Şimdi Ara

Gotham Knights PS5, Xbox Series X, PS4, Xbox One ve PC için Duyuruldu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
1.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adamların tepesinde yazan level no larını görünce birden ... soğudum oyundan.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Olmamış ya. Batmansız batman oyunu mu olur. Her oyun da co-op olmasın be kardeşim. Avengers da öyle.
  • Batmobilen dolayı Arkham knight i bırakmıştım. Batman mi oynuyoruz world of tanks mi belli değildi. Bu yüzden yeni Batman oyunu bekliyordum ama yeni bir Wolfenstein youngblood vakası olacak gibi bu oyun. Bu arada Arkham Knight in batmobile mekanikleri güzel olsa yine oynardım ama cidden alışamadım. Oyunun ileriki bölümlerinde de batmobile kullanmayı dayattigini görünce dayanamadım sildim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şurada yapılan cehalet dolu yorumları görünce cidden üzüldüm. Arkadaşlar, bu oyun öncelikle Batman oyunu değil bu konuda anlaşalım. Adamlar Batman'siz Batman oyunu yapmıyor yani, oyun Gotham Knights. Bat Family üzerine odaklanacak ve onların Baykuşlar Divanı başta olmak üzere, Bruce olmadan düşmanlara karşı duruşunu konu alacak. Olaylar zaten Arkham Knight'ın sonrasında geçiyor, bu çok bariz bir durum.

Gördüğümüz kadarıyla oyunda RPG mekanikleri var ki bu diğer güzel gelişme. Seviye sistemi, yetenek kullanımı, üretim yapılabilecek materyaller bulunması ve tabi ki farklı eşya görüntüleri (fragman içerisinde ve oynanış videosunda Batgirl'ün kostüm değişimi bu durumu onaylıyor) bunu onaylıyor. Oyun tek kelimeyle muazzam görünüyor ve kesinlikle yıllardır görmek istediğim hikayeyi konu alıyor.

Ayrıca şunu anlamak gerekiyor; oyun "BATMAAAANNN!" diye bağırıp çağıran genç arkadaşlarımız öncelikli olarak düşünülerek yapılmıyor. Yıllardır Batman ve Batman Evreni'ni çizgi romanlardan takip eden insanlar için yapılıyor. Bu nedenle, adamların amacı gerçek hayran kitlesini tatmin etmek. Batman Evreni sadece Batman'den ibaret değildir.

• Çok kotu abi bune hayallerim yikildi populer kultur sevdalisi oyun olmus yaziktir ya

• Ps4e çıkacağına emin misiniz

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Çok kötü, sağlam üzdü. Hiç olmamasından iyidir diyen kitle kadar olumlu karşılayamadım da onlar da haklı. Da bu oynanmaz aga ya.. Neyse zevkler, renkler :)
  • Arkadaşlar oyun Avengers gibi game as a service değil haberiniz ola. Açık dünya TPS RPG oyunuymuş. RPG kısmı nasıl olacak göreceğiz.

Resmi tanıtımı şöyle: "Gotham Knights is a brand-new open world, third-person action RPG featuring the Batman Family as players step into the roles of Batgirl, Nightwing, Red Hood and Robin, a new guard of trained DC Super Heroes who must rise up as the protectors of Gotham City in the wake of Batman’s death. An expansive, criminal underworld has swept through the streets of Gotham, and it is now up to these new heroes to protect the city, bring hope to its citizens, discipline to its cops and fear to its criminals. Players must save Gotham from descent into chaos and reinvent themselves into their own version of the Dark Knight."
  • Hedef kitle belli ergen youtuber z kuşağı için yapılmış bir oyun yok satar kitle belli ; firmaların satış stratejisi yapacak birşey yok

Oyun Batman ile bir ilgisi yok zaten amaç o dünyayı kullanan farklı bir oyun yaratmak ama ilgi çekici değil geçiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamer-x -- 22 Ağustos 2020; 22:59:20 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Şurada yapılan cehalet dolu yorumları görünce cidden üzüldüm. Arkadaşlar, bu oyun öncelikle Batman oyunu değil bu konuda anlaşalım. Adamlar Batman'siz Batman oyunu yapmıyor yani, oyun Gotham Knights. Bat Family üzerine odaklanacak ve onların Baykuşlar Divanı başta olmak üzere, Bruce olmadan düşmanlara karşı duruşunu konu alacak. Olaylar zaten Arkham Knight'ın sonrasında geçiyor, bu çok bariz bir durum.

Gördüğümüz kadarıyla oyunda RPG mekanikleri var ki bu diğer güzel gelişme. Seviye sistemi, yetenek kullanımı, üretim yapılabilecek materyaller bulunması ve tabi ki farklı eşya görüntüleri (fragman içerisinde ve oynanış videosunda Batgirl'ün kostüm değişimi bu durumu onaylıyor) bunu onaylıyor. Oyun tek kelimeyle muazzam görünüyor ve kesinlikle yıllardır görmek istediğim hikayeyi konu alıyor.

Ayrıca şunu anlamak gerekiyor; oyun "BATMAAAANNN!" diye bağırıp çağıran genç arkadaşlarımız öncelikli olarak düşünülerek yapılmıyor. Yıllardır Batman ve Batman Evreni'ni çizgi romanlardan takip eden insanlar için yapılıyor. Bu nedenle, adamların amacı gerçek hayran kitlesini tatmin etmek. Batman Evreni sadece Batman'den ibaret değildir.

Baştan sona talihsiz bir yorum olmuş, herkes konuyu zaten anladı onda problem yok. Batman'i sevmek ergenlik veya gençlikle ilgili değil senden büyüktür yaşım emin olabilirsin çizgiroman kültürüm de sağlamdır. Sidekick sevmiyorum sevmek zorunda da değilim fazla çocuksu kaçıyorlar biyerde, sidekick sevmemek ergenlik ya da gençlik değil aksine sidekickler her zaman yaşları stilleri davranışları gereği ergen kitle için daha uygun olmuşlardır ki eğer çizgiroman kültürün az buçuk varsa bilirsin bunu. Batman kendi evreninin tartışmasız en popüleri ve en iyisidir. Kısacası son oyun çıktığından beri 5 sene geçti ve bu gayet uzun bir süre sayılır. Bu kadar bekledikten sonra böyle bir oyuna bırak da tepki gösterelim, gameplay videosunu tekrar izle level kasma vb. artık her oyunun birbirine benzediği sistemlere gidiyor bu oyun ki her zaman özgün yapısıyla bilinirdi bu oyun serisi. Anlıcağın hepimiz Batman'i çok özledik sen sidekickleri daha çok seviyor olabilirsin o senin kişisel tercihin ama çoğunluğun Batman'i sevip onunla oynamak istemesi aşırı normal bir durum, bu yüzden böyle bişey istiyor diye kimse cahil/ergen değildir.

• warnerbros'un normal olarak tek kaygısı ticari yönde. şu an satan sistem bu bütün oyunları bu şekilde olacak. rocksteady'i de zorladıkları apaçık belli suicide squad oyununun servis modelinde olmasından. keşke microsoft oyun kısmını satın alsaydı.
  • Of o level sistemini görünce kapattım direk daha fazla dayanamadım midemin bulanmasına yapacak birşey yok.Yeni nesil oyunlarda bunu çok sık görücez heralde yeni nesil bu tarz işleri seviyor çünkü onlarda onun için yapıyor yapacak birşey yok ama cidden hayel kırıklığına uğradım.Tek beklentim Rocstady şu anda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kim seviyor böyle oyunları valla hayret ediyorum yaa...
  • Solo Batman oyunu yapmazsin anlarim da 5 sene once cikmis oyunun dinamiklerini ve grafiklerinide kullanmazsin arkadas.

• Aga ben 5 senedir BATMAN bekliyorum karşıma side kick leri çıkarırsan tabi söverim. zaten son 2 yıldır batman logosuyla oyunu tease ediyorlardı e şimdi oyunda batman yoksa ben sövmeyeyim de napayım ha.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Anthem, Division, Borderlands, Destiny vs. çok mu satıyorki bunlar batman'i servis oyunu yaptılar? Avengers'da servis oyunu yapıldı. Bu işte bir iş var. Sanırım servisde iyi para var.
  • Yorumları okuyorum da beğenmemiş kimse. Avengers dan 10 kat daha iyi duruyor oyun. Siz gidin avengers oynayin
  • Batman’i kim öldürdü lan

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.