Şimdi Ara

GoW: Ascension'un Türkçe Seslendirme Anları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Bu senenin büyük merakla beklenen oyunlarından God of War: Ascension, Türkçe dublajla birlikte Playstation 3 oyuncularına sunulacak. God of War: Ascension'un dublaj sürecini merak eden oyun severler için BSC olarak bir sürpriz ile karşınızdayız.

Melodika Stüdyolarında gerçekleştirilen kayıt çalışmaları sırasında kameralarımıza yansıyan kısımları aşağıdan izleyebilirsiniz. Bu videoda Kratos'un aktörü Zeki Atlı'nın, Castor'un aktörü Levent Ünsal'ın ve de Orcos'un aktörü Ali Rıza Kubilay'ın seslendirme sahnelerini görebilirsiniz. Önümüzdeki Pazar günü bu dublaj çalışmasıyla ilgili detaylı bir röportajı sitemizde bulabileceğinizi hatırlatalım. İyi seyirler...

• beklediğimdende güzel omuş ve devamıda güzel olacak gibi şimdi gidip ps 3 alma zamanı.ellinize sağlık gayet orjinal bir açlışma..

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Sony i çok takdir ediyorum ya lanet olsun pc den vaz geçemiyorum Ülkemizde değer verilmezi gerçekten çok güzel

• çok gğzel olmuş almak için bir sebeb daha beyond ve last of usta böyle gelirse çok güzel şeyler olacak hadi İnşallah

• acaba kratos i will make you suffer i am the god of war ulean diye türkçe nasıl bağrınır şüpheliydim ama çok iyi duruyor gerçektende

• Zeki Atlı'nın sesi ne öyle muhteşem bi ses.Kratos'a tam uymuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drummerdude -- 25 Ocak 2013; 21:01:53 >
  • Mükemmel

• Helal olsun diyorum.Bütün sesler profesyonel ve çok güzel.Özellikle kratos çok ama çok yakışmış

• bu güzel sesi bile duyunca dedimki kimse kratosun orjinal seslendirmesının yerini alamaz... altyazı varsa turkçe altyazıyla yoksa ingilizce oynıyıcam

• Gayet profesyonelce.

Gow3'ü aldığım gibi bunu da çıktığı an alacağım...

• ben kratos'dan korkuyordum ama çok iyi yakismis..

• eh işte fena değil abartılacak bişey yok güzelde diyemem (kratos için) ama beni anlamıyorsunuz bu da değil Allah aşkına zeki atlının sesi bence ares gibi bir yazın youtubeye

• Youtube'da ki bir yorumu sizinle paylaşmak istiyorum;

''O sesle sülaleme? küfret nakaratla eşlik edeyim''

• Orjinal sese yakın olmuş cidden çok beğendim parayı basıp alacağız anlaşılan umarım 110tl üstüne çıkmaz.

• 10 numara olmuş kratos seslendırme zekı bey işin uzmanı gıbi

• Zeki'nin ses cuk diye oturmuş resmen.
  • Oyunda altyazıyı da seside istediğiniz gibi ayarlıyorsunuz. Lütfen şimdiden saçma konuşmalara başlamayalım.
  • işte budur savaş tanrısı geliyor hemde türkçe dağılın
  • haleşeş müziği hla duruyomu
  • Sesler ancak bu kadar güzel olabilirdi herhalde. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.