Şimdi Ara

gp FORMATINDAKI VIDEOLARIMI IZLEYEMIYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5
Cevap
0
Favori
899
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> gp FORMATINDAKI VIDEOLARIMI IZLEYEMIYORUM
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    32 Mesaj
    TELEFONDAN CEKILMIS VIDEOLARI MEDIA PLAYER ACMIYO ACAN BI PROGRAM BILENINIZ VARMI

|
    |

Nokia değilse bilmiyorum ne yapabiliceğini ama google a girip gp ve 3gp dosyalarını açabilmek için bi player arattırabilirsin...
    |
    |
    Cpu: Intel Core2Duo E6300 1.86 Ghz 1066 Mhz Fsb 2MB L2 Cache // Mainboard: Asus P5W DH Deluxe Wifi // Graphics: 256 Mb x1800Gto Sapphire 2xDvi Out // Ram: 1024 Kingston DDR2 667 // HDD: 2xSeagate 250 Giga 7200.10 RPM 16mb RAID // Monitor: Çift Monitör = 19'' Samsung 960BF 4ms LCD+17'' Samsung 793DF CRT // Logitech 5+1 // Ceramic White PSP 2.80 2 Giga mmc
  • Binbaşı
    1344 Mesaj
    QuickTime Player ile 3gp veye gp uzantılı görüntü dosyalarını açabilirsin. Eğer başaramazsan "Kazaa Lite Mega Codec Pack" aratıp bul ve indir. Bu codec pack içinde entegre olarak gelen herhangi bir player (örneğin:Media Player Classic) ile açabilirsin.
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: kadiralcicek

TELEFONDAN CEKILMIS VIDEOLARI MEDIA PLAYER ACMIYO ACAN BI PROGRAM BILENINIZ VARMI

İmtoo Converter .Tüm formatları istediğin boyutta ve ses kalitesinde birbirine dönüştürebilirsin.
    +
    K-lite codec paketi işine yarar.
    |
    |
    Quick Time
    Başka çözüm aramana gerek yok.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
kolayoto.com
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,233
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.