Şimdi Ara

Gran Turismo'nun yeni oyununda PlayStation VR desteği de olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gran Turismo'nun yapımcısı Kazunori Yamauchi, Polyphony Digital şirketinin Gran Turismo serisinin bir sonraki oyunu üzerinde çalıştığını doğruladı. Yapılan açıklamalara göre yeni oyun PlayStation VR desteğine de sahip olacak.

Resmi ağızdan doğrulandı

GTPlanet sitesine konuşan Kazunori Yamauchi, oyunla ilgili çok fazla bilgi vermese de, yeni Gran Turismo'nun 2020 yılında çıkacak olan yeni nesil PlayStation oyun konsoluyla uyumlu olacağına işaret etti. Bu da oyunun daha iyi grafikler, performans ve VR (sanal gerçeklik) desteği alacağı anlamına geliyor. Oyunun çıkış tarihi ise henüz açıklanmış değil.
    "Bu kadar işlem gücü gerektiren başka bir şey olduğunu sanmıyorum. VR teknolojisini gerçekten seviyorum. Bunun olanaklarına inanan biriyim ve sürüş oyunu için çok uygun." şeklinde konuşan Yamauchi, Gran Turismo Sport'un çok basit olan PS VR entegrasyonunun yeni oyun için daha da tatmin edici seviyelerde olacağının sinyallerini vermiş oldu.

• Vr teknolojisi an çok araba yarışlarına uyuyor. Araç koltuğundaki aynı derinlikle oynanabilir.
    FPS, TPS deki gibi yürüme zorunluluğu yok.

• Keşke yapımcı ekip forza horizon gibi biz simülasyon sevmeyenlere de yarış oyunu yapsa keşke

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Grafiklerde kayıp olur ps5 e Çıkmayacaksa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Su andaki PS4 Pro - Gran Turismo Sport da da VR destegi zaten var. Ben de VR var. Bazen takılıyorum. Hoş oluyor. Bu seferkinin (gelişmiş grafikler disinda) ne farki var acaba?

• iyi çalışırlarsa forza'yı yakalarlar.

• gt sport da zaten var vr ınsallah bu sefer sım. i yapmayı becerirler de verdiğimiz paraya pişman olmayız bu sefer zaten oyunu ıncelemden ve gormeden ps5 almıyacağım zehırledı benı

• wustti W kullanıcısına yanıt
    gran turismo zaten şuan en iyisi ve en gerçekçi fizik kurallarıyla oynanıyor. Sen daha oynayamadın galiba :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.