Şimdi Ara

Gözden Çıkan İlginç Nesneler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar küçüklüğümden beri ilgimi çeken bir konu gözümü kapatıp karanlığa odaklandığımda gözümün içinde gördüğüm kırmızı küçük yuvarlaklar oluyor en az 20 30 tane hareket halinde onlar ne oluyor acaba

• Trabzonspor kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi davidddd -- 17 Ocak 2015; 11:11:09 >
  • Bordo mavi etkisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazmayı_Severim -- 17 Ocak 2015; 11:09:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cocuk parkina mi actim konuyu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trabzonspor

Merhaba arkadaşlar küçüklüğümden beri ilgimi çeken bir konu gözümü kapatıp karanlığa odaklandığımda gözümün içinde gördüğüm kırmızı küçük yuvarlaklar oluyor en az 20 30 tane hareket halinde onlar ne oluyor acaba

kardeşim imzayı atsana bende yapayım güzelmiş baya bu arada trabzonlusun büyük ihtimalle neresinden
  • bende de öyle şekiller çıkıyor dönüşüp duruyorlar farklı cisimlere, gece yatarken yaparsam değişik canavar yüzleri ortaya çıkıyor daha önce görmediğim. Normal bir şey değil mi? Değilse
  • Hocam bende gözüm açıkken siyah küçücük bi cisim goruyorum. Gözümü nereye kaydırsam o da geliyo. Ama çok küçük

• Bunun için göz doktoruna gittim damla verdi ve geçti göz yorgunluguyla alakali cok fazla pcye bakmaktan yada kitap okumaktan falan kaynaklaniyor . strese bagli olarakta olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu durum gözlerini birden gökyüzüne çevirdiğinde gözünde uçuşan saydam cisimlerle aynı olabilir
  •  Gözden Çıkan İlginç Nesneler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trabzonspor

Merhaba arkadaşlar küçüklüğümden beri ilgimi çeken bir konu gözümü kapatıp karanlığa odaklandığımda gözümün içinde gördüğüm kırmızı küçük yuvarlaklar oluyor en az 20 30 tane hareket halinde onlar ne oluyor acaba

Gozumuzu kapattigimizda garip nesneler gormemizin nedeni gozun beyine hicbir bilgi aktarmadigi yani simsiyah oldugu icin nesneleri beyin yaratyiyor diye duydum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.