Şimdi Ara

Grafiker kardeşliği (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
196
Cevap
0
Favori
5.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir kaç kişiden başka kimseler yok.. Aynı durumdayız halla
  • quote:

Orjinalden alıntı: schumi911

bir kaç kişiden başka kimseler yok.. Aynı durumdayız halla

valla arkadaşlarım kusura bakmayın bu aralar bilgisayarı bile zor açıyorum çok yoruluyorum stajda o yüzden benden bi vukuat yok henüz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Harmanyurtlu

Renklerin kardeşliği konusuyla ilgili bir çalışma henüz bitirdim,yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Grafiker kardeşliği

Harmanyurtlu arkadaşımızın çalışması gerçekten güzel olmuş içinde çok derin anlamlar yatıyor aslında. Böyle güzel, anlamlı sözlerle çalışma daha çok zenginleşir. devamını bekliyoruz...

• quote:

Orjinalden alıntı: coyreine

Grafiker kardeşliği

coyreine çalışman güzel olmuş fakat sevgi pıtırcığı güvercinin gagası berbat duruyor. daha sevecen bişiy olabilirdi. o kadar uğraşıyosunuz tebrikler hepinize çalışmalarınızın devamını bekliyorum... kolay gelsin...

• quote:

Kardeş burda çalışmalarını sergileyen herkes eleştiri yapılmadığından şikayetçi,ben hemen kendi eleştirimi yapayım.

Resmin gayet sade olmuş,kafa karıştıran birşey yok,ancak sani ay denize değilde deniz ay'a ışık veriyormuş gibi bir görüntü oluşmuş.Bence ay üzerinde biraz daha oynamalar yapaman lazım,daha parlak olursa bir göz yanılması olmayacak.

Bir de yıldızları sen yaptıysan en az 1 Gaussian blur kullan,yıldızlar daha gerçekçi olacaktır.

arkadaşa katılıyorum. yıldızlar da çok garip duruyor daha coşkulu bişiy olabilir.
  • quote:

schumi911 'nin yaptığı iş gerçekten çok içten ve samimi:) ama görüntü iğrenç.. Önemli olan görsellikten çok içtenliğini bana yansıtman ki sen içtenliğini yansıtmışsın.. Çalışman için teşekkür ederim devamını da bekliyoruz

harbi çok içten olmuş, teşekkürler Muratçım ne güzel yavv çok beğendim. duruşu pek güzel olmasa da olsun canııım kattığı anlam önemli... devamını bekliyoruz, başarılar... benden bu kadar yorum yeter. inşallah bende bi kaç çalışma yapıcam haftasonu biraz uğraşıcam bakalım. herkese kolay gelsin arkadaşlar hayırlı Ramazanlar, iyi geceler...

• rica ederim fighter EAGLE iğrenç denmektense duruşu güzel olmamış denmesi daha iyi sağol zaten biliyorum iyi olmadığını kendimde yazdım neyse önümüzdeki çalışmalara bakacaz..
  • quote:

rica ederim fighter EAGLE iğrenç denmektense duruşu güzel olmamış denmesi daha iyi sağol zaten biliyorum iyi olmadığını kendimde yazdım neyse önümüzdeki çalışmalara bakacaz..

@Schumi , derin nefes al 10'a kadar say.

İlk mesaja , konuya katılan arkadaşların isimlerini yazarsan daha ciddi bir hava verirsin bence (unutmadan söyleyeyim)
    Hem kaç kişiyiz bilelim, sadece çalışmalarını ekleyen arkadaşların isimlerini yaz ama.

Yavaş yavaş olacak herşey , ama yapılan yorumlara açık olman lazım.Bir seferde 3 saat çalışıp 3. saatte sıkılıp çalışmayı yarıda bırakmaktansa, 20-30dk'lık periyodlarda 1-2 gün çalışman daha iyi sonuçlar çıkartacaktır eminim.Başarılar

• quote:

Orjinalden alıntı: EnToRia

quote:

başlık düşüyor... biraz ilgi lütfennnnnnnnn

düşmez.... bu başlığı efsaneleştireceğiz.. herkezin içinde bir grafik duygusunu olduğunu ve bu duyguyu geliştireceğimize inanıyorum....
    santaçılar gibi medyatik değil ZANAATKARLAR gibi olmayı gösterceğiz... :)

ZANAATKAR NE ALAKA????? SANATÇI OLMAYI YEĞLERİM BU 1. diğer konu ise ''BARIŞ'' konulu çalışmamda güvercinin gagasına takan kardeşim. daha iyisini sizlerden bekliyorum bu 2. (Yapında göreyim daha iyisini). Son olarakda hepimiz photoshop yada benzeri programlarda de efekt vermeyi biliyoruz. Ya grafiker kardeşliği (bence)Photoshop'da efekt verme yarışına döndü Ya nedir anlamıyorum tamam hepimiz iyiyiz program kullanımında bunu kabul ediyorum peki ya yaratıcı zeka nerde bu da 3

•  Grafiker kardeşliği

layer li hali

Grafiker kardeşliği

En Son

Grafiker kardeşliği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corvette3000 -- 30 Eylül 2006; 9:51:10 >

• beyler hangi programı kullnıyosunuz????
  • quote:

quote:

rica ederim fighter EAGLE iğrenç denmektense duruşu güzel olmamış denmesi daha iyi sağol zaten biliyorum iyi olmadığını kendimde yazdım neyse önümüzdeki çalışmalara bakacaz..

@Schumi , derin nefes al 10'a kadar say.

İlk mesaja , konuya katılan arkadaşların isimlerini yazarsan daha ciddi bir hava verirsin bence (unutmadan söyleyeyim)
    Hem kaç kişiyiz bilelim, sadece çalışmalarını ekleyen arkadaşların isimlerini yaz ama.

Yavaş yavaş olacak herşey , ama yapılan yorumlara açık olman lazım.Bir seferde 3 saat çalışıp 3. saatte sıkılıp çalışmayı yarıda bırakmaktansa, 20-30dk'lık periyodlarda 1-2 gün çalışman daha iyi sonuçlar çıkartacaktır eminim.Başarılar

Abi ayarı kaçırdım iyice grafik oldum tamamiyle programlanmış olarak yaşıyorum dedim ya ayarı kaçırdım destek var inkar edilmez bence konu güzel gidiyorda düzene sokamadık malesef bence öyle ama olsun hepinize sonsuz teşekkürler.
    bitirenadam aramıza hoşgeldin ayrıca bende CorelDRAW12 ve PhothoshopCS2 önemli olan yaratıçılık bu programlar aracı sadece olay kafada bitiyor dolayısıyla kulandığın programın önemi senin çalışmalarınla ortaya çıkıyor senin çalışmalarınıda bekliyoruz

• beyler acil yardim edebilecek var mi, Page Maker da ölçü birimi inches olarak cikiyor onu nerden mm olarak degistirebilirim,tesekkurler
  • quote:

ZANAATKAR NE ALAKA????? SANATÇI OLMAYI YEĞLERİM BU 1. diğer konu ise ''BARIŞ'' konulu çalışmamda güvercinin gagasına takan kardeşim. daha iyisini sizlerden bekliyorum bu 2. (Yapında göreyim daha iyisini). Son olarakda hepimiz photoshop yada benzeri programlarda de efekt vermeyi biliyoruz. Ya grafiker kardeşliği (bence)Photoshop'da efekt verme yarışına döndü Ya nedir anlamıyorum tamam hepimiz iyiyiz program kullanımında bunu kabul ediyorum peki ya yaratıcı zeka nerde bu da 3

bak kardeşim, bi kere ben kuşun gagasına takmış değilim ister düzelt ister düzeltme beni ilgilendirmez ben sadece kendi görüşümü söyledim yani yorum yaptım! herkesten yorum bekliyorsunuz tamam ama böyle yorum yapılınca da neden tepki gösteriyorsunuz? Gerçekleri söylemek suç mu? derdiniz nedir anlamadım... Kendimize çeki düzen verelim lütfen. Bu topic kardeşlik amaçlı! Birbirimize yardım etmeyeceksek ne anlamı kalır???

• Ama birbirimize yardım etmek '' Berbat , iğrenç '' şekillerinde olmamalı bence .... Yani adam haklı ... Bence daha uygun bi dille söleseydin böle bi tepki vermezdi ... Sen sanki daha iisini yapmışsın, onun ki kötü üstadmışsın gibi algılanıyor ... Sana bi lafım bi sinirim de yok bana sinirlenme yani ... Sonuçta ben görüşümü söliyorum ... Birbirimize yardım etmeyeceksek ne anlamı kalır????
  • quote:

Orjinalden alıntı: bitirenadam

Ama birbirimize yardım etmek '' Berbat , iğrenç '' şekillerinde olmamalı bence .... Yani adam haklı ... Bence daha uygun bi dille söleseydin böle bi tepki vermezdi ... Sen sanki daha iisini yapmışsın, onun ki kötü üstadmışsın gibi algılanıyor ... Sana bi lafım bi sinirim de yok bana sinirlenme yani ... Sonuçta ben görüşümü söliyorum ... Birbirimize yardım etmeyeceksek ne anlamı kalır????

Doğru haklısın. berbat kelimesi sert kaçıyor ama ukalalık yapıyormuşum gibi anlaşılmasın kötü bi amaçla söylemedim. ve bir de ben üstad falan olduğumu söylemedim öyle de algılanmasın lütfen. konu ilk açıldığında da bunu söylemiştim ben daha öğrenciyim. uyardığın için sağol kardeşim böyle algılandığının farkında değildim.

• Bende corel draw ve biraz da photoshop biliyorum. macromedia flash ve gif programlarıyla da ilgileniyorum. güzel bi gif programı önerirseniz minnetkar kalırım.
  • HERKESE ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLERİM. BENDEN BURAYA KADAR.
  • teşekkürler de ndn senden bukadar
  • beyler kimse yeni konu açmıyor bence yni konumuz müzik olsun .. ( kabul ederseniz tabi ) bende bir acemi kişilik olarak ilk çalışmayı yapmaya başlıycam eeğer konuyu kabul ederseniz
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.