Şimdi Ara

Grafik sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar wow yükledim ama böyle bir sorun çıktı karşıma ne yaptıysam düzeltemedim grafikler birbirine giriyor çok sinir bozucu bir durum, pc ye format ta attım yine düzelmedi nasıl düzeltebilirim yardım edin.

Grafik sorunu

Grafik sorunu

• 1-Sistem özellikleriniz nedir ? ( Detaylıca yazınız. )

2-Daha önceden bu sorun varmıydı ?

Bir diğer konu ise ekran kartı driverinizi güncelleştirmeyi unutmayın...

Ekran kartınızın yetersiz kalma durumuda söz konusu olabileceğinden ''Grafik Detaylarını'' kısınız...

Oyun ile ilgili V-Sync desteği bulunuyorsa ''Enabled'' ( Aktif ) konumuna getirin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krstarica -- 29 Temmuz 2010; 19:22:09 >
  • Wowu yüklediğimden beri var

Driveri güncelledim

V-Sync açık.

Grafik detayları en düşükte arada bir düzeliyor kısa bir süre sonra tekrar bozuluyor.

Grafik sorunu
  • Ekran kartınızın yetersiz kalıyor, maalesef bu oyunun grafik detaylarını karşılıyamıyor...

Zira sizinde belirtmiş olduğunuz üzere, en düşük detaylarda dahi bir müddet düzelme gözüküyor, tekrardan devam ediyor. Özellikle grafik detaylarının keskin olduğu ( Poligon sayısının diğer karelere oranla yüksek olduğu bölgelerde ) donma oranı çok daha fazla belirginleşecektir. Veya grafikler bahsi geçen şekilde birbiri ile çakışarak görüntü bozulmasına sebebiyet verecektir...

İyi forumlar...
  • Bilgisayarımın zamanının dolduğunu bir kez daha anlamış olmaktayım.

Teşekkürler, iyi forumlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.