Şimdi Ara

Grafik tablet önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Matematik öğretmeniyim. Şuan da uzaktan eğitim veriyoruz. Ders anlatmak için grafik tablet önerebilirseniz sevinirim. Büyük olması şart. Onun haricinde mümkünse kablosuz olursa baya iyi olur. Olmazsa da sağlık olsun. Bütçe max 1000 tl civarı

• ilerde uzaktan eğitim bittiği zaman alacağız grafik tablet elinizde kalacak. bence bunun yerine her zaman kullanabileceğiniz kalemli bir tablet almak daha faydalı olacaktır. Ama illa 2 grafik tablet almayı düşünüyorsanız vakumun medium modeli olabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam , siz daha iyi bilirsiniz ama masrafa girmeden telefonunuzun ekranını ikinci kamera gibi kullanarak da deneyebilirsiniz.İşinize yararsa tek masrafınız sonradan alacağınız bir tripod olur. Tripodlarda maksimum 30 dan 200'e kadar masraf çıkarır. Youtube'da cep telefonu , webcam , zoom vs aratırsanız çok fazla anlatım videosu çıkıyor. Deneyin işinizi görmezse masrafa girin. Ayrıca bazıları grafik tablette yazdıklarını sadece ekrandan görebildiğin için elinizi ekrana göre hizalama konusunda alışma problemi olduğunu soylüyorlar. Bu arada kablosuz grafik tabletlerde pek ucuz değil. Genel olarak kablollu tabletler bütçe dostu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.