Şimdi Ara

Grafiker kardeşliği (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
197
Cevap
0
Favori
5.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hehehe bende bunu koyım dedım espırı katalım bıras :D:D:d cok basıt ama olsun ....

Grafiker kardeşliği
  • çok hoş olmuş gerçekten klavyene ve mousene sağlık
  • @Schumi,ben de bir deneme yapayım dedim.Bak bakalım benden reklamcı olur mu,bir not ver bu çalışmama 10 üzerinden.Resimleri internet sitesinden aldım.Eksikleri filan atlamadan kapsamlı bir eleştiri bekliyorum senden.

Grafiker kardeşliği
  • quote:

Orjinalden alıntı: djapocalypse

hehehe bende bunu koyım dedım espırı katalım bıras :D:D:d cok basıt ama olsun ....

Grafiker kardeşliği

Hoş olmuş kardeş,eline sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harmanyurtlu -- 12 Ekim 2006; 3:19:59 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Harmanyurtlu

@Schumi,ben de bir deneme yapayım dedim.Bak bakalım benden reklamcı olur mu,bir not ver bu çalışmama 10 üzerinden.Resimleri internet sitesinden aldım.Eksikleri filan atlamadan kapsamlı bir eleştiri bekliyorum senden.

Grafiker kardeşliği

Benimkine göre güzel olmuş benimkinden daha iyi ki ben onu sallama yaptım zati arkası sarı kırmızı olsun istedim Galatasaray muhabbeti bu arka planda hoşuma getti koydum resimlere gelince resimleri köşeli koymak hiç hoş olmuyor bence
    o şekilde kulanmam ben yane elline sağlık güzel çalışma..
    10 üzerinden 11 ki ben not verecek kadar profesyonel biri değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi schumi911 -- 13 Ekim 2006; 12:58:40 >

• 4-5 saatimi aldı bunu yapmak @Schumi.Çlaışıyor olsak patron herhalde bize kızardı.Resimleri bende çok beğenmedim ancak aklıma fazla birşey gelmedi.Sağol eleştirin için,ayrıca çalışmaların yabana atılacak cinsten değiller.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Harmanyurtlu

@Schumi,ben de bir deneme yapayım dedim.Bak bakalım benden reklamcı olur mu,bir not ver bu çalışmama 10 üzerinden.Resimleri internet sitesinden aldım.Eksikleri filan atlamadan kapsamlı bir eleştiri bekliyorum senden.

Grafiker kardeşliği

cok basarılı olmuş.gorsel acıdan resımlerdekı koselıklerde fazla hos durmamıs baska bı sekıl dusunule bılırdı.ama genl olarak gayet iyi

• grafikerlik bir sanattır onu iyi yaşamalı diyorum
  • tüm grafik dostları bir arada bundan daha güzeli olabilirmi
  • slm corelde de ben yardımcı olayım grafiker kanat
  • aramıza hoş geldiniz eski hareketlilik olmasada bir arada bulunmak güzel
  • Çalışmalar durdu bari en son yaptığım CD kapağı çalışmasını ekliyeyim yorumlarınızı bekliyorum..

Grafiker kardeşliği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi schumi911 -- 20 Ekim 2006; 0:31:40 >
  • ben de burdayım... hareket zamanı .. power of dreams:)
  • abi bunlar ne siz neymişsiniz:)

• 3 gündür tatildeydim ve konu en aşağılarda bittimi çalışmalar ve paylaşımlar :(
  • @Schumi yeni çalışman gayet güzel olmuş.Ben de tatildeydim uzun süredir uğrayamadım forumlara.Önceki konu hala geçerli mi yoksa yeni bir konu belirlendi mi ? CD kapağında kullandığın yazı puntosu nedir ?
  • Harmanyurtlu hoşgeldin konu cd kapağı falan değil konu falanda yok ya
    öylesine yaptığım tasarımı koydum yazı puntosu E111Viva konu dağıldı gitti ama duyarlılığın için çok sağol
  • Çalışmalar birbirinden güzel ellerinize sağlık arkadaşlar
  •  Grafiker kardeşliği

corel+photoshop
  • quote:

Orjinalden alıntı: tolga0624

Grafiker kardeşliği

corel+photoshop

süper bir çalışma olmuş gerçekten çalışmalarının devamını dilerim
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.