Şimdi Ara

GOW 1 EJDERHA bölümünü geçemiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • oyunun başlarında iki küçük ejderhanın ortasında olan büyük ejderhayı öldüremiyorum, nette aradım ama pek faydalı olmadı burda sorayım dedim, yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hüseyni -- 20 Eylül 2010; 13:15:01 >

• Önce kenardaki ufaklıklardan birini bayılt.Bayılınca,artık hangisiyse, onun yanındaki kutulara tırman en tepeye çıktığında halata bağlı platforma atla, platform ufaklığın üzerine düşecek.Sonra diğer ufaklığı aynı şekilde bayılt, yanındaki kutulara tırman, platforma atla. Son olarak, ortadaki direğe tırman ana hydrayı hakla. 3.kez 'O' ya basmanı istediğinde ölecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: themanwithoutshadow

Önce kenardaki ufaklıklardan birini bayılt.Bayılınca,artık hangisiyse, onun yanındaki kutulara tırman en tepeye çıktığında halata bağlı platforma atla, platform ufaklığın üzerine düşecek.Sonra diğer ufaklığı aynı şekilde bayılt, yanındaki kutulara tırman, platforma atla. Son olarak, ortadaki direğe tırman ana hydrayı hakla. 3.kez 'O' ya basmanı istediğinde ölecek.

teşekkür ederim gece deneyeceğim
  • themanwithoutshadow dediğin şekilde yaptım defalarca bir saat uğraştım ölmedi "O" tuşuna basıp büyük ejderhayı yakalıyorum yakalayınca ne yapmam lazım her defasında kaçıyor
  • arkadaşlar bi el atın geçeyim şu bölümü
  • quote:

Önce kenardaki ufaklıklardan birini bayılt.Bayılınca,artık hangisiyse, onun yanındaki kutulara tırman en tepeye çıktığında halata bağlı platforma atla, platform ufaklığın üzerine düşecek.Sonra diğer ufaklığı aynı şekilde bayılt, yanındaki kutulara tırman, platforma atla. Son olarak, ortadaki direğe tırman ana hydrayı hakla. 3.kez 'O' ya basmanı istediğinde ölecek.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: hüseyni

themanwithoutshadow dediğin şekilde yaptım defalarca bir saat uğraştım ölmedi "O" tuşuna basıp büyük ejderhayı yakalıyorum yakalayınca ne yapmam lazım her defasında kaçıyor

Onu ilk 3 yakalayışında (yani 'O' tuşuna bastığında) 'O'ğa hızlı hızlı basman lazım.Tekrar söylüyorum basılı tutmayacaksın, hızlı hızlı basacaksın.Her seferinde hydrayı direğe vurması lazım Kratosun.3. vuruşta direğin ucu kırılacak.Artık ölme kıvamına gelmiş oldu hydra.Bu sefer yine saldır 'O' ğa basmanı istediğinde bas, yakala, ekranda çıkan tuşa bas (genelde 'O' oluyor) sonra tekrar 'O'ğa hızlı hızlı bas.

Youtube'a girebiliyorsan izle bunu:http://www.youtube.com/watch?v=IWFgh4xgi-Q

• teşekkür ederim bu gece hallederim inşallah
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hüseyni

themanwithoutshadow dediğin şekilde yaptım defalarca bir saat uğraştım ölmedi "O" tuşuna basıp büyük ejderhayı yakalıyorum yakalayınca ne yapmam lazım her defasında kaçıyor

Onu ilk 3 yakalayışında (yani 'O' tuşuna bastığında) 'O'ğa hızlı hızlı basman lazım.Tekrar söylüyorum basılı tutmayacaksın, hızlı hızlı basacaksın.Her seferinde hydrayı direğe vurması lazım Kratosun.3. vuruşta direğin ucu kırılacak.Artık ölme kıvamına gelmiş oldu hydra.Bu sefer yine saldır 'O' ğa basmanı istediğinde bas, yakala, ekranda çıkan tuşa bas (genelde 'O' oluyor) sonra tekrar 'O'ğa hızlı hızlı bas.

Youtube'a girebiliyorsan izle bunu:http://www.youtube.com/watch?v=IWFgh4xgi-Q

Cooook saol dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.