Şimdi Ara

Grafik / Şirket pc Tavsiye Lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba ; bir işletim sistemi hakkında bilgi almak istedim tekrar sizden.

Amd son cıkan AMD 6 cekirdek işlemciyle birlikte en az 8 gb ram ekran kartı saglam en az 256 bit 1 tb sata ile birlikte şirket bilgisayarı olacak şekilde Grafik ile işlemler yapılıcak donması söz konusu dahi olmaması lazım. Nasıl bir sistem önerirsiniz. fiyat alabilir miyim 3 bin tl ye kadar yolu var artabilir

• AMD işlemcilerin oyun dışındaki programlarda iyi olduğunu düşünüyorum ki öyle photoshop gibi,SSD Zaten vazgeçilmez gerek sistem performansı gerek grafik programları ama yetmez diyorsan ekstra bitane HDD alırsın.Büyük bir monitör alırsan işini görür.Bide Silverstone PSU'lar sessizdir genelde ama AMD Fanları saç kurutma makinesi oyüzden ektradan bi CPU soğutucu alırsan iyi olur

Kasa
    1 x Cooler Master HAF RC-912 Plus Performans Kasası 200,06 TL+KDV
    Güç Kaynağı
    1 x SilverStone Strider Essential 600W 80+ Plus Single Rail 42A Güç Kaynağı 166,72 TL+KDV
    İşlemci
    1 x AMD Phenom II X6 1090T B.E. AM3 9MB 3.2GHz Altı Çekirdekli İşlemci 384,43 TL+KDV
    Anakart
    1 x Gigabyte GA-890GPA-UD3H AMD 890GX AM3 DDR3 ATX Anakart 268,92 TL+KDV
    Bellek
    1 x Corsair Vengeance 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz CL9 Dual Kit PC Belleği (CMZ8GX3M2A1600C9) 120,67 TL+KDV
    Ekran Kartı
    1 x PNY GTX570 1280MB DDR5 320 Bit Pci Ekspres Ekran Kartı 838,66 TL+KDV
    SSD
    1 x Corsair Force Serisi 120GB 2.5" Sata3 555-510MB/s SSD 423,89 TL+KDV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Do Squats -- 12 Aralık 2011; 18:06:52 >

• quadro ekran karti sarttir bunu unutma

bide 2012yi beklemeni oneririm dolar duser bide bu sistemi 10a katlayacak sistemler cikacak (fiyattada 2 ye)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lazeran

quadro ekran karti sarttir bunu unutma

bide 2012yi beklemeni oneririm dolar duser bide bu sistemi 10a katlayacak sistemler cikacak (fiyattada 2 ye)

İ7 2600k yi 10'a katlayacak ne cikacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efendim Sistem önerilerinizi bekliyorum AMD olursa daha iyi olur 3 bin tl max fiyatım. Ekran kartı kafama yerleşti bu iyi oldu
  • arkadaşlar merhaba sizden ekran kartı konusunda yardım istiycem almayı düşündüğüm kart saphire hd 5670 ddr3 1gb 128 bit ATİ

SİSTEMİM AMD ATHLON 64*2 4450 , ANAKART ASUS M2N-MX-SE PLUS CHİPSET NİVADİA , RAM DDR2 2 GB KİNGTON
    EKRAN KARTIM ONBOARD ANKARTA BAĞLI; MONİTÖRÜM 19 İNC LCD , POWER 400 WATT EXLINCE SİZCE SİSTEMİME UYARMI GÜNCEL OYUNLARI ÇALIŞTIRIRMI
    VATAN BİLGİSAYARIN KAMPANYASI BİTMEDEN YARDIM İSTİYORUM

amd almani kesinlikle onermem grafik tasarim icin intel 2600k + quadro ekran karti sart gibi birsey

Intel Fan Boy...Kesinlikle böyle bir ayrım yapılmamalı,İntel tekli işlemlerde öndedir testlere bakabilirsiniz oyunlarda iyidir,grafik programlarındada iyi olsa bile tamam ama AMD F/P Ürünü ve programlarda her türlü intele kafa tutabilir ve Black Edition o.c kolaydır
  • quote:

Orijinalden alıntı: uskgrim

quote:

amd almani kesinlikle onermem grafik tasarim icin intel 2600k + quadro ekran karti sart gibi birsey

Intel Fan Boy...Kesinlikle böyle bir ayrım yapılmamalı,İntel tekli işlemlerde öndedir testlere bakabilirsiniz oyunlarda iyidir,grafik programlarındada iyi olsa bile tamam ama AMD F/P Ürünü ve programlarda her türlü intele kafa tutabilir ve Black Edition o.c kolaydır

size 2600k ile amd buldozer işlemcinin karşılaştırmanını ıncelemenızı öneririm

http://www.anandtech.com/bench/Product/434?vs=288

buradan da bakabılırsınız amd fx serılerı bıraz hüsrana ugrattı bekleyenlerını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BarbarosTUGRUL -- 15 Aralık 2011; 21:00:40 >

• quote:

quote:

fan boyluk degil arkadasim bi kontrol et istersen

http://www.cpubenchmark.net/high_end_cpus.html

cogu profosyonel sirket intel kullanir genelde xeon islemci takar makinalarina

amd sirket icin degil ev kullanicisi icin guzel bir cozumdur

bana 1 tane amd islemcili workcenter gosterebilirmisin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: can21

quote:

quadro ekran karti sarttir bunu unutma

İ7 2600k yi 10'a katlayacak ne cikacak.

3930kli islemciler cikti ayrica yakinda ddr4 de gelmesiyle birlikte render performansinda onemli gelismeler olacak demeye calsimistim
    tabiki 10a katlayamaz en faz 1.6 ya katlayabilir ama 15 saatlik render suresi ile 6-7 saatlik render suresi arasinda sirket icin buyuk farklar var
  • quote:

quote:

quote:

fan boyluk degil arkadasim bi kontrol et istersen

http://www.cpubenchmark.net/high_end_cpus.html

cogu profosyonel sirket intel kullanir genelde xeon islemci takar makinalarina

amd sirket icin degil ev kullanicisi icin guzel bir cozumdur

bana 1 tane amd islemcili workcenter gosterebilirmisin ?

Yanlış anladınız.AMD'den tabikide önde intel ama bu programlarda asıl önemli olan ekran kartıdır sonuçta.2.Planda işlemci,Arkadaşında bütçesi uygun değil 2600k'ya

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.