindire oynamak zorunda kalıyorsun..
  • Bende ilk sayfada öyle diyordum ikinci sayfaya geçince görelim seni
  • Sony ikinci sayfayı da full altın yapar
    2 hafta uğraşır 1 ay uğraşır 6 ay uğraşır 1 yıl uğraşır ama yapar .. bu adam GT delisi yahu , yapar
  • O zaman save dosyasını isteriz bizde

Bu arada sony Samsunlusun sanırım.Yakınız bende Amasyalıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sayın -- 12 Ekim 2009; 23:20:58 >
  • fren noktalarını ayarlamak çok zor olmuş. ya yoldan dışarı çıkıyorum ya da istenilen sürede bitiremiyorum.
  • Ben de deli gibi drift yapıyorum şu anda.En başta biraz zorlandım.Hala da hafif zorluk var özellikle asfaltta fakat karlı pistlerde ver yanı gitsin modundayım.Bir de "Oepn Track" yapıyorum istediğim kadar puan yapıp çıkıyorum

Cr. krizinde olanlara tavsiye ederim.Bu arada Pikes Peak Suzuki'mi aldım.Tam drift arabası fakat virajlarda yanlarken dönmüyor.Bildiğiniz yan yan düz gidiyor
  • Beyler oyun sadece analog kollamı oynanıyor yoks dpadle oynamakta mümkünmü. Birde şu dealership olayında o gün satışa çıkan arabayı almazsak sonra alabiliyormuyuz, yoksa bir daha satışa çıkacağı günümü bekliyoruz. Yani belli bir oyun süresinden sonra 800 küsür arabanın hepsi satışa hazır haldemi oluyor yoksa o günde ne çıkarsa bahtımıza diyip güne özel arabalarımı alabiliyoruz şu olayı biraz anlatabilirseniz çok sevinirim. Ona göre oyunu almayı düşünüyorum. Birde psp go'da tuşlar basınca duyarlımı gerçekten, öyleyse gt psp go'da daha rahat oynanır.
  • D-pad ile de oynanabiliyor.

Dealership sürekli tekrarlıyor.Hepsini aynı anda göremiyorsun.

Go'da tuşlar aynı.Duyarlılık yok bildiğim kadarıyla.
  • İlk sayfayı komple altın ile bitiren var mı?
  • ------->-------->

Komple altın yani?Bildiğimiz altından mı bahsediyoruz

Bende iyiyimdir hanide sende fena değilsin anlaşılan

• Ben galiba H'de bi tane hariç hepsini altınla bitirdim ama ikinci sayfa da 2 yada 3 mü ne altınım var
  • Yiğidin harman olduğu yer ikinci sayfadır

Evet malesef benimde 8-9 altınım var sadece ikinci sayfada

Hadi burada bir rekabet içerisine girip hepsini altın yapalım
  • Bu aralar baya oyun çıktığı için gt psp'ye ara vermek zorunda kaldım...İlk sayfa komple altın ile tamamladım.2. sayfa'nında yarısına yakını altın yaptım.Fırsat bulup başlarsam hepsini altın yapacam...
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.