Şimdi Ara

Görüşme Kaydı programı ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar görüşmeleri net olarak kaydedecek bildiğiniz bir program var mı? bi çok program kullandım ama randıman aldamadım görüşme kayıtlarının ses kalitesi gerçekten çok kötü çağrıları dinlerken 2. dünya savaşında düşman birliklerinin kriptolarını çözmeye çalışıyormuşum gibi hissediyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Q7 -- 17 Nisan 2014; 11:30:12 >

• Q7 Q kullanıcısına yanıt
    Mİt'e ihbar ediyorum şimdi seni.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamımı da söyle
  • Acr

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Markette vardi yazarsan cikar

• Automatic Call Recorder kullanıyorum memnunum
  • Burak Elma kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz uygulamanin pro versiyonu var mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak Elma

Automatic Call Recorder kullanıyorum memnunum

ses kalitesinden memnun musun ?
  • En iyisi CallX başka yok mp3 kadar kaliteli ses...

• quote:

Orijinalden alıntı: sarper_54

En iyisi CallX başka yok mp3 kadar kaliteli ses...

Markette recorder diyede var oda guzel

• 4nt0ny kullanıcısına yanıt
    Evet var 16,44 TL

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appstar.callrecorderpro
  • Memnunum
  • En net olan program Call Recorder Pro Markette 12.96 TL ama apkmaniada da var ordan da indirip kullanabilirsin
  • Önceleri Nokia N95-8GB Symbian telefonumda Çağrı kaydeden program kullanıyordum ve çok memnundum. Akıllı telefona geçince ilk kurmak istediğim program çağrı kaydedici oldu ve hemen arayışa girdim.
    Neredeyse playstore da bulunan pek çok programı denedim. Bence en mükemmeli Automatic Call Recorder. Avantajları saymakla bitmez. Programın arayüzü ve menüleri gerçekten kullanıcı dostu.
    Dilerseniz şifre oluşturarak programa korumalı girebiliyorsunuz. Uygulamayı açtıktan sonra açılan ana sayfada 4 ana menü başlığı altında alt menülere giriyorsunuz.
    Bunlar Kayıt Geçmişi, Önemli Kayıt Geçmişi, Kullanıcı Bilgisi ve Ayarlar. Kayıt Geçmişinde kaydedilen görüşmeleri detaylı inceleyip dinleyebiliyosunuz.Yine ana sayfada Bellek durumunu detaylı görebiliysunuz.
    Ayarlar menüsü ise ihtiyacınız olan ayarları yapmanıza yetiyor. Kayıtları dilerseniz mp3 mp4 amr veya 3gp olarak kaydedebiliyorsunuz. Ben mp3 seçtim. Yine kayıt kalesini Khz olarak değiştirebiliyorsunuz.
    Ayrıca çağrı ses düzeyini ve gecikme ayarını da yapabiliyorsunuz. Çağrı kayıtlarına filtreler koyabiliyorsunuz. Uygulamanın görünümünü de değiştirebileceğiniz temalar var.
    Görüşme başlar başlamaz herhangi bir uyarı tonu vermeden kayıta başlaması da bence uygulamanın artı taraflarından biri. Ayrıca sadece istediğiniz kişilerin görüşmelerini kaydedebiliyor olmanız da harika bir özellik.
    Uygulamanın Premium sürümünü satın aldığınız takdirde sadece bir kez ödeyeceğiniz ücretle 15 günlük deneme süresi sonunda tüm özellikleri kullanmaya devam edebilecek ve süre sınırlaması kalkacaktır.
    Eğer cihaz sıfırlanırsa ve uyguma yeniden yüklenirse kullanmaya devam edebileceksiniz. Son söz olarak ben bu uygulamadan çok memnun kaldım ve herkese tavsiye ediyorum. Bir ekran görüntüsünü de belki
    yardımcı olur umuduyla aşağıda gönderiyorum.

Görüşme Kaydı programı ??

Uygulamanın linki:
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.globaleffect.callrecord

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.