Şimdi Ara

Grafik tasarım amaçlı PC (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 1.000 TL için HD4670 işinizi fazlasıyla görecektir, bu kartı da tutup alakasız kartlarla karşılaştırmasın arkadaşın, 140 TL'lik bir kart sonuçta performansı bellidir ama her oyunu açar oynatır, aksi halde siz oyun için sistem istiyorsanız o zaman başka tabi.

En başta yazdığım 1.230 TL'lik sistemi alıcaksınız o zaman, HDD'i 500 GB yapıp 60 TL daha düşürebilirsin fiyatı.

DDR2'li sistem önermem...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LEON-X -- 5 Mart 2010; 11:47:49 >
  • hydesigner LEON X ne derse onu yap hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: War Ensemble

hydesigner LEON X ne derse onu yap hocam.

Aynen önerdiği sistemi aldım mutluyum huzurluyum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LEON-X

1.000 TL için HD4670 işinizi fazlasıyla görecektir, bu kartı da tutup alakasız kartlarla karşılaştırmasın arkadaşın, 140 TL'lik bir kart sonuçta performansı bellidir ama her oyunu açar oynatır, aksi halde siz oyun için sistem istiyorsanız o zaman başka tabi.

En başta yazdığım 1.230 TL'lik sistemi alıcaksınız o zaman, HDD'i 500 GB yapıp 60 TL daha düşürebilirsin fiyatı.

DDR2'li sistem önermem...

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nike

quote:

Aynen önerdiği sistemi aldım mutluyum huzurluyum.

Banada en mantıklısı "LEON-X" in tavsite ettiği sistem cazip geldi zaten.
    Bu kadar referansın karşısında dağ olsa dayanamaz gider toplar sistemi
    Sadece kasayı Akasa ZEN Siyah ATX 450 W olarak değiştiriyorum.

İlgilenen arkadaşların hepsine çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hydesigner -- 5 Mart 2010; 12:30:07 >

• arkadaşlar vatana millete hayırlı uğurlu olsun verdim siparişleri

1 AMD Athlon II X4 630 (2.8GHz) 2MB (AM3 938Pin)

2 Gigabyte MA785GMT-UD2H / DDR3 S+V+GL+1394+16X 938p

3 HI-LEVEL 4 GB (2*2) 1333 MHz DDR3 Kit (Soğutuculu)

4 PowerColor HD4670 1 GB 128Bit DDR3 16X

5 Sony AD-7240S-0B 24X8X20XDvdRw 12XRam SATA Siyah

6 Akasa ZEN Siyah ATX Kasa+450W PSU (AK-ZEN450-BKTK)

7 Seagate 320 GB 7200 RPM 16MB SATA2 NCQ

8 Samsung 21,5" 2233SN LCD monitör
  • uzaktan takip ediyordum konuyu hayırlı olsun ya yeni konu açmıştım ama benzer bi konuda yardım istiyorum ben de, grafik tasarım değil de daha çok animasyon üzerine kullanılacak bir sisteme ihtiyacım var.
    Konuhttp://forum.donanimhaber.com/m_38232419/mpage_1/f_/key_//tm.htm linkinde bulunmakta hydesigner'ın konusunu kirletmek istemem. yardımcı olabilirseniz çok sevinirim özellikle LEON-X in yardımlarını bekliyorum

@hydesigner tekrar hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhan_g -- 5 Mart 2010; 19:34:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: oguZmir

uzaktan takip ediyordum konuyu hayırlı olsun ya yeni konu açmıştım ama benzer bi konuda yardım istiyorum ben de, grafik tasarım değil de daha çok animasyon üzerine kullanılacak bir sisteme ihtiyacım var.
    Konuhttp://forum.donanimhaber.com/m_38232419/mpage_1/f_/key_//tm.htm linkinde bulunmakta hydesigner'ın konusunu kirletmek istemem. yardımcı olabilirseniz çok sevinirim özellikle LEON-X in yardımlarını bekliyorum

@hydesigner tekrar hayırlı olsun

LEON-X danışmanlık firması falan açsan feci iş yaparsın Teşekkür ederim oguZmir darısı artık senin başına.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.