Şimdi Ara

Gözüpek Ahri indirimde, 487RP.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir Rioter listede gözüksede olmayacak demişti ama şuan 487RP'den alınabiliyor!
     Gözüpek Ahri indirimde, 487RP.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OmC43 -- 17 Aralık 2015; 13:19:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tombul tombul
  • indirimde mi hala?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Broken Wings

indirimde mi hala?

Ya çok yakında bitecek yada bitti. Bir kaç saat önce oyundaydım indirimdeydi diye hatırlıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: OmC43

quote:

Orijinalden alıntı: Broken Wings

indirimde mi hala?

Ya çok yakında bitecek yada bitti. Bir kaç saat önce oyundaydım indirimdeydi diye hatırlıyorum.

Aldım teşekkürler, indirim yarın sabah 9.59da bitiyor.
  • Normalde indirimde olmaması gerekiyor, Championship skinleri ile aynı mantıkla işliyor çünkü bu tema. Championship skinleri sezon sonunu kutlarken Challenger skinleri sezon başlangıcını kutluyor. Bu iki skin temasının indirime girmemesi gerekiyorken yanlışıkla listeye ekliyorlar ve bir çok kişi umutlanıyor. Sonra farkına varıp kaldırıyorlar. Tabi bir çok kişi hayalkırıklığına uğruyor redditte konu falan açıyorlar. Bunlarda hatalarını telafi edip indirime sokuyorlar. Gerçi bu indirim Şubat ayında olması gerekiyordu. Şu anki indirimin sebebi Snowdown Shop'ta çıkmasına rağmen alınamaması. Onu da telafi ediyorlar yani. Tekrardan Şubat ayında indirime girecek bu skin.

Hatta şakaya da vuruyorlar, bu hatada bulunan kişi '' işin iyi tarafından bakın, her şeyi mahvetmeseydim şu an bu skin indirimde olmayacaktı '' diyor.

Challenger Ahri ne çekti be.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fasmodey -- 19 Aralık 2015; 0:15:21 >

• Fasmodey kullanıcısına yanıt
    Daha çekiceği var hala oynamadım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.